Skocz do zawartości


Zdjęcie

Chemtrails – coś wisi w powietrzu


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7693 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: Chemtrails – coś wisi w powietrzu ? (535 użytkowników oddało głos)

Chemtrails - rozpylana chemia na niebie, czy obalona teoria spiskowa ?

  1. Głosowano Zostało wykazane, że Chemtrails to nie tylko teoria. To jest fakt. (137 głosów [25.61%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 25.61%

  2. Głosowano Sceptycy zasiali lekką niepewność, ale ogólnie nie poradzilili sobie z tematem - skłaniam się ku wersji spiskowej. (57 głosów [10.65%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 10.65%

  3. Głosowano Nie wiem. Obie strony dyskusji mają wiele mocnych argumentów i obie wersje są równie prawdopodobne. (64 głosów [11.96%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 11.96%

  4. Głosowano W kilku kwestiach sceptycy nie potrafili czegoś wyjaśnić, ale raczej wykazali, że spisku nie ma. (42 głosów [7.85%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 7.85%

  5. Głosowano Teoria o Chemtrails została obalona. (235 głosów [43.93%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 43.93%

Głosuj Goście nie mogą oddawać głosów

#3421

pdjakow.
  • Postów: 1340
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Proszę powiedz, że sobie żartujesz. Jeśli nie to bądź łaskawy opisać co wg. Ciebie jest na tych zdjęciach takie szokujące?


Moim zdaniem to prowokacja mająca na celu ośmieszyć filmy i zdjęcia w rodzaju "Ultimate proof that chemtrails are real !!!11". Jeśli tak, to całkiem trafione, gdyż chemtrailowcy dość długi czas jako dowód pokazywali samolot pożarniczy Evergreenu.

Użytkownik pdjakow edytował ten post 17.02.2012 - 09:01

  • 0

#3422

Milosz.
  • Postów: 547
  • Tematów: 47
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Kolejne szokujące zdjęcia będące za teorią chemtralis

Ja nie widzę na tych zdjęciach niczego szokującego, ale jedno z nich bardzo poprawiło mi humor.

http://img.kafito.eu/f/1820_450.jpg

Nic ciekawego, na tym zdjęciu, o ile to jest zdjęcie, niema nawet rzekomych smug chemicznych.

http://wartopojechac.pl/wp-content/uploads/2011/03/samolot.jpg

O, tutaj już widzimy rzekome smugi chemiczne ciągnące się za samolotem, tyle, że ten obrazek to nie jest zdjęcie tylko prawdopodobnie screenshot z jakieś gry.
Albo jest to jakaś grafika, w każdym razie niemożne być jakim kol wiek dowodem za teorią chemii.

http://www.maksymilian.sleziak.com/wp-content/uploads/2009-and-older/samolot_pozarniczy2.jpg

A tutaj perełka, nieźle się uśmiałem :lol, samolot straży pożarnej zrzuca wodę, prawdopodobnie nad płonącym lasem.

EDIT: Almost forgret, thank you for made my day. :D

Użytkownik Miłosz edytował ten post 17.02.2012 - 10:05

  • 0



#3423

Ironmacko.
  • Postów: 809
  • Tematów: 24
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Chemia prosto do Ziemi... oprysk bezpośredni ;)
http://www.google.pl...iw=1159&bih=773
  • 1

#3424

dzustin.
  • Postów: 237
  • Tematów: 1
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

E tam Anders ewidentnie robi sobie jaja. Ale poziomem absurdu prawie osiągnął poziom WzT.
  • 0

#3425

Walczący z Trollami.
  • Postów: 252
  • Tematów: 1
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

Widzę, że pozostało Wam już tylko ośmieszanie tematu. Nie uda Wam sie ta sztuka.

U nas w Polsce to myślę, że jeszcze nie pokazali swoich pełnych możliwości.

Zabaczcie jak jadą z koksem w Anglii!
(świeżutkie nagranie, jeszcze gorące)
http://www.youtube.c...&v=IxXeJDaEVc8#!

Użytkownik Walczący z Trollami edytował ten post 17.02.2012 - 10:50

  • -4

#3426

xyz8472.
  • Postów: 242
  • Tematów: 2
Reputacja Bardzo zła
Reputacja

Napisano

Niemal czuć aluminium w płucach.
  • 3

#3427

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

To ślicznie. A teraz wejdź sobie na stronę http://www.flightradar24.com/TCX2514 i zobacz sobie ile tam nad Anglią jest tych samolotów. W czasie kiedy był nagrywany ten film było pewnie podobnie.
  • 0



#3428

dzustin.
  • Postów: 237
  • Tematów: 1
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Widzę, że pozostało Wam już tylko ośmieszanie tematu. Nie uda Wam sie ta sztuka.


Skoro ty ośmieszasz ten temat, i ta sztuka ci się udaje wybornie, to czemu i nam ma się nie udać. Jak nie chcesz się ustosunkować chociażby do pytania o okręty na oceanach i smugach jakie tworzą (z gracją udajesz że nie ma pytania) to pozostało nam jedynie nabijanie się z tego co wrzucasz czyli Fairfax i Duppel.
  • 0

#3429

Walczący z Trollami.
  • Postów: 252
  • Tematów: 1
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

Samoloty zaprezentowane na tym nagraniu też podobno, według Was, były maszynami KOŁUJĄCYMI NAD LOTNISKIEM, a zatem takimi, które śmiało możemy odnaleźć i zidentyfikować na flightradar24!
http://www.youtube.com/watch?v=MbLey21uM6c&feature=player_embedded
Potem, jak wyśmiałem Wasze kłamliwe, niedorzeczne twierdzenia, zaczęliście pisać, że to jednak samoloty wojskowe. Wcześniej, o ile sobie przypominam, układane w koliste kształty długie, rozłażące się smugi tłumaczyliście.... PODNIEBNYMI BADANIAMI NAUKOWYMI ATMOSFERY.
A zatem wymyślacie coraz to nową bajeczkę dla Nas maluczkich, byśmy się uspokoili i przestali pisać i dyskutowac o tej zbrodni.

Użytkownik Walczący z Trollami edytował ten post 17.02.2012 - 12:00

  • -3

#3430

dzustin.
  • Postów: 237
  • Tematów: 1
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Niezłe nam głupoty wciskasz. Nie jesteśmy jedną osobą. Ktoś może uważać że są to kołujące nad lotniskiem samoloty pasażerskie, ktoś, chociażby ja w swej skromnej osobie, może uważać że mogą to być raczej manewry wojskowe, ponieważ samoloty latają za szybko i skręcają zbyt ostro, raczej jak lekkie myśliwce niż samoloty pasażerskie.
  • 1

#3431

skittles.
  • Postów: 1323
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Zabaczcie jak jadą z koksem w Anglii!
(świeżutkie nagranie, jeszcze gorące)
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=IxXeJDaEVc8#!


Twórca tego świeżutkiego nagrania twierdzi, że:

Started here in June 2010 and hasn't stopped since


To kiedy w końcu zaczęli? Bo bardzo to dla mnie ciekawe, że tak doskonały obserwator, potrafiący odróżnić smugę kondensacyjną od szkodliwych dla zdrowia oprysków patrząc na nią z odległości 10km, przed czerwcem 2010 roku nie zauważył nic "niepokojącego", skoro opryski prowadzono już od kilkunastu lat, a ruch lotniczy nad UK był pewnie niewiele mniejszy.

Użytkownik skittles edytował ten post 17.02.2012 - 12:19

  • 0



#3432

ImpacT.
  • Postów: 122
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Ja myślę, że wśród takiego zagęszczenia jak na tym zdjęciu

Dołączona grafika


można się spodziewać, ze niebo będzie zasnute smugami.. Nie trzeba tu żadnych teorii dorabiać.
  • 0

#3433

Walczący z Trollami.
  • Postów: 252
  • Tematów: 1
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

można się spodziewać, ze niebo będzie zasnute smugami.. Nie trzeba tu żadnych teorii dorabiać.

Smugami tak, ale przy sprzyjających warunkach i takimi krótkimi, nie pozostających na niebie długimi godzinami, nie rozchodzacymi się i nie tworzacymi emulsyjnej powłoki.

Nie wierzcie tajemniczym osobnikom wypowiadającym się tu na forum, że smuga kondensacyjna może się nagle urwać i nagle znowu się pojawić. Na wielu nagraniach widzimy po prostu włączane i wyłączane urzadzenia do oprysków, żadne tam zmienne warunki pogodowe. Skoro wiemy już, że te osobniki pisza nieprawdę, możemy śmiało wrzucić opowieści o zmieniających się warunkach pogodowych co kilkanascie metrów między bajki.
http://www.youtube.com/watch?v=Hh5z4a_eGs0&feature=related

dzustin

Nie jesteśmy jedną osobą. Ktoś może uważać że są to kołujące nad lotniskiem samoloty pasażerskie, ktoś, chociażby ja w swej skromnej osobie, może uważać że mogą to być raczej manewry wojskowe, ponieważ samoloty latają za szybko i skręcają zbyt ostro, raczej jak lekkie myśliwce niż samoloty pasażerskie.

pdjakow napisał pod tym materiałem, że

Lecą, a konkretnie kołują, bo ktoś im z jakichś przyczyn zabronił w danym czasie wylądować.

Ty widzac tę wypowiedź nie zaprzeczyłeś, nie sprostowałeś kolegi, nie zgłosiłeś zastrzeżeń do jego niedorzecznej wypwiedzi. Domniemam, że zgadzałeś się z tym, że to samoloty kołujące nad lotniskiem.

Użytkownik Walczący z Trollami edytował ten post 17.02.2012 - 13:31

  • -1

#3434

Ironmacko.
  • Postów: 809
  • Tematów: 24
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

WzT, czy Ty nie zauważasz, że ten samolot cały czas zostawia smugę za sobą? Tylko raz jest podświetlona przez słońce, a potem wlatuje w obszar (domniemanie: chmura) i wtedy też ją widać tylko zdecydowanie słabiej. Na końcu filmiku znowu wylatuje na pełne słońce.
Co ciekawe widać w pierwszych sekundach filmu, że smuga rozwiewa się na wietrze. (nie zostaje na niebie) 
  • 1

#3435

dzustin.
  • Postów: 237
  • Tematów: 1
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

dzustin
pdjakow napisał pod tym materiałem, że

Lecą, a konkretnie kołują, bo ktoś im z jakichś przyczyn zabronił w danym czasie wylądować.

Ty widzac tę wypowiedź nie zaprzeczyłeś, nie sprostowałeś kolegi, nie zgłosiłeś zastrzeżeń do jego niedorzecznej wypwiedzi. Domniemam, że zgadzałeś się z tym, że to samoloty kołujące nad lotniskiem.


Akurat na temat filmiku już się wypowiadałem, może nie bezpośrednio pod postem pdjakowa (gdzie odpowiadał na inny film, zawierający tą scenę) ale już wyraziłem swoją opinię na ten temat :
Link

A jak mam rozumieć twój brak wypowiedzi na temat smug (długotrwałych) pozostawianych przez okręty oceaniczne ? Ani nie zaprzeczasz, ani nie masz żadnego wyjaśnienia. Widzę masz zgryz jak z twarzą to wyjaśnić.
Żądasz byśmy odpowiadali na twoje pytania, odnosili się do każdego filmiku jaki wrzucisz, prostowali się nawzajem, a sam ignorujesz , jak by nie patrzeć, dość ciekawe zagadnienie.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych