Skocz do zawartości


Zdjęcie

Dziwne wydarzenie w moim domu


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
13 odpowiedzi w tym temacie

#1

MattD.
  • Postów: 7
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

Miesiąc temu moi starzy robili mini imprezę w chacie i zaprosili znajomych. Było strasznie nudno, więc poszedłem z moimi znajomymi i siostrą na górę do mojego pokoju. Wpadliśmy na pomysł, żeby wywołać duchy. Zamknęliśmy okna, zasłoniliśmy rolety wzięliśmy świeczki, biblię, usiedliśmy na podłodze i zaczęliśmy wywoływać. Prosiliśmy kilkakrotnie ducha, żeby dał nam jakiś znak, ale nic nie było więc stwierdziliśmy, że te wszystkie historie z internetu o wywoływaniu duchów są zmyślone.
Później wróciliśmy na dół, usiedliśmy przy stole i trochę posiedzieliśmy ze starymi. Gdy impra już się kończyła i wszyscy zaczęli się rozchodzić (ok. godz. 1 w nocy) poczułem dziwny niepokój. Kiedy sprzątaliśmy już po imprezie okno w kuchni otworzyło się (byłem na 100% przekonany, że było całkowicie zamknięte). Trochę się zaniepokoiłem i moja siostra też. Wiki (moja siostra się tak nazywa) zaczęła strasznie panikować. Kiedy zanosiłem krzesła na górę poczułem jakby coś ciągnęło mnie do tyłu, okropnie się przeraziłem, ale jak się odwróciłem nikogo nie było. Zacząłem iść dalej i po wejściu do pokoju odłożyłem krzesła gdy nagle usłyszałem krzyk mojej matki. Szybko wybiegłem z pokoju i zobaczyłem, że moja mama trzymała się kurczowo barierki od schodów i krzyczała, żeby jej pomóc bo nie może się ruszyć. Kiedy miałem ją chwycić, przeleciała przez barierkę i spadła na dół, straciła przytomność więc krzyknąłem do ojca żeby natychmiast zadzwonił po pogotowie.
Moja siostra słysząc zamieszanie, podbiegła pomóc mi zająć się mamą. Nagle Wiki zaczęła okropnie krzyczeć i powiedziała, że coś się dzieje z jej dziąsłami (tak jakby ktoś próbował wyrwać jej zęby). Nie wiedziałem co mam robić, mama leżała nieprzytomna, siostra krzyczała z bólu, a tata darł się przez telefon tłumacząc co się stało. Gdy spanikowani czekaliśmy na karetkę, siostra podbiegła i pokazała że wypadł jej jeden ząb. Kiedy pogotowie w końcu przyjechało, zabrali moją matkę i sprawdzali co z Wiki.
Po 2 tygodniach moja mama wróciła do domu, ze złamaną ręką i biodrem. Siostrze nic się nie stało, dostała tylko leki przeciwbólowe i tej samej nocy zabraliśmy ją do domu. W nocy często słyszę jakby ktoś chodził po korytarzu na górze i bardzo często światła same się zapalają, woda sama się odkręca i zdarza nam się słyszeć różne głosy.

Opowiedziałem rodzicom o wszystkim (o tym że wywoływaliśmy duchy), nie mogłem przed nimi tego ukrywać, nie po tym co się stało. Mój tata szuka nowego domu bo nie możemy dopuścić, żeby taka sytuacja ponownie się wydarzyła. To była największa głupota jaka mogłem zrobić, bardzo tego żałuję.

Napisałem tak szczegółowo, żeby wszystko było jasne.
Jak coś to ja mam 21 lat, a siostra 18. Jak chcecie coś jeszcze wiedzieć to piszcie.
  • -4

#2

Connor.

    Kings Never Die

  • Postów: 1674
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

A po co nam to wiedzieć? Głupi byliście to macie za swoje. Zanim wam się zachce duchy wywoływać to trzeba co nie co o tym wiedzieć. W takim wieku i nie pomyślą -.- Z resztą historia jakaś podrasowana chyba i od razu tata szuka nowego domu? Może egzorcysta?
  • 0



#3

Pauline.
  • Postów: 49
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

O ile to prawda, to właśnie dlatego uważam, że wywoływanie duchów jest kompletną głupotą. Mam dla Ciebie też złą wiadomość, zmiana domu może nic nie dać. Wściekły duch może prześladować ludzi, nie budynek, w którym został wywołany. Ty nie chciałeś dać mu spokoju, on teraz może nie chcieć Ci go dać. Taka mała zemsta z jego strony. Kontaktowaliście się z egzorcystami itp?
  • 1

#4

MattD.
  • Postów: 7
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

Z egzorcystami się nie kontaktowaliśmy. Mój tata uważa, że to głupota i że to nic nie pomoże, ale cały czas próbujemy go namówić z siostrą. Może jak powiemy mu, że zmiana domu nic nie pomoże, to zmieni zdanie.
  • 0

#5

Pauline.
  • Postów: 49
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jednak egzorcyzmy, czy inne próby pozbycia się go, mogą jeszcze owego ducha bardziej rozwścieczyć więc trzeba i z tym uważać. W sumie to jesteś w sytuacji, w której trudno coś poradzić, więc może lepiej będzie skontaktować się z kimś kto się na tym zna.
  • 0

#6

Caroline.
  • Postów: 20
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

Matt? To ty? Masz może jakieś wieści od Tylera?
  • 0

#7

adam0.
  • Postów: 163
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

MattD - Matt Donovan - postać z The Vampire Diaries, czyli przyjaciel wczorajszego nagiego Tylera. Dziękuje dobranoc. Mieliśmy wysyp spamerów, teraz mamy wysyp trolli.
  • 2

#8

MattD.
  • Postów: 7
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

Nie jestem Matt Donovan, nie oglądam "The vampire diaries" bo jestem na to za stary.
Caroline owszem znam i wiem, że lubi sobie żartować, ale to nie powód żeby mnie osądzać.

Rozważnych forumowiczów bardzo proszę o pomoc.
  • 0

#9

adam0.
  • Postów: 163
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Nie jestem Matt Donovan

No co ty? Naprawdę? No ale skoro Tyler mieszka pod Krakowem i kładzie się nagi pod czyimiś drzwiami, to dlaczego Matt D nie mógłby siedzieć na paranormalne.pl.

Caroline owszem znam i wiem, że lubi sobie żartować

Myślę, że ty również. Skąd ją znasz? Może ty to ona?
  • 0

#10

MattD.
  • Postów: 7
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

Caroline ma tak naprawdę na imię Monika i chodziłem z nią do liceum, czasami spotykamy się.
Nie wiem, co mój wpis na paranormalne ma wspólnego z "Nagim Tylerem".
To tyle.
  • 0

#11

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Pewnie Matt i Caroline to ta sama osoba.
  • 0



#12

navajo88.
  • Postów: 9
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Za dwieście dolców jestem gotów wykurzyć tego ducha !!!!
Były Najemnik z Vietnamu
J.M.H :gold::beer2:
  • 0

#13

Arkadiusz.

    Pilot in command

  • Postów: 757
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Temat zamykam. Po pierwsze to prowokacja, po drugie MattD i Caroline to ta sama osoba. Sprawa multikonta zostaje zgłoszona.
  • 0



#14

m4st3r.
  • Postów: 182
  • Tematów: 23
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

Yo! Co tam u Tyler'a? ; P Człowieku....masz nieziemską wyobraźnie. Idź pisać książki w Microsoft Word ,a nasze forum zostaw w spokoju.
  • 0



Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych