Skocz do zawartości


Sny które mnie dręczą


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
16 odpowiedzi w tym temacie

#1 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

Od jakiegoś czasu miewam dziwne sny.Nie wiem do jakiej kategorii je zaliczyć ale ostatnio ciągle o nich myśle.Odrazu zaznaczam, że te sny nie sa wywołane intensywnym myśleniem o tym zjawisku ani ich fascynacjami.
Kiedyś śniło mi sie że nad moim miastem zjawiła sie burza , która przyniosła za sobą tornada.Było ich sporo bo aż trzy, może cztery.Wirowały blisko siebie.Bylem wtedy w domu, spałem.To nie była noc,pamietam dobrze.Obudził mnie wlaśnie odgłos świstu i mocnych odgłosów(dom sie trząsł). Nagle zaczęło urywac dach ,wiec zbiegliśmy wszyscy do piwnicy.Widzieliśmy kilka tornad, ktore wzbudzały u nas przerażenie.Obudziłem się w momencie gdy urwało cały dach i zobaczylem te potwory nad domem i te ogromne chmury burzowe.Cos niesamowitego i wręcz przerażającego. Ten sen pamiętam dokładnie.

Podobne sny pojawiały sie kilka razy jeszcze później ale scenariusz był podobny.

Ostatni, który mi się istatnio przyśnił był odrobinę inny.Nie spałem.Był dzień ponury i pochmurny.Przyszła silna burza i powstało ogromne tornado; odniosłem wrażenie że zmieściłby się w kategorii tornad najbardziej nieszczycielskich.To tornado zmierzało tym razem na miasto(ja mieszkam na obrzerzach).Finał już mi się nie przyśnił bo sie obudziłem ale najistotniejsze jest to,że przez ten sen zrozumialem jak potęzne jest to zjawisko,jak groźne i niszczycielskie.Byłem przerażony i zrozumiałem co czują ludzie,ktorzy to przeżywaja.Najmocniejsze odczucia miałem tuż po śnie.Byłem chlernie zniesmaczony i zmartwiony.Nie wiem skąd sie biorą takie sny.Z obawy? No teoretycznie nam nie grożą.Czy to ostrzeżenie? Z drugiej strony myśle sobie,że po co miałby mnie ktoś ostrzegać? Może to innego typu ostrzeżenie?
Chciałem tylko na koniec dodać,że te sny przyczyniły się do mojego zainteresowania tym zjawiskiem.Dlatego też zacząłem szukac informacji o doniesieniach pojawienia sie tornad w świecie i u nas w Polsce.Szukam też informacji o intensywności narastania tego zjawiska.

#2

Guliwer.
  • Postów: 548
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wg. mnie podświadomość mogła dać Ci sygnał do tego, by zwrócić na to większą uwagę niż dotychczas - jeśli by iść tropem ostrzegania.

#3

Ariadna.
  • Postów: 48
  • Tematów: 6
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Czyli coś dobrego z tych snów wynikło! Zwróciłeś uwagę na to zjawisko a przy okazji i nam!
Myslę, że te sny nas ostrzegają. Nie ma w Polsce tornad tej wielkości, ale nie znaczy to, że się nie pojawią. Do niedawna przecież trzęsienie ziemi w Polsce było czymś nie pojętym!

#4 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

Zastanawiam się właśnie; z tego co wiem to coraz więcej ludzi ma dziwne sny tego typu.Może akurat nie o tornadach ale np. o trzęsieniach lub o wulkanach. Martwi mnie to ze te sny mogą mieć związek z tymi wydarzeniami ,które mają nastąpić(2012)

#5

Macha.

    Ciekawski

  • Postów: 2267
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

ja mialem taki jeden sen jak mialem kolo 7 lat

twoje opowiesci mi o nim przypomnialy, jechalem samochodem a za nami wielkie tornado :|

szybcy i wsciekli ?? :P



#6

Halley.
  • Postów: 316
  • Tematów: 5
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

muhad, a pomysl jakie masz podświadome skojarzenia z tornadem? Może to część Twojej nieświadomości dochodzi do głosu?
ja bym sobie na Twoim miejscu wypisał takim pismem ciągłym, wszystkie skojarzenia a potem się im przyjrzał.

#7

NICOŚĆ.
  • Postów: 23
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja takich nie miewam.Ale obraz jaki opisał muhad jest przerazający!Tylko pytanie skąd sie biorą i oznaczaja takie sny.Może stan ducha.......,a moze coś co nas spotka w niedalekiej przyszłości.Nigdy sie nie dowiemy co tak naprawdę sny znaczą zostaje nam tylko czekać.

#8 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

muhad, a pomysl jakie masz podświadome skojarzenia z tornadem? Może to część Twojej nieświadomości dochodzi do głosu?
ja bym sobie na Twoim miejscu wypisał takim pismem ciągłym, wszystkie skojarzenia a potem się im przyjrzał.


Podswiadome skojarzenia : pierwsze i jedyne skojarzenie jakie mi przychodzi do glowy to poprostu trąba powietrzna i sam obraz...nie wiem dokładnie co masz na myśli ale innych nie mam.Zanim miałem takie sny, nie myślałem w ogóle o tornadach.Z wiadomych przyczyn obserwuje to zjawisko.

Ja takich nie miewam.Ale obraz jaki opisał muhad jest przerazający!Tylko pytanie skąd sie biorą i oznaczaja takie sny.Może stan ducha.......,a moze coś co nas spotka w niedalekiej przyszłości.Nigdy sie nie dowiemy co tak naprawdę sny znaczą zostaje nam tylko czekać.


Mój stan ducha jest ok i tu raczej nie upatrywałbym przyczyn.
Tak sobie czasem myśle ;jest jedno źródło które mówi o tym ,że coraz więcej ludzi będzie miało takie sny, pomimo tego, że o to nie prosili.
Mam nadzieję ,że to zwykłe sny.

#9

Halley.
  • Postów: 316
  • Tematów: 5
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No to się poddaję. Możliwe, zę to zwykłe sny, któe Twój wewnętrzny lęk przedstawiają w sposób widowiskowy...

#10 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

Zobaczymy..Jeśli coś mi się znów przyśni to opiszę tutaj. Niesamowicie zagadkowe są te sny:)

#11

cinix.
  • Postów: 129
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

co do dręczących snów,to mi od ponad miesiąca,po 2-3 razy w tygodniu śni się łąka,na której stoi domek/łąka zielona,kwiatki,motylki.Domek drewniany,trochę rozpadówa,ale ogólnie malowniczo/
kiedy tak zmierzam do tego domku,to coś zaczyna mnie gonić,wtedy skręcam do jakiegoś lasu.Tam się tradycyjnie gubię i jest nieprzyjemnie ^^
w sumie czasem podczas takiego snu stwierdzam:"no cholera,teraz na pewno coś zacznie mnie gonić"I w sumie nie powinnam się bać.
Ale za każdym razem to jest straszne ^^

Trochę mnie to niepokoi,bo kilka razy zdarzało mi się śnić proroczo -,-

#12 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

taka czestotliwosc snienia o tym samym moze byc niepokojąca, ale do Twojego snu koncepcji nie mam:/

#13

Shirohime.
  • Postów: 66
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Torando? Widać w snach nie jestem osamotniona. I sama nie wiem, czy to dobrze, czy źle. Bo nie chcę żeby nas nawiedziły klęski żywiołowe, ale jak tyle osób śni mniej więcej o tym samym... Poczekamy, zobaczymy.

#14 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

Wczoraj w nocy ponownie mialem sen o tornadach. Tym razem bylem w innym miescie.Tak jakbym nie mieszkal juz w moim rodzinnym miescie. Byla to juz duza metropolia.znow pojawilo sie ogromne tornado; nalezace do najsilniejszych i do najwiekszych...widzialem je bardzo dokladnie we snie.Po nim pojawily sie kolejne...Najwieksze szalalo i weszlo do miasta a za nim bylo kilka mniejszych..poraz kolejny stanalem w obliczu tego zjawiska twarza w twarz i znow urwal mi sie film i sie obudzilem.

Zastanawia mnie tylko jedno.Jak dlugo bede miec te sny i czy cokolwiek znacza.Oby nie.

#15

Legalize.
  • Postów: 2723
  • Tematów: 123
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Muhad tyle gadasz o tych tornadach, że i mi zaczęły się śnić...


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych