Skocz do zawartości


Zdjęcie

"Fallen Angel" w Katalonii (Hiszpania)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
46 odpowiedzi w tym temacie

#1

Eury.

    Researcher

  • Postów: 3467
  • Tematów: 975
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 108
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Zastanawiałem się, gdzie umieścić wpis, czy bardziej pasuje on do "kryptozoologii" czy może do "ezoteryki". W ostateczności zdecydowałem się na ten dział, gdyż forma stworzenia najbardziej przypomina humanoida. W serwisie ufocasebook.com została po prostu określona mianem "Fallen Angel".

Dołączona grafika

Dziwne stworzenie zostało zaobserwowane w Hiszpańskim lesie (blisko miasta Campdeva). Nie ma na razie żadnych innych informacji o zajściu. Być może jest to hoax, być może autentyczne dziwne stworzenie. Do materiału dotarłem za pośrednictwem strony ufocasebook.com gdzie film poddano lekkiej obróbce, zwalniając go w momencie, kiedy ukazana jest owa istota.

Pobierz materiał filmowy: [download]
  • 0



#2

mzqt.
  • Postów: 7
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Pierwsze skojarzenie: Gollum :)

A tak powaznie: moim zdaniem - fake. To cos zobaczylo ludzi dopiero, jak poswiecili na niego latarka, przedtem bylo nieruchome. To cos, skoro buszuje w lesie w nocy, powinno doskonale widziec w ciemnosciach i zauwazyc ludzi jako pierwsze. Niestety, marna jakosc tego filmiku...

A tak przy okazji witam wszystkich, to moj pierwszy post :)
  • 0

#3

eltom.
  • Postów: 204
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Po jaką cholerę dwóch gości łazi z latarką i kamerą po lesie w nocy?
Cosik mi tu zalatuje...
  • 0

#4

octopus.
  • Postów: 82
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Raczej fake.
Po 1. :

Po jaką cholerę dwóch gości łazi z latarką i kamerą po lesie w nocy?

Po 2. :

Niestety, marna jakosc tego filmiku...

Po 3. : Nie mówiąc już o możliwości spreparowania filmu - ta głowa przed ukazaniem oczu nie odróżniała sie od lisci no i nie widać było że to głowa, a rozbłysk jakby oczu mógł być rozproszeniem światła z latarki na przypadkowo usytuowanych przedmiotach.
po 4. : Ten film po przyspieszeniu nie wygląda normalnie. Głosy dalej są opóźnione jakby były osobno wstawione
  • 0

#5

Cyrulik.
  • Postów: 222
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Fake. Dżwięki pod koniec brzmią jak zwykły rozciągnięty głos człowieka i jest wtedy zupełnie ciemno, więc to najpewniej jest sfabrykowane.
  • 0

#6

michalp.
  • Postów: 1792
  • Tematów: 98
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

nie ma uja we wsi to fałszerstwo, jedyne co mi sie podobało to ten jego wyskok z tych krzaczorów.
Gdyby nie dodawali głosu byłoby całkiem przyzwoite. :]


Panuj nad słownictwem. inga.
  • 0

#7

zaks.
  • Postów: 137
  • Tematów: 5
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ten "gollum" ma wasy :D
  • 0

#8

Savalas.
  • Postów: 58
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

:lol : uwwwwielbiam takie filmiki, do gazu z nim :rotfl:
  • 0

#9

Hippo.
  • Postów: 350
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A ja nie widze tej malpki ;( :jump:
  • 0

#10 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

Po jaką cholerę dwóch gości łazi z latarką i kamerą po lesie w nocy?  
Cosik mi tu zalatuje...


ja z kumplami niejednokrotnie mialem zamiar isc w nocy w las z latarkami,plecakami. Mielismy miec ubaw i porobic sobie jaja. fakt ,ze nie doszlo do skutku ale zamiar byl.

Oni poszli z latarka, plecakami i kamera. Moze gdzies biwakowali i chcieli sie przejsc. Zauwazyli cos dziwnego i zaczeli uciekac.

Ten gosc wydawal sie autentyczny , ale glos widac dziwny jest(zmieniony).
  • 0

#11

zaks.
  • Postów: 137
  • Tematów: 5
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ewentualnie jakis kuzyn Dżonego Gumki!:

http://www.ebaumswor...bberjohnny.html
  • 0

#12

Green Dog.
  • Postów: 54
  • Tematów: 5
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

hm..nie sadzilam, ze jakiekolwiek stworzenie procz czlowieka moze miec wąsy :-D...przyjrzyjcie sie
  • 0

#13

Apophis_.
  • Postów: 637
  • Tematów: 36
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Żeby wyjaśnić, po co oni tam chodzili z latarką i kamerą trzeba przetłumaczyć to co oni mówią. Zna ktoś hiszpański? Ja od września zaczynam naukę w hiszpańskiej szkole wiec po roku bede mogl Wam przetlumaczyc ;d Ale wydaje sie jakby cos sie stalo, jakby czegos szukali. Bo widac tam rozne obiekty o ktorych gadaja. Albo porpostu poszli się przejść, biwakowali, kogos szukali itp.

A głos? O co Wam chodzi? Przecież głos jest spowolniony dlatego tak brzmi -.-

A ta istota mogła spać, albo coś obserwować i nie zauważyła ich dopuki ich nie usłyszała.

To była obrona tego, że to nie fake. A ja nie wiem, czy to fake czy nie, i zapewne nigdy się nie dowiemy. Nie można odrazu mówić "fake! fake!", ani "prawdziwy! prawdziwy!".

zaks, ten film jest przerażający na początku, cały się spociłem :surprised:
  • 0

#14

zaks.
  • Postów: 137
  • Tematów: 5
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Żeby wyjaśnić, po co oni tam chodzili z latarką i kamerą trzeba przetłumaczyć to co oni mówią. Zna ktoś hiszpański? Ja od września zaczynam naukę w hiszpańskiej szkole wiec po roku bede mogl Wam przetlumaczyc ;d Ale wydaje sie jakby cos sie stalo, jakby czegos szukali. Bo widac tam rozne obiekty o ktorych gadaja. Albo porpostu poszli się przejść, biwakowali, kogos szukali itp.

A głos? O co Wam chodzi? Przecież głos jest spowolniony dlatego tak brzmi -.-

A ta istota mogła spać, albo coś obserwować i nie zauważyła ich dopuki ich nie usłyszała.

To była obrona tego, że to nie fake. A ja nie wiem, czy to fake czy nie, i zapewne nigdy się nie dowiemy. Nie można odrazu mówić "fake! fake!", ani "prawdziwy! prawdziwy!".

zaks, ten film jest przerażający na początku, cały się spociłem  :surprised:


Hehe... To jest nic, bo to okrojona wersja.... Tak na prawde to jest teledysk...
Kiedys kolega mi pokazal caly teledysk... Powiem ze bylem zdziwiony. :surprised:
Poszukaj na google "rubber johnny" a moze znajdziesz caly teledysk. Bo ja nie zamierzam tego drugi raz ogladac.... ;<
  • 0

#15

Arturus.
  • Postów: 207
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

albo fake albo dla mnie zwykly koles tylko troche zmieniony jakis programem
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych