Skocz do zawartości


Zdjęcie

UFO nad Suwałkami


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
18 odpowiedzi w tym temacie

#1

Arczi1991.
  • Postów: 285
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Dołączona grafika


W niedzielę po suwalskim niebie przeleciało coś dziwnego. Było to około godz. 20.40
Najpierw pojawił się pierwszy obiekt. Zauważyła go przez okno żona. Mieszkamy przy u. 1 Maja. Czerwona kula przemieszczała się szybko po niebie. Leciała z południa na północ. Zatrzymała się na chwilę nad wieżowcami znajdującymi się przy Utracie, a potem uniosła się i zniknęła.

http://www.mmsuwalki...ami-267292.html :>

Edit. Swoją drogą włąsnie spojrzałem na podpis pod zdjęciem, i pisze, ze obiekt był podobny do tego ze zdjęcia. Chyba najlepiej się skontaktować z autorem by było

Użytkownik Arczi1991 edytował ten post 03.01.2011 - 18:36

  • 0

#2 Gość_majkelmonster

Gość_majkelmonster.
  • Tematów: 0

Napisano

Nie wygląda na fake, dziwne troche...
  • 0

#3

Izeer.
  • Postów: 48
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No no.. jeśli to nie jest fake, to nie wiem jak to wytłumaczyć, obiekt jest jasny, najpierw leciał potem sie zatrzymał , uniósł w góre i zniknął. Jestem ciekawy czy ktoś jeszcze to widział. Mój chrzestny mieszka w Suwałkach, wypytam go czy czegoś nie widział.
  • 0

#4

stb.
  • Postów: 111
  • Tematów: 0
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Wygląda jak zdjęcie robione z pokoju przez szybę, w której odbija się żyrandol...

Tak naprawdę nic nie da się o tym powiedzieć.
  • 0

#5

Sato.
  • Postów: 55
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

To nie żyrandol, bo gdyby w pokoju było jasno (a kiedy żyrandol się świeci, to jest jasno :D) osoba robiąca zdjęcie byłaby widoczna.

Trudno powiedzieć co to jest. Ten dziwny błysk nad obiektem to efekt zdjęcia, czy zauważyłeś go też wtedy?
  • 0

#6

Freyja.
  • Postów: 164
  • Tematów: 12
  • Płeć:Kobieta
  • Artykułów: 6
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Tylko, że z tego co wyczytałam to nie jest zdjęcie tego obiektu, a jedynie czegoś podobnego. Nie wiem co tam ludzie widzieli, ale faktycznie dobrze byłoby gdyby ktoś miał zdjęcie tego suwalskiego ufo, a nie jedynie podobnego światła.
  • 0



#7

Sly.
  • Postów: 101
  • Tematów: 15
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Bardzo zła
Reputacja

Napisano

Fake , jeszcze nawet wstawiłeś nie swoje zdjęcie.
  • 0

#8

Arczi1991.
  • Postów: 285
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Dlatego dałem link do artykułu bo to nie ja opisuje.
  • 0

#9

Asmodean.
  • Postów: 139
  • Tematów: 18
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Zdjęcie ciekawe, samolotu to na pewno nie przypomina, chińskiego lampionu raczej też.

Więc zostaje nam: 50 na 50, dobrze by było jak by jednak autor tego zdjęcia i tematu na stronie Suwałek skusił się jednak i napisał w tym temacie coś więcej od siebie, szkoda że nie ma więcej zdjęć a jeszcze lepiej jakiegoś nagrania.

Coś widzę że sylwestrowe niebo napełnione efektami fajerwerków lubi przyciągać różne dziwne obiekty, na forum jest również temat z UFO w najróżniejszych zakątkach świata gdzie zostały uwiecznione NOLe na na niebie podczas witania nowego roku.
  • 0

#10

noka.
  • Postów: 1
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam wszystkich Forumowiczów.

Ostatnio w Suwałkach było kilka obserwacji UFO przypominających czerwoną kulę. Pewnego dnia widziano takie obiekty w kilku miejscach nad miastem jednocześnie. Tym dniem były tzw. Dni Suwałk, z okazji których harcerze wypuszczali balony ogrzewane ciepłym powietrzem z kagankiem w środku. Efekt wygląda mniej więcej tak (zdjęcia robione z daleka, więc jakość kiepska):


Przygotowanie
Dołączona grafika


Wypuszczenie
Dołączona grafika


W powietrzu
Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika


Potem widziałem jeszcze dwukrotnie takie balony nad miastem.

Być może w przypadku obserwacji tego kolegi nie były to balony, ale mając na względzie "sylwestrowe" okoliczności wcale bym się nie zdziwił, jakby za tym UFO stali znów nasi harcerze :roll:

Pozdrawiam
  • 2

#11

Palmæro.

    Anty-lewak

  • Postów: 303
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Suwałek

Suwałk

A co do tematu jak dla mnie to zdjęcie jest wielce niewiarygodnie. Dlaczego?
Nie ma otoczenia. Nie można stwierdzić gdzie zostało zrobione i przede wszystkim czy zostało zrobione na zewnątrz czy w pomieszczeniu. A co za tymi idzie równie dobrze może to być UFO jak i lampa odbijająca się w szybie... ze wskazaniem na lampę...
  • 0

#12

Eupsychia.
  • Postów: 92
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

To jest tylko zdjęcie podobnego obiektu, tak?
Czerwona kula... stawiam na lampion :)
  • 0

#13

Yoh.
  • Postów: 617
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Po co doszukiwać się w tym zdjęciu pojazdu obcych, skoro nie mamy pewności czy jest to autentyczne zdjęcie, a nie fake.
R:
Dołączona grafika
G:
Dołączona grafika
B:
Dołączona grafika

Rozjaśnienie i lekkie wyostrzenie obrazu:
Dołączona grafika

Jak powiedział Palmaero, brak jakiegokolwiek otoczenia. Nawet powyższe zdjęcia to wskazują. Nie stwierdzimy czy zdjęcie wykonano w pomieszczeniu czy na zewnątrz. Jak zostało wspomniane, równie dobrze może to być odbicie lampy na szybie. I prawdopodobnie tak jest, ale doszukujcie się tutaj czego chcecie.

Użytkownik Yoh92 edytował ten post 11.01.2011 - 10:07

  • 0



#14

shadowsongishere.
  • Postów: 62
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dołączona grafika


W niedzielę po suwalskim niebie przeleciało coś dziwnego. Było to około godz. 20.40
Najpierw pojawił się pierwszy obiekt. Zauważyła go przez okno żona. Mieszkamy przy u. 1 Maja. Czerwona kula przemieszczała się szybko po niebie. Leciała z południa na północ. Zatrzymała się na chwilę nad wieżowcami znajdującymi się przy Utracie, a potem uniosła się i zniknęła.

http://www.mmsuwalki...ami-267292.html :>

Edit. Swoją drogą włąsnie spojrzałem na podpis pod zdjęciem, i pisze, ze obiekt był podobny do tego ze zdjęcia. Chyba najlepiej się skontaktować z autorem by było

Żyrandol albo uliczna lampa
  • 0

#15

Ana Mert.
  • Postów: 2348
  • Tematów: 19
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Dołączona grafika


(...). Czerwona kula (...)

Czyli zdjęciem nie warto się sugerować bo przedstawia zupełnie inny obiekt.
Co do czerwonych kul latających sobie nad miastami i wioskami wiem jedno - chińskie lampiony tak właśnie się zachowują.

Użytkownik Ana Mert edytował ten post 18.01.2011 - 20:23

  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych