Skocz do zawartości


Zdjęcie

Być może jedyne autentyczne zdjęcie szaraka


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
47 odpowiedzi w tym temacie

#1

Eury.

    Researcher

  • Postów: 3467
  • Tematów: 975
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 108
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Być może jedyne autentyczne zdjęcie szaraka

Poniższe zdjęcia pochodzą z filmu wideo "UFO - 50 lat zaprzeczeń" wyprodukowanym przez Quick FOX w 1998 roku. Producentem jest James FOX (żadnych związków z telewizją FOX NEWS).



real_alien1.gif


Klatka ta została wycięta z pośród sekwencji trwającej tylko około 3 sekund. Czy to zdjęcie jest prawdziwe czy to fake? Zanim ocenicie oto opinia badacza tego typu zjawisk.

Zwróćmy uwagę na stłuczenia na twarzy i "węzeł" biegnący na szyi (tak jakby głowa została przekręcona o 90 stopni i odwrócona z powrotem). Czy są to ślady, rany, po katastrofie? Czy to stworzenie ma na sobie uniform?

Bob Dean napisał "Czy to jest prawdziwe? Kilkanascie lat temu brałem udział w konferencji UFO w Meksyku, kiedy meksykański policjant podszedł do mnie. Miał autentyczne zdjęcie, jak to określił - wiedział, że to prawdziwe zdjęcie małego szaraka, który został znaleziony i zabezpieczony przez policję federalną w miejscu katastrofy. Jego szczerość i poważne zachowanie wywarły na mnie wrażenie. Będąc jak zawsze ostrożnym, spoglądając krytycznym okiem na sytuację, wziąłem zdjęcie i podziękowałem mu za jego wysiłki. Przez lata zebrałem całą kolekcję zdjęć, o których mogę powiedzieć, że są autentyczne i rzucają światło prawdy na to tutaj prezentowane. Ogłosiłem, że jest to autentyczna fotografia szaraka."

Czy szarak ten został schwytany podczas tak zwanego Meksykańskiego Roswell?
 

real_alien2.jpg

real_alien3.jpg



Tłumaczenie: Eurycide
www.paranormalne.pl
źródło: http://www.ufoconspi...second_eben.htm


  • 2



#2

Maxxxo.
  • Postów: 61
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

to może być prawda :> ale nie jestem pewien...a ta przekręcona g
łowa- to może po prostu genetyka szaraka ;(
  • 0

#3

Ejael.
  • Postów: 1261
  • Tematów: 56
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Maxxxo, nie genetyka ale anatomia - genów raczej mu nie powykręcali :)
  • 0

#4

kokojambo.
  • Postów: 38
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja myślę, że są to rany po jakiejś katastrofie. A jak te zdjęcie wykombinowali to nie wiem...
  • 0

#5

LysinkaMat.
  • Postów: 13
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Szaaraki górą , nawet sympatycznie wyglądają :lol :
  • 0

#6

michalp.
  • Postów: 1792
  • Tematów: 98
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Powie ktoś dlaczego to się nazywa szarak ?
  • 0

#7

Eury.

    Researcher

  • Postów: 3467
  • Tematów: 975
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 108
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Powie ktoś dlaczego to się nazywa szarak ?


Mozesz mowic The Greys, Zeta-Greys, Retikulianie, Szaraki jak Ci wygodniej ;) A szaraki wzielo sie od koloru skory.
  • 0



#8

Gajor.
  • Postów: 20
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Hehehehe faaaaaaajny :P :P :P :D
Ale mi sie wydaje , że to kolejny fake :(
  • 0

#9

AlienGrey.

    I know

  • Postów: 639
  • Tematów: 78
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Ta szyja wygląda bardzo dziwnie, może faktycznie mieć na sobie jakiś uniform, który przekręcił się podczas katastrofy, ale skoro tak, to gdzie on się kończy i gdzie zaczyna?
Przecież nasze ciuchy nie pokrywają całego ciała, ich pewnie też, a jeśli to nie uniform, tylko skręcony kark, to znaczyłoby, że szaraki chodzą gołe :shock:

...ciekawe jakie mają tam samice :-D
  • 0



#10

turrkus.
  • Postów: 851
  • Tematów: 15
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ta szyja wygląda bardzo dziwnie, może faktycznie mieć na sobie jakiś uniform, który przekręcił się podczas katastrofy, ale skoro tak, to gdzie on się kończy i gdzie zaczyna?
Przecież nasze ciuchy nie pokrywają całego ciała, ich pewnie też, a jeśli to nie uniform, tylko skręcony kark, to znaczyłoby, że szaraki chodzą gołe :shock:

Na 3 zdjeciu chyba widac gdzie sie konczy uniform ;-) Szyja ma ten sam kolor co glowa, a pod szyja nastepuje nagla zmiana koloru na czerwonawy- to moze byc poczatek kombinezonu
Dołączona grafika

Zwróćmy uwagę na stłuczenia na twarzy i "węzeł" biegnący na szyi (tak jakby głowa została przekręcona o 90 stopni i odwrócona spowrotem). Czy są to ślady, rany, po katastrofie? Czy to stworzenie ma na sobie uniform?

Ten "węzeł" to moze byc naturalne uksztaltowanie szyi szaraka (moze u nich biegnie w taki nietypowy sposob jakas kosć lub żyła?)

...ciekawe jakie mają tam samice :-D

A skad wiesz ze to nie jest wlasnie samica :-D
  • 0

#11

zak.
  • Postów: 1198
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

A skad wiesz ze to nie jest wlasnie samica

bo nie jest ladny :lol :
przerazaja mnie te szaraki. nie wiem czy to dobrze czy zle ;-)
  • 0

#12

michalp.
  • Postów: 1792
  • Tematów: 98
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

przerazaja mnie te szaraki. nie wiem czy to dobrze czy zle ;-)

mnie to bardziej ciekawi
a ich pyszczydła to swojskie są, nie ma w tym nic przerażającego :]
btw turkus to niekoniecznie muszą być uniformy, przychyliłbym się do stwierdzenia że ich taka skóra albo pancerzyk jak u chrząszcza(hitynowy)
  • 0

#13

octopus.
  • Postów: 82
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

to niekoniecznie muszą być uniformy, przychyliłbym się do stwierdzenia że ich taka skóra albo pancerzyk jak u chrząszcza(hitynowy)

zgadzam się w zupełności Poza tym to zdjęcie wygląda dość przekonywująco. Nie ma dziwnych "niewidoczności i zamazań". Jest zrobione z bespśredniej bliskości. Choć jakość nie jest zachwycająca, uznałbym że jest prawdziwe.
  • 0

#14

Maxxxo.
  • Postów: 61
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A skad wiesz ze to nie jest wlasnie samica

bo nie jest ladny :lol :
przerazaja mnie te szaraki. nie wiem czy to dobrze czy zle ;-)

Mnie zbytnio też nie ruszają obcy :P .(co innego el chupa :surprised: )..a znacie jakies inne"odmiany" ufolów?? Kiedyś coś na ich temat obiło mi się o ucho
  • 0

#15

Łukasz 2.7.8.9..
  • Postów: 19
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Myślę że ten szarak jest autentyczny! Wydaje mi się że dlatego ma ślady pobicia bo kiedy ludzie chcieli go złapać musieli jakoś to zrobić?! A ta wykręcona głowa? Bardzo jest to ciekawe! Nie wiem czu coś na temat znajdę ale postaram się poszukać coś o tym! ;-) ;-)
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych