Skocz do zawartości


Zdjęcie

Jacon


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
22 odpowiedzi w tym temacie

#1

Jacon.
  • Postów: 0
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witajcie wszyscy, jestem Jacek, mam 12 lat i mieszkam w Szczecinie, interesuję się rzeczami Paranormalnymi i wygląda na to że sam jestem "zjawiskiem Paranormalnym" Dzieckiem Indygo - pewnie mi nie uwierzycie, ale opiszę to wszystko potem. Więc witajcie!

Edit Sante :
Na tym forum obowiązuje wewnętrznym regulamin.
Pierwsze ostrzeżenie.


#2

Romczyn.
  • Postów: 757
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

cześć, już jedno indygo tu było i nikt go chyba mile nie wspomina :)



#3

Jacon.
  • Postów: 0
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Zastanawiam się dlaczego :P Może był jakimś głupim dzieciakiem z ADHD? Nie no, ja nie jestem rozwrzeszczanym dzieciakiem, po prostu jestem inny, od zawsze to wiedziałem, a wczoraj dowiedziałem się od Indygo.

#4 Gość_mag1-21

Gość_mag1-21.
  • Tematów: 0

Napisano

Mam nadzieje, ze jestes przygotowany na "pranie"? Moze sie moj drogi okazac, ze troszke "wyblakniesz".
A tak wogole to, :mrgreen: witaj.

#5

Jacon.
  • Postów: 0
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Oczywiście, że jestem, dzięki za powitanie. :P

#6

Chrabo.
  • Postów: 12
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Czy umiesz to jakoś potwierdzić, zapewnić nas, iż nie jesteś prowokatorem!?

#7

Tutti.
  • Postów: 4
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witaj Jacku ;)
Czy możesz jakoś udowodnić albo wytłumaczyć nam na czym polega Twoja "niesamowitość'. Wytłumacz nam żeby nie wyjść na prowokatora.

Użytkownik Tutti edytował ten post 27.06.2010 - 21:42


#8

Opiart.
  • Postów: 202
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Cześć. Każdy chce być wyjątkowy. Jednak prawdą jest, że wszyscy jesteśmy tacy sami...

#9

Vaherem.
  • Postów: 705
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Witaj

Kurcze, chyba 75% ludzi na forum przechodziło fazę indygo.

#10

Jacon.
  • Postów: 0
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Hmm, no dobrze, spróbujmy, dzisiaj dowiedziałem się dosyć dużo. Odkryłem swojego Strażnika Duszy - to syrena, która mieszka pod wodą, obok jakiegoś ołtarza, jakiejś zniszczonej świątyni. Poznałem ją podczas mojej pierwszej medytacji kiedy też przekazała mi energię, trzymałem wtedy w rękach muszlę, która teraz stała się źródłem energii. Tak się składa, że wczoraj spaliłem sobie twarz na słońcu, przyłożyłem sobie (nieświadomie) tą muszlę do twarzy, poszedłem do parku na lody, a kiedy wróciłem, nie czułem, żebym był spalony. Kiedy biorę ją do ręki, to czuję jak energia przepływa przeze mnie i mogę nią "przerzucać" na inne części ciała, a kiedy np. przerzuciłem na prawą nogę to koi ból. Czasami moja strażniczka (Hannah to jej imię) mnie "kontroluję" i piszę to, co ona chcę, tak np. rozwiązałem sprawę pewnej kłótni. Jako dziecko bardzo wcześnie zacząłem chodzić, a w przedszkolu czytałem już płynnie i bardzo dobrze. W szkolę bardzo odstaje od ludzi, bo wygląda na to że jestem bardziej dojrzalszy i mądrzejszy od innych, jednak jestem dość niezdyscyplinowany. Gramatykę i ortografię mam bardzo dobrą, a właściwie nigdy się nie uczyłem. Na sprawdziany też nigdy się nie uczę i mam raczej dobre oceny. Angielski - nigdy się nie uczyłem, a mówię perfekcyjnie, jak gdyby po prostu był on w mojej głowie, aktywowało się to, kiedy miałem 9-10 lat. Coś jeszcze wam napisać?

#11

Chrabo.
  • Postów: 12
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jakoś dalej nie za bardzo wierzę. Może i jesteś mądry, ale skąd mamy wiedzieć, iż masz te 12 lat i perfekcyjnie władasz wszystkim [czyt. gramatyka, ortografia, angielski, inne]. Ja czekam na dowód, taki, po którym będę mógł powiedzieć, że piszę z niesamowitą osobą, a nie normalnym, szarym człowiekiem.
Pozdrawiam!

#12

Jacon.
  • Postów: 0
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Rozumiem, możemy pogadać na skype, albo podajcie mi jakiś tekst do przetłumaczenia, no nie wiem.

#13

Opiart.
  • Postów: 202
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Ja też w gimnazjum w ogóle się nie uczyłem, a miałem średnią powyżej 4.75 :). Angielski też znałem perfekcyjnie, chociaż w szkole od zerówki uczyłem się niemieckiego. Wszystko o języku angielskim prawdopodobnie wyuczyłem się z gier w które gram od 5 roku życia. Muszę cię uświadomić, że takich ludzi jest więcej. Jeśli prawdą jest to co mówisz, to 10% polskich dzieci jest indygo. Jak już pisałem wyżej każdy człowiek chce być inny, che być wyjątkowy. Taka jest natura ludzi. Poprzez selekcje kobiet we wcześniejszych fazach rozwoju ludzkości, mężczyźni zaczęli pojmować w jaki sposób mieć partnerkę i wraz z nią dzieci- musieli być wyjątkowi, odstawać od grupy. Nieważne czy atrybutami fizycznymi, mądrością, czy po prostu cwaniactwem. To zostało nam po naszych przodkach do dzisiaj. Więc radzę się nie ekscytować tylko żyć normalnie. Bo życie w przekonaniu, że jest się innym, mądrzejszym, lepszym od innych może się tragicznie skończyć.

#14

Jacon.
  • Postów: 0
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ale ja wcalę nie chcę :P Czy ktoś mówił że ja chcę? To jest trudne, bo jestem inny od rówieśnikow.

#15

Chrabo.
  • Postów: 12
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Cóż... na gadanie na skype się totalnie nie zgodzę. Pozwolisz, że wymyślę coś bardziej ambitnego. Napiszę jeszcze dzisiaj.


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych