Skocz do zawartości


Ufo nie instnieje czyli projekt chronos


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
28 odpowiedzi w tym temacie

#1 Gość_Krzysio niejadek

Gość_Krzysio niejadek.
  • Tematów: 0

Napisano

Nie będę tu za dużo pisał :) ale muszę was uświadomić choć już pewnie to wiecie, że ufo jako takiego nie ma...zauważcie to w jakich czasach tak zwane ufo się pojawiło :) myślę, że jakoś w 20w. a dokładnie podczas panowania III Reszy oraz po jej upadku :).Projekt chronos to było nic więcej jak projekt samolotów :)

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

zapraszam do przeczytania tego całego artykułu :

http://www.greendevi...wa_szwabia.html

zachęcam również do oglądnięcia wszystkich odcinków tego:

http://www.youtube.com/watch?v=vj8d_9dOKiM&feature=related


nie wiem czy to w tym filmiku ale oglądałem taki filmik na youtube z discovery gdzię odwiedzili polske ponieważ tam jakieś eksperymenty z tak zwanym dzwonem były...



Jeżeli temat już był poruszany to przepraszam i niezwłocznie proszę o usunięcie tematu.

Użytkownik Krzysio niejadek edytował ten post 06.11.2010 - 15:21

  • -2

#2

corradam.
  • Postów: 56
  • Tematów: 0
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Sądze, że temat UFO jest znany o wiele dłużej niż Ci sie wydaje.A napewno sporo wczesniej niz od XXw
http://lithiumdreame...com/ufoart.html
  • 2

#3

SRardom.
  • Postów: 141
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

ludzie co chwile jakieś tajne projekty wynajdujecie. To że ktoś chciał takie coś zbudować to jego sprawa, a UFO -> NOL niezidentyfikowany obiekt latający to nawet taki "samolot" jest jak nie można go zidentyfikować

pozdrawiam ale moim zdaniem temat powinien brzmieć "projekty dziwnych samolotów"

P.S. to tylko takie porównanie ale jak siebie z katapulty wystrzelisz i zobaczą cie na radarze to też będziesz dla nich UFO:)

Użytkownik SRardom edytował ten post 06.11.2010 - 16:02

  • 0

#4 Gość_Krzysio niejadek

Gość_Krzysio niejadek.
  • Tematów: 0

Napisano

Chodzi mi o nazywanie tych "tależy" ufo :P bo to były właśnie te samoloty.I tak samo obiekt, który rozbił się w Roswell to nic innego jak jakaś niemiecka konstrukcja, lub również jakaś nowsza udoskonalona wersja ponieważ amerykanie przejeli wiele Niemieckich naukowców.

Użytkownik Krzysio niejadek edytował ten post 06.11.2010 - 16:06

  • 0

#5

pi3otr.
  • Postów: 102
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Sądze, że temat UFO jest znany o wiele dłużej niż Ci sie wydaje.A napewno sporo wczesniej niz od XXw
http://lithiumdreame...com/ufoart.html



Sądzę, że link dowodzący na istnienie ufo w starożytności jest łagodnie mówiąc naciągany. Wiele z przytoczonych tam "dowodów" w postaci malowideł to są zazwyczaj wyciągnięte z kontekstu fragmenty obrazu bez wgłębiania się w sens tego dzieła i znaczenie symboliki w nim zawartej.
  • 0

#6

Fantasmagoria 44.
  • Postów: 43
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Tak na malowidłach z przed tysiąca lat są Hitlerowskie samoloty, bardzo dobra teoria ^^
  • 0

#7

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Doprawdy?
http://czajniczek-pa...-i-kosmici.html
http://sceptycznie.p...o_w_sztuce.html

Ogólnie przychylam się do poglądów Krzysio.
  • 0



#8 Gość_Krzysio niejadek

Gość_Krzysio niejadek.
  • Tematów: 0

Napisano

Tak na malowidłach z przed tysiąca lat są Hitlerowskie samoloty, bardzo dobra teoria ^^




W to co było kiedyś to się nie wgłębiałem także mówiłem tu o tych "współczesnych" zjawiskach.Ale owszem w te malowidła z przed tysięcy lat jak to mówisz nie wierze.

Użytkownik Krzysio niejadek edytował ten post 06.11.2010 - 17:14

  • 0

#9 Gość_Krzysio niejadek

Gość_Krzysio niejadek.
  • Tematów: 0

Napisano

Ciekawe jak Czajniczek poradzi sobie ze staroindyjskimi przekazami?
Ot, pewnie to zwykłe bajki.

Krzysiu niejadku, miej choć apetyt na wiedzę, zanim napiszesz coś koszmarnego.




Nie bardzo rozumiem...ale nie wgłębiałem się za bardzo w te stare znaki tym bardziej, że to nie jest oznaka na istnienie ufo.Ale ogólnie lubię historie i wgłębianie się w stare kultury, stare czasy nie tylko te wojny itp.

Użytkownik Krzysio niejadek edytował ten post 06.11.2010 - 17:17

  • 0

#10

Eldim.
  • Postów: 461
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Wszechświat jest zbyt ogromny, żeby nic w nim nie było. To, że hitlerowcy robili sobie prototypy maszyn latających w kształcie spodków, oznacza dla mnie tylko tyle, że wzorują się na niezidentyfikowanych obiektach, które sami zaobserwowali.
  • 0

#11 Gość_Krzysio niejadek

Gość_Krzysio niejadek.
  • Tematów: 0

Napisano

Wszechświat jest zbyt ogromny, żeby nic w nim nie było. To, że hitlerowcy robili sobie prototypy maszyn latających w kształcie spodków, oznacza dla mnie tylko tyle, że wzorują się na niezidentyfikowanych obiektach, które sami zaobserwowali.



Być może ale ja myślę, że prostu wybrali taki kształt aby ułatwiło im to poruszanie się tej maszyny tak samo jak normalny samolot musi mieć odpowiedni kształt to ten również.A to, że są jakieś istoty po za tymi, które są na ziemi nie wykluczam ale to co napisałem odnosi się do "współczesnych ufo" a mówię tu o tych talerzach, które właśnie pojawiły się w 20w. po prostu mieli może jakieś próby lotnicze i ktoś ich zauważył...

Użytkownik Krzysio niejadek edytował ten post 06.11.2010 - 17:37

  • 0

#12

Eldim.
  • Postów: 461
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

A to, że są jakieś istoty po za tymi, które są na ziemi nie wykluczam


W takim razie nazwa tematu jest wybitnie chybiona, jak ktoś słusznie napisał powyżej.

Co do samego sedna, czyli latających talerzy wykonanych przez ludzi, to sądzę, że były takie zamierzenia, ale to raczej spełzło na niczym, bo ludzie zdali sobie sprawy, że nie tędy droga i wrócono do klasycznych samolotów.
  • 0

#13

miXUE.
  • Postów: 72
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

"Wszechświat jest zbyt ogromny, żeby nic w nim nie było. To, że hitlerowcy robili sobie prototypy maszyn latających w kształcie spodków, oznacza dla mnie tylko tyle, że wzorują się na niezidentyfikowanych obiektach, które sami zaobserwowali. "

Lub taki, a nie inny kształt pojazdów zapewnia dobre rozłożenie sił fizycznych, konieczne, by były to efektywne pojazdy, których realizacją warto się zajmować... Bez przesady, ludzie potrafią sami do pewnych rzeczy dojść, nie zawsze potrzebna jest nam pomoc w postaci innych cywilizacji/plagiat tych innych ras :roll:

Co do pierwszego zdania, zgadzam się.

A oglądając takie chłamy jak Alien vs Predator II tracę coraz bardziej nadzieję w inteligencję tych odległych przedstawicieli istot żywych...a przynajmniej w inteligencje pewnych reżyserów... Jak można tak zgwałcić dwa klasyki s-f. Przepraszam za offtop.

Użytkownik miXUE edytował ten post 06.11.2010 - 18:45

  • 0

#14

może tak może nie.
  • Postów: 504
  • Tematów: 17
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Ciekawe jak Czajniczek poradzi sobie ze staroindyjskimi przekazami?

Poradziłby sobie, poradził :) Czytał nawet Słuszkiewicza analizującego dziwy z tych pism. Można wierzyć albo prof. Słuszkiewiczowi który o owych mitach wiedział wszystko, albo anonimowemu typkowi z internetowego forum o ksywie Przemo. Hmmm zaiste trudny wybór.
  • 0

#15

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Przemo, co legendy indyjskie mówią o ufo? Czy możemy tak poważnie traktować mity greckie jak niektórzy traktują mity indyjskie?
  • 1




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 4

0 użytkowników, 4 gości oraz 0 użytkowników anonimowych