Skocz do zawartości


RUMPOLOG ostrzega: Zbliża się KONIEC ŚWIATA!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
15 odpowiedzi w tym temacie

#1 Gość_nick

Gość_nick.
  • Tematów: 0

Napisano

*
Popularny

Kazimierz Olszewski WYCZYTAŁ Apokalipsę z damskich POŚLADKÓW

Lata dociekliwych badań. Setki dokładnie oglądanych pośladków. Naukowa analiza kobiecych wypukłości i pojawiających się w nich zagłębień. I jeden wniosek. - Nadchodzi koniec świata - dowodzi znany polski rumpolog Kazimierz Olszewski (53 l.). Badacz wyczytał to w... dołeczkach na damskich pupach. Czy takie badania zasługują na poważne traktowanie?

Dołączona grafika

http://www.se.pl/wyd...kow_230921.html
  • 7

#2

trele12.
  • Postów: 408
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Oczywiście że zasługują xD Ale trzeba powiedzieć że jeżeli miałbym pracować to albo jako rumpolog albo ktoś leczący seksem xD

@ed
Brakuje mi tu jednak dokładniejszych informacji, np daty.
Widać brak mu pośladków xD

Użytkownik trele12 edytował ten post 02.03.2012 - 12:08

  • 0

#3 Gość_.وعي

Gość_.وعي.
  • Tematów: 0

Napisano

Dołączona grafika
Później tacy ludzie chodzą na wybory. :roll:
  • 1

#4

Lenticularis.
  • Postów: 191
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Świadomość - nie sugerował bym się tym głosowaniem, nie myślisz chyba przecież, że to na serio ludzie odpowiadali :)
  • 0

#5 Gość_.وعي

Gość_.وعي.
  • Tematów: 0

Napisano

Wynik wyborów nie wystarcza, że oni to tak na serio? ;)
  • 0

#6

Lenticularis.
  • Postów: 191
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

każda osoba, która weszła w taki artykuł i zaczeła go wogóle czytać nie powinna być traktowana serio skoro czyta takie głupoty , w tym i my:P
  • 0

#7

pawlitto.
  • Postów: 181
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

O tyle dobrze, że nie wróżył z prąci chociaż w tedy jego przepowiednia mogłaby być trochę dłuższa :)
  • 2

#8

Jarzyna475.
  • Postów: 15
  • Tematów: 1
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

Co za głupoty
  • 0

#9

Alembik_Vina.
  • Postów: 1030
  • Tematów: 16
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Wy się śmiejecie. Udowodniono naukowo, że długość spódnic jest miarą kryzysu gospodarczego :roll: To może krągłość pośladków może być miarą końca świata? Patrząc na amerykanów chociażby...
  • 0

#10

rewolucjonalista.
  • Postów: 416
  • Tematów: 28
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

A ja odczytałem przejście naszej cywilizacji do świata dobrobytu z piersi damskich ;D
  • 0

#11

agusiaq.
  • Postów: 108
  • Tematów: 11
  • Płeć:Kobieta
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

PUPIASTA PRZEPOWIEDNIA :
Moje posladki mówia ze ziemia podzieli się na dwie czesci a jadro ostygnie i bedzie buchało gazami :-)
jedna połowa bedzie jedrna i zyzna a druga tak zwana celulitowa gorzysta i sucha :mrgreen:

Użytkownik agusiaq edytował ten post 02.03.2012 - 18:02

  • 3

#12

Eldim.
  • Postów: 461
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Litości ludzie, litości... Oby miał rację, niech się to wszystko skończy, bo nie mogę patrzeć na kolejne akty skrajnego idiotyzmu.
  • 0

#13

equilibrium.
  • Postów: 144
  • Tematów: 17
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Badania są tendencyjne i nic nie warte, ponieważ na tak małym objętościowo materiale badawczym bardzo trudno o dokładność. Pan p(d)upolog powinien objąć przenikliwym swym spojrzeniem nieco szersze spektrum, a nie tylko młode, zgrabne i powabne. Cóż za wspaniały materiał poznawczy, jakąż ogromną i bogatą wiedzę mógłby posiąść, gdyby wejrzał w grube, spasione, nabite sadłem dupska Niemek lub Brytyjek (nie jest to rasizm ale własnooczne spostrzeżenie).
Wydawało mi się, że nic mnie już nie zaskoczy, a jednak!
Ciekawe, czy jest jakaś mądra nazwa na tę dewiację?
  • 2

#14

BrainCollector.
  • Postów: 1825
  • Tematów: 101
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Tak, zagłada będzie polegać na tym, że coraz częściej te p(d)upy są pokazywane i tak oto rodzi się kolejne coraz to głupsze pokolenie kretynów. Sorry, ale taka jest prawda, społeczeństwo debileje, mama jest nauczycielką już niedługo emerytowaną i wniosek jest taki - co pokolenie to dzieci coraz to głupsze jak i również rodzice, a kawały o tym, że rodzice teraz ochrzaniają nauczycieli za to, że ich dzieci się nie uczą są jak najbardziej prawdziwe i raczej nie ma w tym nic do śmiechu.
Jak ktoś oglądał idiokracje to wizja przyszłości wcale nie jest taka (jak już w temacie) z tyłka wzięta.
  • -1



#15

Imbir.
  • Postów: 19
  • Tematów: 0
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Znaczy się Kazik pupsko ogląda z bliska, dołeczki i krągłości centymetrem mierzy i z tego mu Apokalipsa wychodzi? Co za traumatyczne doświadczenie, jeszcze trochę, a facet zacznie reagować lękowo na widok babskiego tyłka i to dopiero będzie apokalipsa ;) aczkolwiek jedynie w wymiarze jednostkowym. Ja bym radziła te pupiny raczej dla czystej radości miłego widoku oglądać - zdrowsze to i brzmi poważnie ;)
  • 1


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych