Skocz do zawartości


Zdjęcie

Ludzkość nawiązała kontakt z pozaziemską cywilizacją. Świat wkrótce ujrzy dowody


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
43 odpowiedzi w tym temacie

#1

kuki.
  • Postów: 198
  • Tematów: 34
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

*
Popularny

Ludzkość nawiązała kontakt z pozaziemską cywilizacją. Świat wkrótce ujrzy dowody



Dołączona grafika


Istnieją dowody na to, że Majowie kontaktowali się z pozaziemską cywilizacją! Zgodnie z zapowiedziami dokumentalistów, którzy przygotowują film na temat cywilizacji Majów oraz sporządzonego przez nią sławnego kalendarza, świat zapozna się wkrótce z druzgocącymi faktami. Co ciekawe, również przedstawiciele rządów Gwatemali oraz Meksyku zaświadczają o istnieniu dokumentacji, która stanowi potwierdzenie tez funkcjonujących dotąd jedynie w sferze teorii spiskowych. Minister turystyki w meksykańskim stanie Campeche, w jednym z udzielonych niedawno wywiadów powiedział, że meksykański rząd nie będzie trzymał dłużej w ukryciu dowodów, które zmienią wszystko raz na zawsze.

Potwierdzeniem sensacyjnych doniesień, zgodnie z którymi Majowie nawiązali kontakt z przedstawicielami pozaziemskiej cywilizacji, będzie film pt.: "Revelations of the Mayans 2012 and Beyond", realizowany przez zwycięzcę wielu festiwali - w tym prestiżowej imprezy w Sundance - Juana Carlosa Rulfo. Dzięki tej produkcji, po raz pierwszy światło dzienne ujrzeć mają pochodzące z Meksyku dokumenty dowodzące istnienia Obcych.

Materiały, których ujawnienie może stanowić historyczny przełom oraz doprowadzić do zmiany sposobu postrzegania naszej sytuacji we wszechświecie, znane są już prezydentowi Meksyku oraz przedstawicielom tamtejszego rządu. Jak przyznał producent filmu, Raul Julia-Levy, nakaz zawiązania przez filmowców współpracy z rządem, pochodził od samego prezydenta Meksyku Alvaro Colom Caballerosa. Jak to zostało ujęte, kooperacja ma się odbywać "dla dobra ludzkości".

"Meksyk ujawni kodeksy, artefakty i istotne dokumenty będące dowodem na kontakty, które Majowie nawiązywali z cywilizacją pozaziemską, a wszystkie te dane zostaną potwierdzone przez archeologów" - powiedział producent filmu Raul Julia-Levy.

Najciekawsze jak dotąd informacje pochodzą z ust ministerialnego urzędnika Luisa Augusto García Rosado, który jako pierwszy oficjalnie potwierdził, że istnieją materiały potwierdzające, że w przeszłości udało się nawiązać kontakt z Obcymi. Zdaniem oficjela, w rękach rządu znajdują się niezbite dowody, które nie pozostawią żadnych wątpliwości. Tłumaczenia niektórych starych kodeksów, które mają przekonać niedowiarków, przez długi czas były przechowywane przez meksykańskie władze w ukryciu - poinformował dziennik "The Guardian".

W sprawę poważnie zaangażowały się też władze Gwatemali, które także zaoferowały pomoc przy realizacji filmu. Także ta strona przekonuje w oświadczeniu, że nadeszła pora na ujawnienie dokumentów i dowodów, z którymi świat nie miał się dotąd okazji zaznajomić.

Przygotowywany przez Meksykanina film dokumentalny "Revelations of the Mayans 2012 and Beyond" ma mieć swoją premierę pod koniec przyszłego roku. Zgodnie z informacjami zawartymi w Długiej Rachubie, w tym czasie ma nastąpić przełomowy w dziejach świata moment. Niektórzy - powołując się na kalendarz Majów - wieszczą, że właśnie wtedy będzie miał miejsce koniec świata. 21 grudnia 2012 r. jest bowiem ostatnim dniem wg kalendarza Majów (czy jak wolą niektórzy, zapowiada koniec kolejnego cyklu w dziejach świata).


Żródło 1
Żródło 2

Wiem, że wielu doczepi się do źródła nr 1 więc dałem źródło nr 2 ;]
Poczekamy na film i zobaczymy jakie to mają dowody.

Użytkownik kuki edytował ten post 01.10.2011 - 18:34

  • 16

#2

Sly.
  • Postów: 101
  • Tematów: 15
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Bardzo zła
Reputacja

Napisano

[...]

Fajnie to napisałeś "wkrótce "
Wkrótce to może Komorowski odejdzie.

edit Yawgmoth
Dołączona grafika
I nie cytuje się całych postów, a zwłaszcza postów przedmówcy.
  • -28

#3

Connor.

    Kings Never Die

  • Postów: 1674
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Coś mi tu nie pasuje. Tak długo trzymali a dopiero teraz chcą ujawniać? Może sami je podrobili? :P Zobaczymy.
  • 0



#4

Ferdynand Kiepski.
  • Postów: 95
  • Tematów: 26
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

http://www.paranorma...915#entry462915 :)
  • 0

#5

Goosfraba.
  • Postów: 324
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Łał! (Wow!) Ale zajechało najsłynniejszym hotelarzem świata - Erichem von Dänikenem. Już pewnie zaciera ręce z nadzieją wznowienia swoich książek. Dla niezorientowanych (a są tacy? ;) ) przypomnę, że jego książki dotyczyły właśnie paleoastronautyki.
  • -7

#6

Patrolinho.
  • Postów: 137
  • Tematów: 4
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Pozostaje jedno pytanie, co dadzą mi jakieś dowody w postaci starych papierków czy figurek albo malowideł ? Równie dobrze ja mogę powiedzieć, że leciałem sobie z kosmitami i macie mi uwierzyć na słowo. Bo te "dowody" to nic innego jak zwykłe zawierzenie na słowo.

Biblia traktuje o czymś zupełnie innym, chyba, że autor tego filmu chce stworzyć nową religię ku czci "obcych".

Użytkownik Patrolinho edytował ten post 01.10.2011 - 19:50

  • -6

#7

Ferdynand Kiepski.
  • Postów: 95
  • Tematów: 26
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Biblia po części, to też zwykłe zawierzenie na słowo :)
  • 2

#8

Connor.

    Kings Never Die

  • Postów: 1674
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

*
Popularny

Biblia po części, to też zwykłe zawierzenie na słowo :)

Po części? No proszę Cię...
  • 5



#9

Ferdynand Kiepski.
  • Postów: 95
  • Tematów: 26
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Chodzi mi o to, że słyszałem, że coś tam historycznie jest udowodnione, ale nie znam się zbytnio, to więcej powiedzieć nie mogę :)
  • 0

#10

hummin.
  • Postów: 220
  • Tematów: 11
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Goosfraba, a może ktoś robi coś dla idei a nie dla szmalu?
  • 0

#11

karoldes.
  • Postów: 9
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Chyba komuś się tu z wątku zjechało... o historycznych aspektach biblii to chyba na innym wątku

A tak wracając do tematu: może po prostu dopiero teraz mają dostatecznie dużo dowodów na potwierdzenie swoich tez (czy też tezy jak kto woli).
  • 0

#12

kacper5101.
  • Postów: 13
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Coś mi tu śmierdzi :/ . Nie moge uwierzyć żeby tak poprostu chcieli nam to powiedzieć . A tak wogóle oglądał ktoś tego urzędnika gdy mówił te słowa ?
  • 0

#13

adam0.
  • Postów: 163
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

*
Popularny

Materiały, których ujawnienie może stanowić historyczny przełom oraz doprowadzić do zmiany sposobu postrzegania naszej sytuacji we wszechświecie, znane są już prezydentowi Meksyku oraz przedstawicielom tamtejszego rządu. Jak przyznał producent filmu, Raul Julia-Levy, nakaz zawiązania przez filmowców współpracy z rządem, pochodził od samego prezydenta Meksyku Alvaro Colom Caballerosa. Jak to zostało ujęte, kooperacja ma się odbywać "dla dobra ludzkości".


Od kiedy Alvaro Colom Caballerosa jest prezydentem Meksyku? Coś mi sie wydaje, że to tylko kampania reklamowa filmu. Dlaczego film ukaże się dopiero pod koniec 2012 roku? Dlatego, że ludzie będą wtedy najbardziej nakręceni końcem świata i wszyscy pójdą do kin, aby poaznać prawdę i ocalić się, a twórcy filmu będą w tym czasie liczyć dolary.

Użytkownik adam0 edytował ten post 01.10.2011 - 20:12

  • 14

#14

Seleroo.
  • Postów: 62
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

http://pl.wikipedia....i/Álvaro_Colom Ten pan jest prezydentem, ale Gwatemali. Błąd pojawia się w obu źródłach.

Materiały, których ujawnienie może stanowić historyczny przełom oraz doprowadzić do zmiany sposobu postrzegania naszej sytuacji we wszechświecie, znane są już prezydentowi Meksyku oraz przedstawicielom tamtejszego rządu. Jak przyznał producent filmu, Raul Julia-Levy, nakaz zawiązania przez filmowców współpracy z rządem, pochodził od samego prezydenta Meksyku Alvaro Colom Caballerosa.

Tak mówi źródło 1.

Producer Raul Julia-Levy said the documentary-makers were working in cooperation with the Mexican government for what he said was "the good of mankind". He said the order to collaborate had come directly from the country's president, Álvaro Colom Caballeros.

A tak źródło 2. Ciężko traktować oba źródła poważnie, jeśli pojawia się taki błąd rzeczowy.
  • 0

#15

Cmb.
  • Postów: 332
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Koniec 2012 roku, po cholerę wtedy wypuszczać film skoro zaraz koniec świata :D
Żartuję oczywiście.
  • -1


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych