Skocz do zawartości


Zdjęcie

Duch syna


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
32 odpowiedzi w tym temacie

#1

G Virus.
  • Postów: 87
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Kilka tygodni temu do mojego ojczyma przyszedł w nocy duch jego syna który nie żyje od 2 lat. Zmarł nagle. Od tej pory w mieszkaniu słuchać dziwne odgłosy i dźwięk kluczy, które mój brat non stop przy sobie nosił. Czy to jest jakieś ostrzeżenie, czy może prośba zmarłego? Na zjawę pośmiertną jest trochę za późno (2 lata). Może inni użytkownicy mają jakieś teorie, bo mi się wszystkie wyczerpały.
  • 0

#2

Atomowy_jogurt_zagłady.
  • Postów: 505
  • Tematów: 27
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Ehh znam to. U mnie spadł pierścionek leżący na telewizorze jeszcze z tą starą obudową... Leżał po środku a okna były zamnięte, po strychu coś waliło. W mojej kamienicy byli zabijani udzie w czasie II W.S. Hitlerowcy bali się tu wejść, myśleli, że tu wojsko siedzi... Ale jak wszedli to...
Jak się przestraszysz powiesz... "Czego chcesz?" Krzywdy Ci nie zrobi. Nagraj coś.
  • 0

#3

pawaw1.
  • Postów: 604
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Właśnie zostaw włączony dyktafon na nockę... może coś się nagra, chyba nic nie szkodzi spróbować!
  • 0



#4

G Virus.
  • Postów: 87
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ale mi chodzi o to, żeby tego nie dokumentować tylko zakończyć. Bo ojczym nerwowo nie wytrzymuje.
  • 0

#5

hubiii p.
  • Postów: 500
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Ale mi chodzi o to, żeby tego nie dokumentować tylko zakończyć. Bo ojczym nerwowo nie wytrzymuje.

Jesli sie nie dowiesz co go tu trzyma trudno bedzie sie go pozbyc. Jak juz ktos wspominal dyktafon i w nocy spokojnie w ciszy pogadaj z nim pytajac sie jaki jest powod ciaglego bycia na ziemi. Moze akurat cos sie nagra dajac wskazowke, takie cos nazywa sie EVP
  • 0

#6

G Virus.
  • Postów: 87
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wiem co to jest EVP. Jak będę miał możliwość to faktycznie zrobię tą akcję z dyktafonem. Może zamówienie mszy coś pomoże?

Użytkownik G Virus edytował ten post 20.08.2010 - 09:52

  • 0

#7 Gość_mroova

Gość_mroova.
  • Tematów: 0

Napisano

Albo sobie egzorcystę zamówcie, mam namiary na jednego księdza, to mój dawny znajomy,
ale nie wiem gdzie teraz mieszka?
  • 1

#8 Gość_Hellmaker

Gość_Hellmaker.
  • Tematów: 0

Napisano

Z egzorcystą może być różnie - znam przypadek dziewczyny, która mieszkała w domu, wybudowanym na zgliszczach poprzedniego. Dom był nawiedzony, każdy członek rodziny widział zjawy, przestawiane były meble, słyszane dziwne dźwięki. Egzorcyzmy pomagały na dzień, maksymalnie dwa - i wszystko znów wracało. W końcu nie wytrzymali i wyprowadzili się.

Może zamówienie mszy coś pomoże?

To bardzo możliwe - takie zamówienie mszy pomogło w mojej rodzinie, kiedy duch nawiedzał kogoś w snach i dawał o sobie znać. Żarliwe modlitwy o spokój duszy po śmierci i msza w intencji zmarłego pomogły.

Użytkownik Hellmaker edytował ten post 20.08.2010 - 11:54

  • 0

#9

G Virus.
  • Postów: 87
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

W takim razie trzeba najpierw zamówić mszę. Zobaczymy czy to coś pomoże.
  • 0

#10

żaba.
  • Postów: 1070
  • Tematów: 32
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

jak duchy w ogóle istnieją, to jak by się komunikował to raczej przez umysł, a nie fizycznie hehe może pomedytuj, czy cuś i się może czegoś dowiesz :D
  • 0

#11

kuba_10.
  • Postów: 10
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mówiąc "zobaczymy" pokazujesz lekkie niedowierzanie w tą metodę. Musisz mocniej uwierzyć w powodzenie modlitw - wtedy mają one większą szansę na skuteczną pomoc duchowi.
  • 0

#12

G Virus.
  • Postów: 87
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Więc muszę bardziej w to uwierzyć i to samo powiedzieć reszcie rodziny. Powinno się udać.
  • 0

#13

Atomowy_jogurt_zagłady.
  • Postów: 505
  • Tematów: 27
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

A jak w ogóle znarł ten człowiek?
  • 0

#14 Gość_Hellmaker

Gość_Hellmaker.
  • Tematów: 0

Napisano

W każdym wypadku mam nadzieję, że wam się uda. To bolesne, kiedy ma się świadomość, że osoba ci bliska nie może zaznać po śmierci spokoju.
  • 0

#15

Hunter.
  • Postów: 302
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Możesz również poprosić o modlitwę osoby duchowne. Polecam tą stronę:http://www.katolik.pl/modlitwa/intencje.php
Możesz tam wpisać intencję i siostry klaryski będą się modlić w tej sprawie. A od siebie mogę polecić jeszcze tzw. gregoriankę. Jest to 30 mszy świętych za darowanie kar czyśćcowych dla zmarłej osoby.
Miałem kiedyś w rodzinie przypadek, gdzie zmarła osoba przychodziła w śnie i prosiła o mszę. Zdarzało się to każdej nocy, dopóki msza nie została odprawiona. Opowiadała mi to moja ciotka. A z własnego doświadczenia wiem, że modlitwa i msza św. za zmarłą osobę niejednokrotnie pomaga. Nawet nam samym dając wiarę w to, że pomogliśmy bliskiej osobie, która już odeszła.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych