Skocz do zawartości


ostrzeżenie w jedną stronę


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
15 odpowiedzi w tym temacie

#1 Gość_nick

Gość_nick.
  • Tematów: 0

Napisano

witam

otrzymałem ostrzeżenie od dzikiego kuraka za komentarz w profilu użytkownika Wszystko, napisałem tam "el debillo",
czy to kwalifikuje sie pod ostrzeżenie ??

on napisał mi w profilu, że jestem żałosnym trolem i nie dostał ostrzeżenia - pytam sie co tu jest grane ?

Użytkownik nick edytował ten post 06.02.2012 - 08:24


#2

wieslawo.
  • Postów: 682
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

żałosny troll to mniejszy kaliber.

#3

Vogozuse.
  • Postów: 99
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

żałosny troll to mniejszy kaliber.


Czy ktoś napisze per "debil", czy może "impotent intelektualny" to nie zmienia to faktu, że zamysł był ten sam. Można ładnie opisać gówno i obrzydliwie różę, warto jednak wiedzieć co jest opisywane i rozumieć właściwy przekaz

#4

BrainCollector.
  • Postów: 1825
  • Tematów: 101
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ja także jestem za tym żeby wszystko dostał przynajmniej 2 ostszeżenia. Wysarczy przeczytać jego wypowiedzi na forum gdzie bezczelnie obraża użytkowników i ma zero szacunku do ludzi. Już kiedyś miał zafundowany odpoczynek i teraz ponownie zaczyna się rozkręcać i rzucać w ludzi g**.

Użytkownik BrainCollector edytował ten post 06.02.2012 - 09:11




#5

Aidil.

    Są ci co wstają z łózka, i ci co ewentualnie wstają z kolan.

  • Postów: 4469
  • Tematów: 89
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Wątpię ^^,
na para wiał i wieje dobry wiatr dla sceptyków dla para ma powstać strefa ochronna ... kiedy ? jeszcze nie wiadomo ... ale już się o tym mówi ... ze może przydało by się kilku para na forum para ^^, ... bo co to będzie za portal para ... bez nawet kilku para ... @@

Zwłaszcza ze awansują modzi nie para ...


To tak jak w kk który traci wiernych ponieważ biskupi są niewierzący a wiem stąd bo nie przestrzegają 10 przykazań.

Użytkownik Aidil edytował ten post 06.02.2012 - 09:27




#6

Connor.

    Kings Never Die

  • Postów: 1674
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

dla para ma powstać strefa ochronna ...

Kurde, to brzmi jakby sceptycy byli jakimiś wrogami, którzy atakują rdzennych mieszkańców forum (nie-sceptyków). Jakiś podział na grupy jak w Bioshock: Infinite- Founders i Vox Populi :D Podoba mi się to xD



#7

Aidil.

    Są ci co wstają z łózka, i ci co ewentualnie wstają z kolan.

  • Postów: 4469
  • Tematów: 89
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Zaczynam czuć się jak na Planecie Małp ludzie są więzieni przez sceptyków ^^,



#8

BrainCollector.
  • Postów: 1825
  • Tematów: 101
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

W każdej historii jest ziarno prawdy i tutaj także. Chyba jedynym "wierzącym" modem był Przemo ale już i on znikł. A jak dziki kurczak jest bezstronna to ja jestem świętym

I weźcie naprawdę zmieńcie nazwe forum na racjonalni bo forum przestaje mieć cokolwiek wspólnego z para



#9

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Daliście się nabrać, przynajmniej niektórzy się dali.

Ten nick już kilka razy spamował mi profil komentarzami obraźliwymi, podobnymi do tego ostatniego, o co ma pretensje. W sumie takich komentarzy w moim profilu napisał 5 może 6. Przeważnie to zgłaszałem modom, ale jak widać facet dalej pisze sobie na forum.
Mój komentarz w jego profilu jest tylko odpowiedzią na jego chamskie zachowanie. Widać, że człowiekowi chodzi o to, żeby mnie sprowokować.
Tak to wygląda.

Wysarczy przeczytać jego wypowiedzi na forum gdzie bezczelnie obraża użytkowników i ma zero szacunku do ludzi

Podaj konkretne cytaty.
Wydałeś już wyrok zanim wysłuchałeś drugiej strony. Uwierzyłeś jakiemuś kolesiowi co na forum pojawia się raz na rok.
A ty brain, jeśli masz coś konkretnego na mnie to znajdź, bo zarzutów bez poparcia w faktach nie uznaję.



#10

D.K..

    Semper invicta

  • Postów: 3017
  • Tematów: 2589
  • Płeć:Kobieta
  • Artykułów: 16
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

otrzymałem ostrzeżenie od dzikiego kuraka za komentarz w profilu użytkownika Wszystko, napisałem tam "el debillo", czy to kwalifikuje sie pod ostrzeżenie ??

Tak. Obrażanie użytkowników nie jest na tym forum tolerowane.
Jeśli masz jakieś wątpliwości, zapoznaj się z definicją słowa "debil".

on napisał mi w profilu, że jestem żałosnym trolem i nie dostał ostrzeżenia - pytam sie co tu jest grane ?

Jeśli uważasz, że zostałeś obrażony, użyj opcji raportowania treści.

Wysarczy przeczytać jego wypowiedzi na forum gdzie bezczelnie obraża użytkowników i ma zero szacunku do ludzi.

Jeśli widzisz taką wypowiedź, zaraportuj ją. To wystarczy.
Przy okazji przypominam, że wulgarny język również nie jest tolerowany na forum.



#11

BrainCollector.
  • Postów: 1825
  • Tematów: 101
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Już nie raz reportowałem aż wreszcie zobaczyłem, że nie ma to sensu ponieważ nie było odzewu w sprawach dot. wszystko.



#12

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

widocznie te raporty były bezpodstawne. Tak jak reszta waszych zarzutów.



#13

BrainCollector.
  • Postów: 1825
  • Tematów: 101
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Tak święty jesteś. A nie sorry, Ty nie z tych... bardzo grzeczny, można wręcz powiedzieć wzór do naśladowania. Wmawiaj innym może uwierzą, że jesteś niewinny



#14 Gość_nick

Gość_nick.
  • Tematów: 0

Napisano

Wszystko mnie zminusował za darmo - trudno, też będzie odemnie dostawał minusy każdego dnia :)

#15

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Brain daruj sobie pustosłowie, miałeś podać cytaty na potwierdzenie tego co piszesz i nie podałeś. To nie zawracaj mi głowy pustą treścią.

A ten nick już dawno powinien dostać bana. I mam nadzieję że dostanie, jeśli zobaczę że zniknęło mi kilka plusów.




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych