Skocz do zawartości


Zdjęcie

Cichy i ukryty ban dla Muhada


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
16 replies to this topic

#1

Kozakiewicz.
  • Postów: 257
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Kolega Muhad poinformował mnie, że pomimo jego nieobecności, która wyniosła kilka dni na forum paranormalne, dostał cichy ban bez jakiejkolwiek informacji o tym. Nie pisał postów, więc jakim cudem łaskawi cenzorzy znaleźli sobie wygodny powód? Zbanowaliście z błahych powodów Zagarotha, co zauważyłem, a teraz Muhadowi dajecie odpoczynek? Muhad chce wyjaśnień i zdjęcie tej blokady, ponieważ nie zgadza się z tak perfidnym nadużywaniem władzy moderatorów. Tak się nie robi...Skoro nie potraficie poradzić sobie z zaledwie dwójką osób w temacie chemtrails, to nie oznacza to, że wolno Wam być stronniczymi osobami i prowadzić niegodziwe procedery i w dodatku za plecami osób. Myślałeś moderatorze, że to na jaw nie wyjdzie? Jesteście bezczelni i teraz mamy jeszcze większą pewność, jak i wszyscy ludzie znajdujący się na forum, że nie działacie w imię prawdy, tylko w imię obłudnej niegodziwości.
Jako osoba zbulwersowana tym faktem również wnoszę o wyjaśnienie ze skutkiem natychmiastowym, jak i o ukaranie niekompetentnych moderatorów, którzy po cichu wykorzystują pewne możliwości.
Jest to karygodne zachowanie moderatora Yawgmoth.

Jednak w świetle ostatnich wydarzeń w temacie chemtrails widać dość wyraźnie, że zmęczeni sceptycy postanowili dopiąć swego i znaleźć hak na Zagarotha i wykorzystali sytuację nieobecności Muhada, licząc na to, że może gdzieś wyjechał na dłuższy okres i że nikt się nie dowie. A tu macie, Kozakiewicza, o którym już chyba zapomniano. Jak do tej pory nie widziałem banu dla młodych ludzi, którzy mając wypaczony umysł przez media i internet, wyzywali mnie w shoutbox (Takeus) i obrażali insynuacjami (Ironmacko), czy wyzywali Muhada (w temacie chemtrails od paranoików - Pazi, Mishka, Lynx, itd) (Muhad zachował się ładnie i nie podał informacji o winowajcy PW. Ja jednak jestem starej daty i niegodziwców nie toleruję. Jest nim LYNX, który pisał prowokacyjnie do Muhada licząc może, że da się sprowokować do przepychanki.)

Wszyscy Państwo widzicie, że są to osoby niegodne i zdecydowanie zaniżają poziom.
Dlaczego?

Moderatorzy nagradzają karami za obrazy. Jakie obrazy?

Jakoś do tej pory nie widziałem, by ktokolwiek z dwójki osób - Muhad, Zagaroth - wyzywał od debili, paranoików. Tych słów używali ludzie, którzy są nagradzani plusami w temacie chemtrails

Kto używa takich epitetów? Otóż takich zwrotów używają jednostki niewychowane lub wyrachowane w swoich zamiarach lub nieposkładane w kupie w naturze emocjonalnej.

Oceńcie sami. Ja natomiast czekam na reakcję ADMINISTRATORA.

Użytkownik Kozakiewicz edytował ten post 13.08.2010 - 06:09


#2

zak.
  • Postów: 1198
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Co w tym dziwnego? Przecież to forum już dawno nie jest paranormalne.

#3 Gość_Aton

Gość_Aton.
  • Tematów: 0

Napisano

Cichy i ukryty bąk Muhada :D Pierwsze skojarzenie jakie mi wpadło do głowy :)

Jakiś problem jest. Najlepiej jednak napiszcie do siebie na priva, przedstawcie swoje stanowiska i dogadajcie się. Co do chemtrials to ten temat był wam potrzebny chyba do kłótni bo ja tak jak zapewne większość osób przestałem go śledzić dawno temu.

#4

Pit.

    pies Darwina

  • Postów: 1034
  • Tematów: 28
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Cichy i ukryty ban dla Muhada. Intrygujący temat.
Masz rację powinniśmy wszem i wobec ogłaszać kto zarobił bana, żeby nie było niedomówień.

Nie pisał postów, więc jakim cudem łaskawi cenzorzy znaleźli sobie wygodny powód?

Najwyraźniej został zaraportowany jakiś wcześniejszy, niezgodny z regulaminem wpis Muhada, który umknął moderatorom.

A tu macie, Kozakiewicza, o którym już chyba zapomniano. Jak do tej pory nie widziałem banu dla młodych ludzi, którzy mając wypaczony umysł przez media i internet, wyzywali mnie w shoutbox (Takeus) i obrażali insynuacjami (Ironmacko), czy wyzywali Muhada (w temacie chemtrails od paranoików - Pazi, Mishka, Lynx, itd)

Widzisz post niezgodny z regulaminem, klikasz - raportuj.
Nie ja dawałam Muhadowi bana, żeby nie było niedomówień ;)



#5

Templariusz.
  • Postów: 499
  • Tematów: 35
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Muhad i tak wróci, już raz dostał bana.



#6

+......

    Wędrowiec

  • Postów: 710
  • Tematów: 125
  • Płeć:Kobieta
  • Artykułów: 1
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Nie pisał postów, więc jakim cudem łaskawi cenzorzy znaleźli sobie wygodny powód?

Muhad nie ogranicza swej aktywności do jednego subforum, a powodu "cenzorzy" nie musieli szukać, bo sam rzuca się w oczy,
http://www.paranorma...showtopic=24401 Adnotacja o warnie - widoczna dla wszystkich - jest w poście, jest podany powód i kto go przydzielił, więc mówienie o cichym i ukrytym banie i posądzanie o to moderatora Yawgmoth jest niestosowne.



#7

Kozakiewicz.
  • Postów: 257
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Cichy i ukryty bąk Muhada :D


Poziom tej wypowiedzi pozostawiam na wgląd użytkownikom.

Cichy i ukryty ban dla Muhada. Intrygujący temat.
Masz rację powinniśmy wszem i wobec ogłaszać kto zarobił bana, żeby nie było niedomówień.


Kiedy ktoś dostaje ban, to widać pod jego tekstem w tematach, że taki uzyskał. Ponad to moderator jest zobowiązany do poinformowania za co został ukarany i kiedy. Nikt tego nie wykonał. Zrobiono to cichcem.

Muhad i tak wróci, już raz dostał bana.


Raz? Konfidenci, którzy chronią własne kółko wzajemnej adoracji częściej doprowadzali do takiej sytuacji.

Nie pisał postów, więc jakim cudem łaskawi cenzorzy znaleźli sobie wygodny powód?

Muhad nie ogranicza swej aktywności do jednego subforum, a powodu "cenzorzy" nie musieli szukać, bo sam rzuca się w oczy,
http://www.paranorma...showtopic=24401 Adnotacja o warnie - widoczna dla wszystkich - jest w poście, jest podany powód i kto go przydzielił, więc mówienie o cichym i ukrytym banie i posądzanie o to moderatora Yawgmoth jest niestosowne.


Wystarczy poprosić autora o edycję tematu. My jesteśmy wystarczająco zapracowani, więc mamy prawo zapominać o pewnych rzeczach.

#8

Keson.
  • Postów: 4
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie wydaje mi się że łamanie regulaminu forum jest błahym powodem do otrzymania warna/bana odnośnie Zaragotha,a co do Muhada to dobrali się w 2 na Chemtrailsie i każdego który ma inne od nich zdanie i uważa ze owe zjawisko nie istnieje(zwykle podając jakieś sensowne naukowe dowody,gdzie owa para userów ogranicza się do wrzucania coraz świeższych fotek)wyzywa od agentów i manipulantów.

Co więcej wywnioskowałem z twojej wypowiedzi Kozakiewicz iż uważasz ,że warny i ban były nie sprawiedliwe dla Zaragotha i Muhada?Pomijając 2 konto Zaragotha to jednak wydaje mi się,że wyzwiska od agentów i manipulatorów skierowane do osób o innym zdaniu podchodzą pod obrażanie,ale widać Muhadowi i Zaragothowi skończyły się argumenty naukowe by potwierdzić istnienie Chemtrailsów więc zaczeli urządzać małe wypady osobiste.

PS.Ten post nie ma na celu jakiegoś złośliwego zwyzywania i skopania ww osób bo każdy ma prawo do własnego zdania ale dyskusja wymaga zwykle jakiś dowodów,a ja poprostu napisałem to co widzę po przeczytaniu praktycznie całego "Chemtrails".

Użytkownik Keson edytował ten post 13.08.2010 - 10:39


#9

Yaw.
  • Postów: 774
  • Tematów: 61
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Wzory Uwag Zmian i Zażaleń



#10

Mishka.
  • Postów: 310
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Jak do tej pory nie widziałem banu dla młodych ludzi, którzy mając wypaczony umysł przez media i internet, wyzywali mnie w shoutbox (Takeus) i obrażali insynuacjami (Ironmacko), czy wyzywali Muhada (w temacie chemtrails od paranoików - Pazi, Mishka, Lynx, itd)

(...)

Wszyscy Państwo widzicie, że są to osoby niegodne i zdecydowanie zaniżają poziom.


Ja miałbym do Ciebie prośbę. Ażebyś odwołał to, że wyzywałem Twojego kolegę od paranoików. Owszem, nie raz i nie dwa nazwałem go kłamcą, z powodów chyba jasnych dla każdego, kto wgłębił się w posty w temacie Chemtrails. Ale nigdy paranoikiem. Więc proszę o odwołanie tych słów.
Po drugie - w którym miejscu zaniżam poziom dyskusji? I czego jestem niby niegodny? Również proszę o doprecyzowanie wypowiedzi. Dziękuje.

#11

olorin.
  • Postów: 222
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Kolega Muhad poinformował mnie, że pomimo jego nieobecności, która wyniosła kilka dni na forum paranormalne, dostał cichy ban bez jakiejkolwiek informacji o tym. Nie pisał postów, więc jakim cudem łaskawi cenzorzy znaleźli sobie wygodny powód?

"Cichy ban" okazał się nie taki cichy...

Zbanowaliście z błahych powodów Zagarotha

Fajne te "błahe" powody w twojej interpretacji oczywiście. Dla mnie nie były błahe, dostał to na co zasłużył, bo łamanie regulaminu nie jest taką błahostką nie sądzisz?

, co zauważyłem, a teraz Muhadowi dajecie odpoczynek?

Muhada akurat mi brakuje, bo rozkręca ciekawe dyskusje IMO.

Muhad chce wyjaśnień i zdjęcie tej blokady, ponieważ nie zgadza się z tak perfidnym nadużywaniem władzy moderatorów.


Niech napisze do Sante, bo zdaje się, że to On go zbanował.

Tak się nie robi...Skoro nie potraficie poradzić sobie z zaledwie dwójką osób w temacie chemtrails, to nie oznacza to, że wolno Wam być stronniczymi osobami i prowadzić niegodziwe procedery i w dodatku za plecami osób.


Mysle, że "całkiem nieźle" sobie chłopaki radzą z "argumentami" tej dwójki, wystarczy poczytać troche ten wątek.

Myślałeś moderatorze, że to na jaw nie wyjdzie? Jesteście bezczelni i teraz mamy jeszcze większą pewność, jak i wszyscy ludzie znajdujący się na forum, że nie działacie w imię prawdy, tylko w imię obłudnej niegodziwości.
Jako osoba zbulwersowana tym faktem również wnoszę o wyjaśnienie ze skutkiem natychmiastowym, jak i o ukaranie niekompetentnych moderatorów, którzy po cichu wykorzystują pewne możliwości.
Jest to karygodne zachowanie moderatora Yawgmoth.

Ciekawe czy przeprosisz Yawgmotha za tą delikatną pomyłke powyżej, stać Cię na to?

Jednak w świetle ostatnich wydarzeń w temacie chemtrails widać dość wyraźnie, że zmęczeni sceptycy postanowili dopiąć swego i znaleźć hak na Zagarotha

Super haki to sam Zagaroth na siebie znajduje, ten ban to świetny przykład na to:)

i wykorzystali sytuację nieobecności Muhada, licząc na to, że może gdzieś wyjechał na dłuższy okres i że nikt się nie dowie. A tu macie, Kozakiewicza, o którym już chyba zapomniano.

Jeśli to Cię pocieszy to ja nie zapomniałem o Tobie. A tak w ogóle to - ależ Ty masz nocha, nic się przed Tobą nie ukryje, podziwiam.

Jak do tej pory nie widziałem banu dla młodych ludzi, którzy mając wypaczony umysł przez media i internet, wyzywali mnie w shoutbox (Takeus) i obrażali insynuacjami (Ironmacko), czy wyzywali Muhada (w temacie chemtrails od paranoików - Pazi, Mishka, Lynx, itd)

Ja widziałem bana dla Paziego dla "reszty" nie, ale w sumie to nie mam pojęcia czemu bana miałby zarobić np. taki Lynx, bo z tego co zauważyłem to 99% jego postów jest merytorycznych z których można skorzystać i dowiedzieć się wiele rzeczy o naukach przyrodniczych z czego sam bardzo chętnie korzystam.

(Muhad zachował się ładnie i nie podał informacji o winowajcy PW. Ja jednak jestem starej daty i niegodziwców nie toleruję. Jest nim LYNX, który pisał prowokacyjnie do Muhada licząc może, że da się sprowokować do przepychanki.)

Tu już Muhad musi sobie wyjaśnić sprawę z modem do którego wysyłał PW, myśle że to lepszy sposób niż wyżalanie się o "problemie" poprzez Ciebie, to raczej nie skutkuje, bo to przecież nie pierwszy raz.

Wszyscy Państwo widzicie, że są to osoby niegodne i zdecydowanie zaniżają poziom.

"Wszyscy" to "troche" za silny kwantyfikator, bo np. ja tego nie widze.

Moderatorzy nagradzają karami za obrazy. Jakie obrazy?

Np. za sugerowanie userowi, że przynależy do jakiejś tajnej grupy agentów, opłacanych agentów przez tajemnicze organizacje to np. taki Zagaroth robi nagminnie.

Jakoś do tej pory nie widziałem, by ktokolwiek z dwójki osób - Muhad, Zagaroth - wyzywał od debili, paranoików.

Coś Ty się uwziął na tych "debili i paranoików"? Czy to jakiś jedyny warunek konieczny do tego aby ukarać kogoś za obrazę? No daj spokój.

Tych słów używali ludzie, którzy są nagradzani plusami w temacie chemtrails

Szczerze mówiąc to widziałem tylko obrazę w postaci "paranoików", czy możesz zalinkować to postu gdzie występują "debile"? "Paranoik" to słowo nie koniecznie obrazoburcze, to także określenie kogoś kto np. widzi spiski tam gdzie ich nie ma, oczywiście ja tam akurat tego słowa bym nie użył, bo wiem że to prowadzi jedynie do przepychanek.

Kto używa takich epitetów? Otóż takich zwrotów używają jednostki niewychowane lub wyrachowane w swoich zamiarach lub nieposkładane w kupie w naturze emocjonalnej.


Spoko, tyle że w "naszych" dyskusjach nie bardzo da się rozmawiać jedynie merytorycznie, co nie raz nie dwa było widoczne. Aby rozmawiać spokojnie i na argumenty trzeba do tego dojrzeć, a na forach wielkości "Paranormalne" to ja w ogóle nie widze takiej możliwości. Dla ucięcia przepychanek słownych (m.in.) potrzebni są modzi, a to ludzie z krwi i kości jak każdy z nas, robią to co uważają za słuszne, bo i mają do tego prawo, spójrz w regulamin. Regulamin zaakceptowałeś rejestrując się tutaj także nie narzekaj.

#12

Sante.

    Veritas odit moras

  • Postów: 305
  • Tematów: 84
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Cichy ban Muhada. Czy taki cichy? i czy ban? Przesadzasz kolego Kozakiewicz.
Jest forum, jest regulamin. Tego regulaminu trzeba przestrzegać Zrobić coś co jest niezgodne z regulaminem, to dostał warna, a ze to jego któryś z koleji warn to wyszło tak ze jego konto zostało zablokowane. Po prostu. Warn warna goni. Trzeba się pilnować i dostosowywać do poanujących zasad na forum. Tyle w tym temacie.



#13

.?..

    Medicus

  • Postów: 974
  • Tematów: 89
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 10
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Już mi się niedobrze robi... czy wy sobie podzieliliście tydzień na warty na forum ?
Czepiacie się grona sympatyków Aquili, a powielacie ten sam schemat idąc w ogień za Muhadem...



#14

crc.
  • Postów: 712
  • Tematów: 34
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Ale rozdmuchujecie problem, to wszystko wina żydów i masonów, którzy sprzysięgli się przeciwko Muhadowi.
Skoro już każdy wie dlaczego Muhad dostał przyczajonego bana to chyba temat można zamknąć, zanim ktoś znajdzie kolejne dowody na spisek przeciwko wolności słowa na forum i zacznie je udostępniać :)

#15

Ironmacko.
  • Postów: 809
  • Tematów: 24
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Jak do tej pory nie widziałem banu dla młodych ludzi, którzy mając wypaczony umysł przez media i internet, wyzywali mnie w shoutbox (Takeus) i obrażali insynuacjami (Ironmacko), czy wyzywali Muhada (w temacie chemtrails od paranoików - Pazi, Mishka, Lynx, itd)

(...)

Wszyscy Państwo widzicie, że są to osoby niegodne i zdecydowanie zaniżają poziom.


Ja miałbym do Ciebie prośbę. Ażebyś odwołał to, że wyzywałem Twojego kolegę od paranoików. Owszem, nie raz i nie dwa nazwałem go kłamcą, z powodów chyba jasnych dla każdego, kto wgłębił się w posty w temacie Chemtrails. Ale nigdy paranoikiem. Więc proszę o odwołanie tych słów.
Po drugie - w którym miejscu zaniżam poziom dyskusji? I czego jestem niby niegodny? Również proszę o doprecyzowanie wypowiedzi. Dziękuje.


Dopisuje sie Panie Kozakiewicz do prosby Mishki: prosze o te moje insynuacje pod Pana adresem..., a jak Pan nie znajdzie to oczekuje przeprosin w specjalnym temacie zatytulowanym: "Przepraszam uzytkownika Ironmacko" 

Użytkownik Ironmacko edytował ten post 13.08.2010 - 12:30



 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych