Skocz do zawartości


Zdjęcie

Coś strzeliło na cmentarzu


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
16 odpowiedzi w tym temacie

#1

andar.
  • Postów: 561
  • Tematów: 70
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

Wczoraj po około 30 minutach spaceru zacząłem z 500 metrów od cmentarza biec, droga nie oświetlona, tuż obok torów, więc tylko truchtem. Jak już byłem koło wejścia na cmentarz postanowiłem przejść przez niego, bo chciałem sprawdzić czy tym razem znów będę się bał, przeżegnałem się, wypowiedziałem "Wieczny odpoczynek...", strachu w ogóle nie odczuwałem, a było około godz. 21 i bardzo ciemno, dobiegłem do głównej alejki i tam postanowiłem już iść pieszo. Droga może 200 metrów, jak byłem już prawie przy bramie wyjściowej i widziałem oświetlone ulice, niektóre domy, odwróciłem się na boki w stronę grobów i to dziwne, ale poprosiłem o pomoc zmarłych tzn. tak aby się mną opiekowali, sprawili, że życie stanie się szczęśliwsze itp i wtedy na wysokości pleców coś lekko strzeliło, widziałem błysk tak jakby to był 20 centymetrowy sznurek i od jednego końca przeszła duża iskra do drugiego. Co o tym myślicie?
  • -8

#2

ciemność.
  • Postów: 1937
  • Tematów: 21
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Nie wiem, czy pisałeś to pod wpływem leków, bądź innych substancji odużających, ale po przeczytaniu tego posta nic nie rozumiem. Edytuj go żeby był zrozumiały, jeśli rzeczywiście coś Ci się przytrafiło. Jeśli masz zamiar zmyślać - daj sobie i nam spokój, bo po co zawracać sobie i innym głowę. ;)
  • 0



#3

Mika’el.
  • Postów: 810
  • Tematów: 34
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Zła
Reputacja

Napisano

Nie wiem, czy pisałeś to pod wpływem leków, bądź innych substancji odużających, ale po przeczytaniu tego posta nic nie rozumiem. Edytuj go żeby był zrozumiały, jeśli rzeczywiście coś Ci się przytrafiło. Jeśli masz zamiar zmyślać - daj sobie i nam spokój, bo po co zawracać sobie i innym głowę. ;)


W tym co piszesz masz wiele racji i ja w 100% cię rozumiem, sam kiedyś czytając inne fora miałem wiele wątpliwości.
Często kasowałem przed wysłaniem swe odpowiedzi, to było zwątpienie.Aż doszedłem do przekonania, że jeśli już straciłem czas na przeczytanie, to muszę wybrać między ustosunkowaniem się do kwestii, albo zamilczę w danym temacie.
Zakładanie, że ktoś napisał badziewie pod wpływem ziela z mej strony jest niestosownym zachowaniem.Tym wpisem nie neguję ciebie, ja ukazuje wyłącznie swą postawę."Nie neguję, bo z góry nie zakładam kłamstwa". Dlaczego?
Jeśli mnie się przytrafiło coś dziwnego, to postawa prześmiewcza innych hmm hmm. Ot tyle!

andar@, ja to tak widzę. Poprosiłeś o pomoc kogoś, o kim nic nie wiesz, a dziwisz się reakcji?
To i tak z ich strony było bardzo, ale to bardzo delikatne!

Pozdro :)


p.s. ...odurzających - odużających?
  • 0

#4

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Pewnie jakiś znicz pękł, a tobie się wydawało że strzeliło coś obok twoich pleców.
  • 1



#5

Atomowy_jogurt_zagłady.
  • Postów: 505
  • Tematów: 27
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Ja bym obstawiał ingerencję mecha-żówia z kosmosu. Pewnie chciał cię zniszczyć za pomocą swej laserowej wiązki zagłady. Ale znicz odbił ją i nie trafiła w Ciebie. No no... Miałeś sporo szczęścia.
Mam nadzieję, że Ty również uśmiałeś się czytając tego posta. Tak jak ja miałem okazję pośmiać się czytając Twojego. :)

LOL

Użytkownik Atomowy_jogurt_zagłady edytował ten post 01.10.2011 - 16:41

  • 1

#6

Connor.

    Kings Never Die

  • Postów: 1674
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Do głowy Ci coś strzeliło.
  • 0



#7

andar.
  • Postów: 561
  • Tematów: 70
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

Było tak jak napisałem, a poza tym znajdowałem się po środku dużej ścieżki i znicz to na pewno nie był, coś mi błysnęło za plecami i wydało dźwięk jednocześnie, ale nie wiem właśnie co.
  • 0

#8

Bobrov.
  • Postów: 135
  • Tematów: 7
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

Piorun.
  • 0

#9

Andy-1970.
  • Postów: 345
  • Tematów: 22
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

matrix

 Edycja: Kurczak

Dołączona grafika


  • 0

#10

PuppetMasta.
  • Postów: 20
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jeżeli czytacie posta i myślicie że to stek bzdur to po <wulg.> sie udzielacie. Na twoim miejscu andar nie pisał bym takich postów bo to nijak trzyma sie kupy. A jaśniepanów co piszą ze to bajka albo piszą coś w stylu "matrix" zapraszam na fora społecznościowe o tematyce mniej skomplikowanej i nie wymagającej racjonalnego myślenia.
  • -2

#11

exio.
  • Postów: 492
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Może to była purchawka? http://pl.wikipedia.org/wiki/Purchawka Ale to nie tłumaczy błysku hmm
  • 1



#12

żaba.
  • Postów: 1070
  • Tematów: 32
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Jeżeli czytacie posta i myślicie że to stek bzdur to po <wulg.> sie udzielacie. Na twoim miejscu andar nie pisał bym takich postów bo to nijak trzyma sie kupy. A jaśniepanów co piszą ze to bajka albo piszą coś w stylu "matrix" zapraszam na fora społecznościowe o tematyce mniej skomplikowanej i nie wymagającej racjonalnego myślenia.


o man... aleś Ty mądry. szac un

 Edycja: Kurczak

Dołączona grafika


  • 0

#13

OGIDYN.
  • Postów: 16
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Znicz Ci strzelił za plecami (norma na cmentarzach) a ze strachu Ci w oczach błysło - mózg czasem wytwarza dziwne efekty specjalne w sytuacjach stresowych najczęściej.A jak Ci ta odp nie pasuje to był to duch - ciekawe z czym poczujesz się lepiej :) Następnym razem nie biegaj po cmentarzu - do wierzących nie należę,ale cmentarz jest miejscem pamięci o zmarłych a nie bieżnią - szacunku trochę.

Użytkownik OGIDYN edytował ten post 18.11.2011 - 17:54

  • 0

#14

Lenticularis.
  • Postów: 191
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Jeżeli czytacie posta i myślicie że to stek bzdur to po <wulg.> sie udzielacie. Na twoim miejscu andar nie pisał bym takich postów bo to nijak trzyma sie kupy. A jaśniepanów co piszą ze to bajka albo piszą coś w stylu "matrix" zapraszam na fora społecznościowe o tematyce mniej skomplikowanej i nie wymagającej racjonalnego myślenia.


Już Ci odpowiadam, co prawda odpowiem zdaniu pozostałych forumowiczów, ale w tym przypadku podejrzewam, że się ze mną zgodzą, że nawet jeśli uważają to za bzdurę, to odpowiadają dlatego, że auto pisząc swój post poprosił innych o opinie. A że większość na podstawie posta pisze, że to bzdura to właśnie ich opinie. Ja osobiście uważam, że nie koniecznie to zaraz bajka, ale może po prostu czasem pod wpływem głośnego niespodziewanego dźwięku układ nerwowy działa w taki sposób, że przez ułamek sekundy, można zobaczyć jakieś błyski lub robi się nam jasno przed oczami.
  • 0

#15

GAB.
  • Postów: 35
  • Tematów: 2
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

ja się w 100% zgadzam, że to mogła być reakcja mózgu powiązana z układem nerwowym. Klimat cmentarza - miejsce potencjalnych duchów plus noc idzie się w napięciu i nagle jakiś trzask i taki efekt wizualny gotowy. Można to łatwo sprawdzić np grając w straszne gry bądź oglądając horrory kiedy coś się stanie nagle i zrywamy się przeważnie nastepuje oślepienie trwające ulamek sekundy
  • 1


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych