Skocz do zawartości


Zdjęcie

Widzenie Aury


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
770 odpowiedzi w tym temacie

#1

Eury.

    Researcher

  • Postów: 3467
  • Tematów: 975
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 108
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Zakładam temat dotyczący AUR. Z moich osobistych doświadczeń i ćwiczeń wynika, że aury faktycznie istnieją. Osobiście udało mi się zaobserwować aury przedmiotów, choć muszę przyznać, że nie jest to rzecz prosta i często powidok jest uważany za aurę. Ale do rzeczy.

JAK nauczyć się dostrzegać aury przedmiotów?

Aury przedmiotów są najprostsze do zaobserwowania, trudniejsze do dostrzeżenia są aury roślin, a najtrudniejsze są aury ludzi.

1. weź jakiś przedmiot o jednolitym kolorze (najlepszy będzie kolor czerwony, ewentualnie może być kolor żółty). Ja używałem czerwonych karteczek z notesu, czerwonego kubka itp.
2. postaw przedmiot na wprost siebie w odległości mniej więcej jednego do półtora metra.
3. przedmiot powinien znajdować się na tle jednolitej barwy np. na tle białej ściany (tak będzie najlepiej).
4. zadbaj o dobre oświetlenie (koniecznie rozproszone światło dzienne!), które padałoby na przedmiot z boku.
5. obserwuj przedmiot w skupieniu. Nie mrugaj oczami, patrz tzw. tępym spojrzeniem. Musisz patrzyć jakgdyby ZA przedmiot. Nie analizuj, nie myśl po prostu patrz.
6. po jakimś czasie, zacznij przesuwać wzrok w kierunku konturu przedmiotu (np. jego boku)
7. przesuń następnie wzrok za krawędź przedmiotu, wpatruj się po części na przedmiot (kątem oka) po części na tło np. białą ścianę. Musisz patrzeć w tępy sposób, tak jakbyś patrzył gdzieś daleko.
8. powinieneś zobaczyć delikatną aurę (będzie miała zielonkawy kolor)
9. im dłużej zdołasz utrzymać taki sposób patrzenia tym aura będzie się powiększać
10. jeśli Ci się uda, dostrzeżesz jakgdyby zielone płomienie wydostające się z przedmiotu na jego konturach, mogą one mieć nawet do 10 cm. Im dalej odsuniesz wzrok od przedmiotu, tym większą dostrzeżesz aurę!

PAMIĘTAJ, nie skupiaj wzroku na aurze, bo ta momentalnie znika, musisz patrzeć jakgdyby trzecim okiem, w sposób nie bezpośredni.

Spróbujcie, i podzielcie się wrażeniami.
  • 0



#2

Traper.

    Tajny Współpracownik

  • Postów: 1485
  • Tematów: 31
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ciekawa sprawa, przetestuje i opowiem :P
  • 0



#3

Eury.

    Researcher

  • Postów: 3467
  • Tematów: 975
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 108
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Dla czerwonych przedmiotów aura będzie jasno zielona, dla żółtych (ale tu jest trudniej więc odradzam na początku) aura będzie niebieska.
  • 1



#4

ciemność.
  • Postów: 1937
  • Tematów: 21
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Od zawsze się tym interesowałem. Jutro spróbuję i opowiem :P

No więc spróbowałem i co?? Od razu zauważyłem tą zieloną poświatę. Co dziwne, najlepiej widzę ją wpatrując się w środek kartki, gdy przeniosę wzrok na ścianę to wtedy prawie jej nie zauważam. W najlepszym przypadku miała max.5mm szerokości. Może to nie jest aura? Może coś źle robię?
Później spróbuję połączyć widzenie aury z telekinezą. Tzn. zrobiłem 'wiatraczek' z czerwonej kartki i będę próbował widzieć jego aurę i postrzegać ją jako energię, którą chcę manipulować.
  • 0



#5

Reko.
  • Postów: 155
  • Tematów: 20
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Aura istnieje.
Nie zastanawialiście się kiedyś jak to możliwe, że ludzie stąpają po rozżarzonych węglach (które sięgają temperaturze +600 C) i nie odnoszą od tego żadnych ran?

Podobno tacy ludzie wtedy całą swoją aure skupiają tylko na stopach przez co stopy mają
swoistą "ochrone" przez co się nie ranią. Widzenie aury ludzkiej mogą zaobserwować osoby które często udają się w podróże astralne tzw "OOBE".

Po jakimś czasie takich podróży możemy doświadczyć samoistnego widzenia aury u ludzi!!!
Możemy dostrzec wtedy kolor aury wynikający z nastroju. Np. wkurzona osoba będzie miałą kolor aury czerwony.
  • 0

#6

ciemność.
  • Postów: 1937
  • Tematów: 21
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

No ja wiem, że istnieje, nawet widziałem :lol Doskonalę teraz tę umiejętność.
  • 0



#7

Zombii.
  • Postów: 76
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ja i znajomi czesto aury widzimy : ) jak tam siedzisz w kosciele na kazaniu to potrafisz przez 10 min gapic sie na pajęczyne na figurze i widzisz poswiate ; )
  • 0

#8

Patrolsowy Pan.
  • Postów: 121
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja tam może nie jestem zbyt "kościelny" ale też tak miałem z pajęczynami w kościele ;) .
  • 0

#9

Macha.

    Ciekawski

  • Postów: 2267
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

ja cos takiego czesto mam w szkole jak patrze sie na dlugopis, taka lekka poswiatke widac
  • 0



#10

ciemność.
  • Postów: 1937
  • Tematów: 21
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Ja juz też umiem. Ciągle się uczę, ale mam dużo spraw na głowie: telekinezę, oobe, wlaśnie widzenie aur, ld, interpretowanie snów itd...
Ale doskonalę się. ;)
  • 0



#11

Traper.

    Tajny Współpracownik

  • Postów: 1485
  • Tematów: 31
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ja juz też umiem. Ciągle się uczę, ale mam dużo spraw na głowie: telekinezę, oobe, wlaśnie widzenie aur, ld, interpretowanie snów itd...
Ale doskonalę się. Very Happy

Widze że zajęty jesteś ;)
Ja się tym za bardzo nie mam kiedy zająć, ale aury to moge sobie w szkole pooglądać na chemi :P
  • 0



#12

ciemność.
  • Postów: 1937
  • Tematów: 21
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Teraz miałem czas, bo były ferie ;) Ale te się już kończą. Poza tym...zawsze się trochę czasu znajdzie. :P
  • 0



#13

M_lenka.
  • Postów: 41
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Czasem przypadkiem jak sięza długo na cos zagapię to widac poswiatę...ale czy to to?
nigdy mi nie przyszło na mysl...spróbuję, ale co to da ze to zobaczę? to do czegos się przydaje?

Po jakimś czasie takich podróży możemy doświadczyć samoistnego widzenia aury u ludzi!!!
Możemy dostrzec wtedy kolor aury wynikający z nastroju. Np. wkurzona osoba będzie miałą kolor aury czerwony.

tylko do nastroi? czy cos jeszcze mozna tym osiągnąc?
  • 0

#14

Eury.

    Researcher

  • Postów: 3467
  • Tematów: 975
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 108
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ogólnie najbardziej pozyteczna umiejetnoscia jest widzenie aur u ludzi, jednak do tego trzeba miec dar, bez niego jest ciezko. Owszem nauczyc sie mozna, ale i tak zawsze bedzie to dosyc trudne i jesli bedziemy chcieli zobaczyc aure kolegi / kolezanki to bedziemy musieli bardzo skupiac umysl i kierowac umiejetnie "trzecim okiem", nie bedzie to aura dostrzegalna bez wysilku.

Aury pozwalaja ocenic stan zdrowia, czy to wlasny czy danej osoby, gdyz poszczegolne barwy i poziomy aur (najblizsze ciala - najdalsze) mowia nam czy np. jakis narzad nie jest chory. Aury pozwalaja tez ocenic nastawienie czlowieka, czy jest dobry czy zly, jego charakter, jego uduchowienie (rozwoj duchowy) itp.
  • 0



#15

Legalize.
  • Postów: 2723
  • Tematów: 123
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Mój ojciec chrzestny ma dar diagnozy zdrowia, ale nie przez widzenie aury.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 3

0 użytkowników, 3 gości oraz 0 użytkowników anonimowych