Skocz do zawartości


Zdjęcie

Bliskie spotkanie z...wilkiem?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
21 odpowiedzi w tym temacie

#1

Tensor.
  • Postów: 11
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam,opowiem wam teraz moja przygode,ktora przeżyłem z 3 kolegami.
Wracaliśmy z miasta (mieszkam na przedmieściu) polną drogą,czasami sa tam jakies male krzaczki.
Bylismy w polowie drogi,akurat bawilem sie aparatem i nagle z krzakow wybieglo to coś Dołączona grafika
z przerażenia nacisnąłem przycisk w aparacie robiac to zdjecia,niby zwykly pies,ale na psa chyba za duze,wilk? nie wystepuje w okolicach Lodzi. Przeraza mnie jeszcze jedno,dzwiek wydawany przez to cos. Byl taki,jaki wydaje...slon. nagralem pozniej filmik,ale nie bylo juz nic slychac,zwierze juz nie ryczalo. nawet nas nie gonilo,byc moze bronilo mlodych? to zdarzenie mialo miejsce w te wakacje,ale dopiero teraz zdecydowalem sie tu napisac o tym. po paru dniach poszedlem w to miejsce (wczesniej sie balem) ale nic nie bylo oprocz wygniecionej trawy. Nie opisywalbym calej sytuacji,gdyby nie ryk tego psa/wilka. Moze widzieliscie cos podobnego?
  • 2

#2

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

To jest zwyczajny pies. Nie znam się zbytnio na rasach.
  • 0



#3

Syrinks.
  • Postów: 324
  • Tematów: 6
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

mieszaniec Labradora jakby... na pewno pies, nie wilk, ale czemu dziwnie jęczał to nie wiem
  • 0

#4

noxili.
  • Postów: 2849
  • Tematów: 17
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Pies

Dołączona grafika

Sporo ras pasterskich psów jest podobna.O mieszańcach nie wspomne.Co do odgłosów widać ,że niemasz doświadczenia z psami.Maja naprawde niezłe mozliwości wokalne i potrafia wydawać niesamowite odgłosy.

Użytkownik noxili edytował ten post 07.12.2010 - 22:34

  • 0



#5

Ana Mert.
  • Postów: 2348
  • Tematów: 19
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Zgadzam się - pies.

Co do dźwięku niespecjalnie jestem sobie w stanie odgłos jaki opisujesz wyobrazić jednak na podstawie moich doświadczeń stwierdzam, że psiak mógł się czymś zakrztusić. Psy potrafią w takich chwilach wydawać doprawdy niesamowite dźwięki. :))

Użytkownik Ana Mert edytował ten post 07.12.2010 - 22:49

  • 0



#6

Ladd.
  • Postów: 1115
  • Tematów: 49
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Obstawiam psa, a autor żeby uatrakcyjnić temat postanowił dodać „tajemniczemu zwierzęciu” ryk słonia :).

Ana Mert ma racje, mam psa od 14 lat, nawet nie wiecie jakie czasami odgłosy potrafi wydawać. Słyszeliście kiedyś kichającego boksera? WTF?! Koty zresztą też, ile to razy myślałem że to dziecko na dworze płacze i później okazywało się że to kot.
  • 0

#7

U67.
  • Postów: 1
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Może miał zatwardzenie ? >/
  • 2

#8

Ill.

    Nawigator

  • Postów: 1656
  • Tematów: 40
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

A widział Ty kiedy wilka? Mój dziadek jeszcze nie dawno "dysponował" mieszańcem, ale niestety zdechł. Natomiast to to na zdjęciu pierwszym to w zasadzie to samo co na drugim, czyli pies.
Wilk to nie jest na pewno, chociażby z tego powodu, że wilk (zdrowy) nie podszedłby tak blisko człowieka i na pewno nie w okolicach Warszawy, gdzie praktycznie ich nie ma.

Użytkownik Ill edytował ten post 07.12.2010 - 23:29

  • 0

#9

Tensor.
  • Postów: 11
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wiem jak wyglada wilk,ale podalem wszystkie mozliwe opisy tego psa. Nie byl to doslownie "ryk slonia" cos w podobie,byc moze i mogl sie czyms zakrztusić,ale myslalem bardziej nad jakas "mutacja glosowa". pies mogl od urodzenia taki byc,moge wrzucic filmik ktory nagralem ok. 30 minut po zdarzeniu,ale nic nie slychac oprocz szczekania psow.ten "pies' "ryczal" glosno i dosc dlugo. Wrzucilem to tutaj aby sie dowiedziec co o tym myslicie,raczej bez sensu by bylo,gdybym cos sobie wymyslal.
  • 0

#10

Brivion.
  • Postów: 282
  • Tematów: 13
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Z tym dźwiękiem to możliwe, że ma jakąś wadę genetyczna albo był zraniony kiedyś i teraz takie dzwięki wydaje zamiast szczekania.
  • 0

#11

BrainCollector.
  • Postów: 1825
  • Tematów: 101
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

To jest zwykły milusi piesek. Nie raz widziałem tą rase w roli psaprzewodnika etc.

Użytkownik shortez edytował ten post 08.12.2010 - 23:06

  • 0



#12

Korynt.
  • Postów: 315
  • Tematów: 66
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Wg mnie to zwykły pies, ale skoro wydawał dźwięki podobne do słonia to myślę, że spotkałeś psa podobnego do tego: http://www.joemonste...ze_jest_sloniem
  • 1

#13

radetzky.
  • Postów: 10
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Rozumiem że może wydać się dla ciebie dziwne zachowanie i wygląd tego psa Dołączona grafika ...oraz nasuwać skojarzenia z wilkiem...
Życzę ci żebyś mógł zobaczyć prawdziwego wilka na wolności ale nie życzył bym Tobie spotkania w patowej sytuacji z tym drapieżnikiem...

Więcej info oraz obrazów na temat "wywołanego przez ciebie z lasu" TUTAJ




P.S
..Weż sobie porównaj z tym co napisałeś powyżej i sam wyciągnij wnioski.Dołączona grafika
  • 0

#14

shiny_toy_gun.
  • Postów: 165
  • Tematów: 8
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

to chyba czupapabra
  • 1

#15

Syringe..
  • Postów: 7
  • Tematów: 0
  • Płeć:Kobieta
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

Zginął mi kremowy pies w Łodzi w te wakacje! Wydaje dźwięki trochę jak słoń. Lubi gnieść trawę!
  • 1


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych