Skocz do zawartości


Zdjęcie

Burze magnetyczne i krew w naczyniach włosowatych


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

#1

Torek.
  • Postów: 696
  • Tematów: 15
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Burze magnetyczne spowalniają krew w naczyniach włosowatych

admin, śr., 2012-04-25 15:50
Skala zjawiska:
globalne
kosmiczne


Dołączona grafika
thewingedwarrior.blogspot.com


Poziom aktywności geomagnetycznej wpływa na prędkość krwi w naczyniach włosowatych ludzi. Taki wynik uzyskano w trakcie eksperymentu na modelowanie lotu międzyplanetarnego, "Mars-500", który naukowcy omawiają od poniedziałku na międzynarodowym sympozjum w Moskwie.



Jurij Gurfinkel z Instytutu Badania Kosmosu, i Aleksandr Suworow z Instytutu Biomedycznych Problemów, przeanalizowali dane na temat tempa kapilarnego przepływu krwi u "marsjonautów" zamkniętych na 500 dni i porównał je z geomagnetyczną aktywnością indeksu Kp, mierzonego przez specjalistów z Instytutu Ziemskiego Magnetyzmu.

Dołączona grafika
Kapilaroskop Optyczny - źródło: rosacea-support.org


Naukowcy przeanalizowali 58 zapisów uzyskanych cyfrowym kapilaroskopie optycznym. Stwierdzono, że w dni o wysokim zakłóceniu pola geomagnetycznego w prędkości krwi w naczyniach włosowatych były prawie dwa razy niższe niż w magnetycznie spokojnych dniach (dla Kp = 5-7) - 389 mikronów na sekundę w porównaniu do 643 mikronów na sekundę.



Jednak podczas bardzo spokojnych warunków geomagnetycznych (Kp = 1-4) prędkość średnia wynosiła około 435 mikronów na sekundę. Według naukowców jest to prawdopodobnie spowodowane wzrostem intensywności galaktycznych promieni kosmicznych w okresie spadku prędkości wiatru słonecznego.



Eksperyment na modelowanie lotu międzyplanetarnego "Mars-500" odbył się w Moskwie w Instytucie Problemów Biomedycznych. Brało w nim udział siedmiu "marsonautów", którzy spędzili w izolacji 520 dni i "wrócili" na Ziemię 4 listopada 2011 roku.

Źródło:
http://zmianynaziemi...ach-wlosowatych

Założyłem nowy temat, gdyż jest on ważny, a w innych tematach mało kto by go przeczytał. Informacje tu zawarte są bardzo istotne i dzięki temu można się dowiedzieć, jaki jeszcze ma na nas aktywność słoneczna i jej następstwa.
  • 0

#2

Cannabinol.
  • Postów: 360
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Krew zawiera dużo żelaza więc wielce pawdopodobne jest to że może w pewien sposób reagować na wiatr słoneczny

Użytkownik Antychryst edytował ten post 27.04.2012 - 01:43

  • 1

#3

BrainCollector.
  • Postów: 1825
  • Tematów: 101
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

A jednak, czyli moje przypuszczenia mogą być trafne, w pewnym temacie kilka tygodni temu pytałem się o aktywność słońca i kiedy burze słoneczne docierają do Ziemi ponieważ w niektóre dni bez powodu zaczyna boleć mnie lekko głowa, jestem ospały (ile bym nie spał), ciężko się myśli i ogólnie mówiąc lekkie "otumanienie".
  • 0



#4

Cannabinol.
  • Postów: 360
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Jak dla mnie to mieszkamy zbyt daleko od bieguna żeby miało to wywierać aż taki wpływ na nasze samopoczucie. Stawiałbym na różnicę ciśnień jako źródło Twoich dolegliwości.
  • 0

#5

Torek.
  • Postów: 696
  • Tematów: 15
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Wkleję ten artykuł tutaj, szkoda że ten temat nie ma innej nazwy.

Naukowcy odkryli, że aktywność słoneczna wpływa na ludzką świadomość

admin, pon., 2012-05-07 20:25
Skala zjawiska:
globalne
kosmiczne


Dołączona grafika
soulresearchinstitute.org


Badacze doszli do tego, że istnieje korelacja między wzrostami i spadkami aktywności słonecznej oraz stanem ludzkiej świadomości. Wiadomo na pewno, że burze słoneczne wpływają na prędkość, z jaką krew krąży po naszych ciałach. Nauka mogła dojść do granic poznania kosmicznych zależności, których istnienia nikt się nie spodziewał.


Profesor Raymond Wheeler z Uniwersytetu w Kansas doszedł do takiej samej konkluzji, jaką wcześniej wyartykułował rosyjski naukowiec Aleksander Chizhevsky. To on pierwszy zasugerował, że burze słoneczne bezpośrednio wpływają na konflikty, wojny a nawet śmierć wśród ludzi.

Aktywność słoneczna wpływa bezpośrednio na pole magnetyczne a jego wahania wywierają wpływ na ludzi i ich sposób postrzegania otoczenia czy też stany emocjonalne. Pole magnetyczne wchodzi w interakcje elektrochemiczne w ludzkich mózgach. Wpływa na mechanizmy psychologiczne wywołując nienormalne skoki hormonalne oraz modulując aktywność fal mózgowych.

Wheeler spróbował zweryfikować hipotezę Chishevskiego poprzez nałożenie wydarzeń i okresów aktywności naszej gwiazdy. Porównał rożne zdarzenia, bitwy etc. z 11 letnim cyklem Słońca.

Rezultaty pokazały, że przy wzroście cyklu dochodzi do przypadków przemocy, powstań, rebelii, rewolucji oraz wojen. Gdy pole magnetyczne się wzmaga reakcją są traumy ludzkiego mózgu emanujące taką gorączką złych intencji. Wheeler twierdzi, że znalazł wzór zachowania ludzkości, który można odtworzyć aż 2500 lat wstecz.

W dwudziestym drugim cyklu Słońca podczas okresu maksimum doświadczyliśmy inwazji na Kuwejt oraz pierwszej wojny w Iraku. Po kolejnych 11 latach doświadczyliśmy ataków z 11 września i następujących po nich wojen w Afganistanie i Iraku. W połowie 2010 roku znowu doszło do okresu zwiększonej aktywności i ponownie mamy dowód w postaci wybuchu rewolucji w krajach Afryki Północnej i Bliskiego Wschodu.

Wszystkie agencje kosmiczne ostrzegają, że teraz może nadejść okres hiperaktywności słonecznej. Jaki może to mieć wpływ na ludzkość? Naukowcy twierdzą, ze biorąc pod uwagę poprzednie wzorce zachowań ludzkości teraz również należy spodziewać się okresu wyjątkowego okrucieństwa i zawieruchy wojennej. Jak na razie wszystko zdaje się potwierdzać te katastroficzne teorie.

Źródło:
http://zmianynaziemi...dzka-swiadomosc

World War III Coming Soon!
  • 0

#6

andromeda.
  • Postów: 5
  • Tematów: 0
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

A jednak, czyli moje przypuszczenia mogą być trafne, w pewnym temacie kilka tygodni temu pytałem się o aktywność słońca i kiedy burze słoneczne docierają do Ziemi ponieważ w niektóre dni bez powodu zaczyna boleć mnie lekko głowa, jestem ospały (ile bym nie spał), ciężko się myśli i ogólnie mówiąc lekkie "otumanienie".


pracuje w szpitalu med konwencjonalenj ale znam sie tez doskoanale na med niekonwencjonalenj znanej od tysiecy lat niestety tylko nielicznei w polsce

czujesz ból głowy to objawy przepracowywania twoich negatywności na systemie subtelnym konkretnie na czakrze agni = 3-cim oku wiesz chyba co to czakry
3 -cie oko to czakra przebaczenia ,wiecej szukaj w necie w dobrych żródłach jak chces z ją wyczyścić a powinieneś
napisz na prywa powiem co jak to zrobić z a darmo skutecznei nieszkodliwie i gdzie

ale i tak to nieźle znososz słoneczne pierdniecia
są obecnie takiei kanalie negatywne =grzesznicy którzy maja np wylewy zawały bóle serca z nieznanych przyczyn med konwencjonalnej ale ja wiem ,ze ma zawaloną czakre na czole lub serca na systemie subtelnym ma chęci winy kary i zemsty nienawiści braku przebaczenia

zwykłe niska świadomość
niskowibracyjny człek lub odzywia sie niskowibracyjnym żarciem np, narkotyki alkohol itd przetworzoana cheimczna zywnośc i już gotowy do agresji

najgorzej jest jak przyjmowąc trezba cięzarne po takich pierdniecicah słóńca którym skoczyło ciśneinie i nei moga brać leków ale ja wiem co robić nieszkodliwie aby obnizyc im cisnienie ,mówi e co mają robic czego nie i co myśleć
to zwykle ich negatywności w toku myślenia.niby myslenie to neigrzeczh ale moze zabic

jak za dużo się mysli za duzo za czesto wchodzi się w niskie wibracje czyli przeciwne wysokim wibracjom słoencznym nastepuje tarcie bo nie rezonujesz ze światłem

zachodzi tarcie gorace na syst subtelnym to praprzyczyna skoków ciśnienia nei znana med konwencjonalnej

należy wtedy duzo odpoczywać wsród przyrody czakry się równoważą odpoczywa system subtelny człeka jestmase metod

zalezy jakie objawy których med konwencjonalna nie wyleczy a zaleczy tylko skutki np pieczenia rak barków to na kilka minut ulga a nalezy p[racowac na czakrach i en kundalini i na 3 kanałach systemu subtelnego tego obecna nauka nei zna raczej stara med, niekonwencjonalana

Kundalini spontanicznie będzie coraz silniejsza. Jej przebudzenie nazywa się samorealizacją. Gdy kundalini budzi się i unosi w naszym systemie subtelnym, uzdrawia i otwiera ćakry oraz balansuje kanały, lecząc wszelkie choroby i eliminując wszystkie negatywności.

słonce tylko przyspieszy proces upadku lub wzrostu zależy kto jest w jakim stanie swego ducha, na jakim poziomie świadomości jakość umysłu ma znaczenie bo jest na 4 geststo,sci a to się przejawia tylko na systemie subtelnym człeka i na czakrach

Użytkownik andromeda edytował ten post 18.05.2012 - 00:44

  • -2

#7

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Powiedz tylko w jakim szpitalu pracujesz. Trzeba ostrzec ludzi.
Mam nadzieję, że ściemniasz. Domyślam się że nie pracujesz jako pielęgniarka.

Dołączona grafika
Albo dyskusja, albo docinki. Upomnienie dla Pana. Rewolwerowiec.

Użytkownik Rewolwerowiec edytował ten post 18.05.2012 - 19:05

  • 0



#8

andromeda.
  • Postów: 5
  • Tematów: 0
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

wszystko

a kim ty jesteś ,że oceniasz krytykujesz

nikim człekiem w hipnozie gadzin która pójdzie na żeś nicości,jako 1-sza


doszkul się lepiej choć w tym wscieleniu zabraknie ci czasu i świadomosci przytomoności na to ale moze za 1000lat coś dotrze
bez odbioru

I na tym bez odbioru pozostańmy, proszę o powrót do tematu. Rewolwerowiec.

Użytkownik Rewolwerowiec edytował ten post 18.05.2012 - 19:05

  • 0



Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych