Skocz do zawartości


Zdjęcie

Przepowiednie Wangi a obecna sytuacja na świecie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
15 odpowiedzi w tym temacie

#1

Korynt.
  • Postów: 315
  • Tematów: 66
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Obecna sytuacja na świecie wydaje się mieć związek z przepowiednią Wangi (Było o niej w tym temacie:http://www.paranorma...526-baba-vanga/):

2011 - W wyniku opadu radioaktywnego północna półkula Ziemi będzie niemal pozbawiona fauny i flory. Następnie wrogowie zaczną chemiczną wojnę przeciwko pozostającym przy życiu Europejczykom.

Opad radioaktywny może mieć związek z Japonią. Nie wiem kim mogą być wrogowie Europy, być może Libia. Co o tym sądzicie?

Użytkownik Kowal edytował ten post 22.03.2011 - 19:06

  • 0

#2

sickman.
  • Postów: 82
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Mnie się wydaje, ze ten opad nuklearny miał powstać w wyniku wojny zapowiedzianej przez Wangę na 2010 rok.
  • 0

#3

SushieEz.
  • Postów: 125
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Do końca 2011 jeszcze daleko. Wiele rzeczy może się zdarzyć, ale nie musi.

Swoją drogą wątpię, by miało to jakikolwiek związek z sytuacją na Ziemi, bo niby jaka jest średnia skuteczność wszystkich przepowiedni? Chociaż sam fakt jest dosyć intrygujący.
  • 0

#4

kamilus.
  • Postów: 1231
  • Tematów: 106
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Już to pisałem w innym temacie, więc po prostu przekopiuję tutaj:

Jeśli chodzi Ci o "2011 - W wyniku opadu radioaktywnego północna półkula Ziemi będzie niemal pozbawiona fauny i flory. Następnie wrogowie zaczną chemiczną wojnę przeciwko pozostającym przy życiu Europejczykom" to raczyłbym powątpiewać, gdyż:
- po katastrofie w Japonii bardziej skażone niż Europa zostałyby raczej tereny Azji albo Ameryki Północnej,
- opad musiałby być po wybuchu kilkunastu/dziesięciu bomb atomowych, by prawie całkowicie zabić wszystkie rośliny i zwierzęta,
- druga część przepowiedni wskazuje, że opad radioaktywny miałby nastąpić w wyniku wojny (Europa vs x), poza tym po katastrofie reaktora ludzie masowo nie umierają, ani nikt w obecnej chwili nie ma zamiaru wywoływać wojny chemicznej na skalę globalną,
- Baba Vanga nie podawała dat


Użytkownik kamilus edytował ten post 22.03.2011 - 21:42

  • 2



#5

Xellos.
  • Postów: 1090
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Co o tym sądzę ?...Jeśli ma zniknąć fauna i flora to sądzę, że ja zniknę pierwszy :) No chyba, że będę chodził w jakimś super ochronnym skafandrze :roll:
  • 0

#6

Andross.
  • Postów: 98
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ja pierdole wsadźcie sobie w dupe te wasze przepowiednie dostajemy ostatnio jako gatunek tak po dupie że masakra, tylko czekac az europa tez oberwie, ale narpierw mam nadzieje usa bo oni wiecejnagrzeszyli, logiczne co nie? hahaha mam was gdzies i tak albo zdechne jak pies w najblizszych latach albo bede nowym adamem wiec zdychajcie sobie albo zdychajmy razem swiat jestna tyle jebniety że wszystko mi jedno ssijcie mi pa

Edit admin: Ostrzeżenie + blokada pisania na forum na okres 24 godzin.
Uzasadnienie:
4.13 Stosuj się do reguł ortografii i interpunkcji oraz innych zasad poprawności języka polskiego (na Forum nie ma obowiązku stosowania polskich znaków). Jeśli masz problemy z ortografią korzystaj ze słownika lub przeglądarki, która podkreśla błędnie napisane wyrazy.
8.4 Zabronione jest stosowanie wulgarnego języka.

  • 0

#7

Eldim.
  • Postów: 461
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Koleś, nie przebierasz w słowach, ale mówisz w miarę mądrze.

Natura pokazuje, że już ma dość i tylko patrzeć, kiedy i Europa oberwie.
  • 0

#8

Connor.

    Kings Never Die

  • Postów: 1674
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Natura pokazuje, że już ma dość

I się jej nie dziwie. Przychodzi jeden z drugim i zaczyna kombinować jak tutaj kierować ludźmi i mówić im co mają myśleć, kogo wybierać w wyborach aby później Ci mogli się bogacić na biednych ludziach i strefie przemysłowej. Niszczą świat, zdobywając większą władzę i większe pieniądze, tak naprawdę mając gdzieś życie szarych ludzi. Obchodzi ich tylko władza i pieniądze, no i oczywiście jak wywierać "sztuczny wizerunek". Boże, oni nawet kierują myślami ludzi przez media. Mówią nam, ludziom co myśleć, co robić a my głupi nie zdajemy sobie sprawy z tego, że nami manipulują (poza wyjątkami, których mało). Ekologia pada, i nawet kampania "Żywca" o trzecim milionie drzew nic nie da, bo te drzewa prędzej czy później zostaną ścięte i przerobione m.in. na papier.

Naturo wspieram Cię, rób co chcesz. To Twoja Ziemia, Twoje miejsce, nie nasze. My jesteśmy gośćmi u Ciebie i w dodatku niesfornymi gośćmi.

Użytkownik Fisher edytował ten post 22.03.2011 - 22:25

  • 0



#9

nazwa wyświetlana.
  • Postów: 60
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ja pierdole wsadźcie sobie w dupe te wasze przepowiednie dostajemy ostatnio jako gatunek tak po dupie że masakra, tylko czekac az europa tez oberwie, ale narpierw mam nadzieje usa bo oni wiecejnagrzeszyli, logiczne co nie? hahaha mam was gdzies i tak albo zdechne jak pies w najblizszych latach albo bede nowym adamem wiec zdychajcie sobie albo zdychajmy razem swiat jestna tyle jebniety że wszystko mi jedno ssijcie mi pa

[/color]

Internet zdezelował ci myślenie.Najlepiej wyjedz na biegun północny w papierowej torbie na głowie i wstydu nie przynoś


Wystarczy przeczytać dokładnie:

2011 - W wyniku opadu radioaktywnego północna półkula Ziemi będzie niemal pozbawiona fauny i flory. [b]Następnie wrogowie zaczną chemiczną wojnę przeciwko pozostającym przy życiu Europejczykom[/u].

Co jasno sugeruje że opad Radioaktywny miał/ma nastąpić w wyniku bomby atomowej

Użytkownik adgronn edytował ten post 22.03.2011 - 22:53

  • 0

#10

Pisaq.
  • Postów: 283
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

@up
Nieprawda. Nie sugeruje jasno. "Następnie" to nie "gdyż". Opad radioaktywny (wojna nuklearna), a wojna chemiczna to dwie różne rzeczy. Nuklearną bronią dysponują mocarstwa, które nie mogą najechać europy nie tracąc przy tym twarzy na arenie międzynarodowej (brak przekonania opinii publicznej, nie mówcie że to nie ma znaczenia). Kto ma broń chemiczną? Praktycznie wszyscy, z pominięciem kompletnie trzeciego świata. Najbardziej skorzy do wojny są obecnie muzułmanie, dlatego z ich strony spodziewałbym się właśnie ataku, lub europejskiej wersji Libii. Nie dziś, nie jutro.

Użytkownik Pisaq edytował ten post 23.03.2011 - 00:22

  • 0

#11

nexus6.
  • Postów: 1234
  • Tematów: 14
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Przepowiednia baby w ogóle się kupy nie trzyma

2010 - Trzecia Wojna Światowa, która rozpocznie się w listopadzie i zakończy w październiku, 2014 roku. Rozpocznie się dość typowo - od prowokacji i lokalnej wojny, gdzie zostanie użyta broń chemiczna (i/lub nuklearna).


Gdzie ta wojna?

Żeby pozbawić północną Europę flory i fauny to musiało by z milion takich elektrowni mieć awarię, a poza tym półkuli południowej w tej sytuacji też się dostanie. No i nie wiem kto będzie tą wojnę do 2014 prowadził jak cała półkula północna wyludniona. Chyba Australia będzie się naparzać z Chile :roll: Że też ludzie wierzycie w takie bzdety.
  • 0

#12

mylo.

    Altair

  • Postów: 4511
  • Tematów: 83
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Nie da się pozbyć fauny i flory, mrówki i karaluchy przetrwają wszystko. :D

Te przepowiednie przeczą samym sobie, nie ma sensu się zbytnio nad nimi rozwodzić.
  • 0



#13

Alexi Arduscoini.
  • Postów: 717
  • Tematów: 85
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Słuchajcie jeżeli nie podawała dat to co to za jasnowidz i ja mogę tak :

np w domach zamieszkają z ludźmi maszyny albo większość państw wyspiarskich odda się ku oceanowi..

Nastąpi wybuch wielkiego wulkanu itd... Podobnie? podobnie i bez dat.

A prawdopodobnie 50% "moich przepowiedni" się sprawdzi.... i tak to działa. ;]
  • 0

#14

limonka.
  • Postów: 920
  • Tematów: 29
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

A ta Libia to niby na podstawie wiadomości z tv, czy co? :D Bo ja widzę, że mocarstwa zaczynają sobie szukać kolejnej furtki... ;)
  • 0

#15

nexus6.
  • Postów: 1234
  • Tematów: 14
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Słuchajcie jeżeli nie podawała dat to co to za jasnowidz i ja mogę tak :

np w domach zamieszkają z ludźmi maszyny albo większość państw wyspiarskich odda się ku oceanowi..

Nastąpi wybuch wielkiego wulkanu itd... Podobnie? podobnie i bez dat.

A prawdopodobnie 50% "moich przepowiedni" się sprawdzi.... i tak to działa. ;]


No i jeszcze największa niespodzianka ze wszystkich i trudna do przewidzenia - wybuchnie wojna. Potem straszliwa choroba, a potem czerwony Polonez potrąci pana Mietka spod monopolowego.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych