Skocz do zawartości


Przypominam o konieczności przestrzegania ciszy wyborczej trwającej od od północy w nocy z piątku na sobotę (z 7 na 8 czerwca) aż do zakończenia głosowania, czyli zapewne do 21:00 w niedzielę 9 czerwca.

Zdjęcie

Mała dziewczynka z "ogonem" ?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
21 odpowiedzi w tym temacie

#1

Balcon.
  • Postów: 31
  • Tematów: 6
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ciekawe jak to wyjaśnić? Mała dziewczynka prowadzona przez mężczyznę podchodzi do rannego leżącego na ziemi a spod jej ubrania widać przez chwilę wyłaniający się... no właśnie sam nie wiem. Ogon? Naprawdę nie mam pojęcia. Nie szukam sensacji tylko chcę was forumowiczów zapytać o zdanie. Opisywane wydarzenie zaczyna się w 1:39.

Oto film:
Film
  • -6

#2

Elvis.
  • Postów: 59
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Tampon.

A na poważnie, to szukanie dziury w całym - zwykły element tej sukienki, którą ma na sobie.
  • 2

#3

MrOsamaful.
  • Postów: 550
  • Tematów: 14
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Oglądałem ze 20 razy i nic jej nie wystaje...
  • 0

#4

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Też nic nie widzę, za małe to jest. Weź zrób jakieś screeny z tego.
W ogóle zajmij się czymś innym niż szukaniem jakiś pierdółek w filmikach z neta. Najpierw był jakiś murzyn znikąd, teraz jakieś dziecko z niby ogonem.
  • 0



#5

Arctur V..
  • Postów: 311
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

Znowu to Ramstein? To były w końcu pokazy lotnicze, czy zlot osobliwości?

A rzeczonym ogonem jest zadarty przez kolano mężczyzny po prawej stronie dziewczynki fragment sukienki.

Użytkownik Arctur V. edytował ten post 26.01.2012 - 21:27

  • 0

#6 Gość_Kniaź

Gość_Kniaź.
  • Tematów: 0

Napisano

Ja widzę tu oddziaływanie wiatru
  • 1

#7

Balcon.
  • Postów: 31
  • Tematów: 6
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

1:44 to dokładny czas, w którym pojawia się "ogon", widać go przez przez około sekundę jak wystaje zza sukienki i się chowa.
  • 0

#8

Connor.

    Kings Never Die

  • Postów: 1674
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Do książek lepiej wróć, waćpanie. Wstydu nie rób.
  • 2



#9

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Dalej nie widzę tego ogona. Szkoda mi czasu na gapienie się po 100 razy w jakiś filmik bez sensu.
  • 0



#10

Naele.
  • Postów: 110
  • Tematów: 5
  • Płeć:Kobieta
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Uważam, że facet, który wstaje po (naszej) lewej stronie dziewczynki w jakiś sposób zaczepił czymś o materiał. Gdzieś zaplątała się jakaś nitka i tyle. To tyle na moje oko.
  • 2

#11

Balcon.
  • Postów: 31
  • Tematów: 6
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Do książek lepiej wróć, waćpanie. Wstydu nie rób.


Pilnuj własnego nosa a nie mnie wysyłasz do książek nie znając mnie w ogóle. Uważasz się pewnie za kogoś wyżej stojącego w hierarchii na forum tylko dlatego że pod nickiem u ciebie widnieje napis : "tłumacz". Tego forum nie biorę na poważnie bo nie można brać rzeczy paranormalnych serio żyjąc dniem codziennym dlatego umieszczam czasami takie filmiki jako ciekawostkę w dziale "Ciekawostki zwariowanego świata". Ludzie troche więcej luzu... mnie wysyłacie do książek czy każecie zająć czymś innym niż szukaniem pierdółek w internecie a sami wierzycie w duchy, ufo, kosmitów i inne takie właśnie pierdółki. Hipokryci!
  • 0

#12

Connor.

    Kings Never Die

  • Postów: 1674
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano


Do książek lepiej wróć, waćpanie. Wstydu nie rób.


Pilnuj własnego nosa a nie mnie wysyłasz do książek nie znając mnie w ogóle. Uważasz się pewnie za kogoś wyżej stojącego w hierarchii na forum tylko dlatego że pod nickiem u ciebie widnieje napis : "tłumacz". Tego forum nie biorę na poważnie bo nie można brać rzeczy paranormalnych serio żyjąc dniem codziennym dlatego umieszczam czasami takie filmiki jako ciekawostkę w dziale "Ciekawostki zwariowanego świata". Ludzie troche więcej luzu... mnie wysyłacie do książek czy każecie zająć czymś innym niż szukaniem pierdółek w internecie a sami wierzycie w duchy, ufo, kosmitów i inne takie właśnie pierdółki. Hipokryci!


Przed chwilą napisałeś, że wysyłam Cię do książek w ogóle Cię nie znając i nazwałeś hipokrytą. Okej. Niżej piszesz:

mnie wysyłacie do książek czy każecie zająć czymś innym niż szukaniem pierdółek w internecie a sami wierzycie w duchy, ufo, kosmitów i inne takie właśnie pierdółki.

Mówisz, że wierzę w takie "pierdółki" w ogóle mnie nie znając. Hipokryta!
  • 0



#13

Balcon.
  • Postów: 31
  • Tematów: 6
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

To jest nas już dwoje hipokrytów.
  • 0

#14

kennedy.
  • Postów: 1
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

no widać jak coś z tyłu napręża się i podnosi sukienke 1:44 dokładnie jak napisał kolega wyżej
  • 0

#15

Balcon.
  • Postów: 31
  • Tematów: 6
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

no widać jak coś z tyłu napręża się i podnosi sukienke 1:44 dokładnie jak napisał kolega wyżej


Lepiej nie pisz że coś widzisz bo ciebie "zminusują" :> Zauważ że w tym temacie wypowiedzieli się już eksperci i ich zdanie jest najważniejsze. Oni wiedzą najlepiej a jeśli ktoś ma inne zdanie to jest to złe zdanie.
  • 1


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych