Skocz do zawartości


Zdjęcie

Jak przekazać pozytywną energię?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
43 odpowiedzi w tym temacie

#1

ziabojler.
  • Postów: 217
  • Tematów: 8
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

jestem beginner w sprawach ezoteryki, a poza tym nie znalazłem takiego tematu, więc. jak przekazać pozytywną energię jakiemuś przedmiotowi, rzeczy?
  • 0

#2

Halley.
  • Postów: 316
  • Tematów: 5
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Myślę,z e najłatwiej poprzez wizualizację. Wyobrażasz sobie energię, jakiś piękny kolor, musisz też czuć sie pozytywnie aby naładować wizualizację pozytywem i ładujesz przedmiot. :)
  • 0

#3

sonic195.
  • Postów: 5
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

To działa. Wiem, bo nie raz chciałem komuś przekazać pozytywną energię nieświadomie, a gdy do niego podszedłem to mówił, że jakoś lepiej sie czuje.
  • 0

#4

Halley.
  • Postów: 316
  • Tematów: 5
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

najleiej gdy sam jesteś tym, co chcesz przekazać, wyedt wszystko odbywa się w sposób doskonały. :)
  • 0

#5

Guliwer.
  • Postów: 548
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Tak jak mówi Halley :)
Skoro tak jak piszesz - jesteś początkujący, to narazie możesz mieć problemy z czuciem energii i odpowiednim jej kierowaniem bez wizualizacji (dlatego one są na początku dobrym bardzo sposobem). Od siebie dodam, że energia różowa = miłość; zieleń, biel - zdrowie, ukojenie :)
  • 0

#6

Roland.
  • Postów: 5
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No to wogóle jest trune sam tego nie umiem choć się ucze.... :smile:
  • 0

#7

ciemność.
  • Postów: 1937
  • Tematów: 21
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Już przedtem dobrze powiedziano. Trzeba się pozytywnie nastawić i wizualizować strumień energii płynący od Ciebie do przedmiotu, lub innej osoby.
  • 0



#8 Gość_inga

Gość_inga.
  • Tematów: 0

Napisano

Żeby przekazać energię można ją najpierw zwizualizować, trzeba jednak pamiętać o tym, żeby z tym przekazywaniem zbytnio nie przesadzić. Energię do przekazania dalej, należy pobierać ze żródła innego niż swój organizm, bo można się szybko doprowadzić do wycieńczenia. Swoje ciało należy potraktować jako "akumulator" i "przekażnik".
Energię mozna pobierać od słońca, księżyca, kosmosu i ziemi, wizualizować i przekazywać do konkretnej osoby lub przedmiotu (tylko po co do przedmiotu) ;-) .
  • 0

#9

Relax.
  • Postów: 21
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

To sztuka szamanistyczna. Musisz poszukać białego szamana. Znam jednego, nawet na tym forum - Śpiewająca Skała.
  • 0

#10

Nemo.
  • Postów: 16
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wizualizujesz sobie jak najbardziej białą, świetlistą energię przepełnioną pozytywnym uczuciem - miłością, szczęściem i wysyłasz do kogoś, czy do czegoś.

Od siebie dodam, że energia różowa = miłość; zieleń, biel - zdrowie, ukojenie

Równie dobrze różowa czy nawet biała energia może oznaczać zło, to wszystko zależy, jak ty sobie to zwizualizujesz, bo możliwa jest biała energia przepełniona złem ; )
  • 0

#11

Olbrzym.
  • Postów: 273
  • Tematów: 40
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

Żeby przekazać energię można ją najpierw zwizualizować, trzeba jednak pamiętać o tym, żeby z tym przekazywaniem zbytnio nie przesadzić. Energię do przekazania dalej, należy pobierać ze żródła innego niż swój organizm, bo można się szybko doprowadzić do wycieńczenia. Swoje ciało należy potraktować jako "akumulator" i "przekażnik".
Energię mozna pobierać od słońca, księżyca, kosmosu i ziemi, wizualizować i przekazywać do konkretnej osoby lub przedmiotu (tylko po co do przedmiotu) ;-) .


Tak, przekażę energię do przedmiotu czyli do swojego kompa żeby sieć działała bo mi w serwisie (oj spacja mi sie zepsula) zepsuli karte sieciowa rozumiem, ze mam uzyc takiego metalicznego koloru? Pobiorę energię od Agi kompa to zobaczy jak toje nie mieć netu. Simsy2 mają taki niebieski interfejs to przekażę niebieską energię do swojego kompa żeby simsy działały (od nieba? Oglądałktoś teledysk durch den Monsun? Będzie woda zamiast nieba?)

Ezoteryczny poznań ... miastem rządzi mafia ... przy placu obok 2 krzyży ... pędzą szemrane Auta (ktoś oglądał?)

Panie Szalinski, weź wstaw sobie jeszcze większą reklamę, a ja z jeszcze większą przyjemnością wstawię ci warna. Queen.

O chol*ra haker
  • 0

#12

Ana Mert.
  • Postów: 2348
  • Tematów: 19
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Niekoniecznie trzeba pobierac energie do przekazywania dalej z zewnetrznego zrodla. Nic nie stoi na przeszkodzie aby przeslac dalej wlasna energie - trzeba miec tylko na uwadze to ze szybko w takim przypadku ogarnie nas zmeczenie. To dobry sposob na bezsennosc - nie dosc ,ze sami wreszcie zasniemy to jeszcze ktos kto tego potrzebuje otrzyma naladowana pozytywnie nadwyzke naszej energii. Czesto to stosuje, w trakcie snu organizm sam wyrownuje poziom "mocy" wiec nie trzeba sie martwic o jej uzupelnianie.
Oczywiscie istnieja sytuacje w ktorych po prostu trzeba pobrac energie z zewnatrz, Ziemia i Slonce sa chyba najlepszymi zrodlami bo ich energia jest niemal niewyczerpana. Nadmienie tu jeszcze ,ze jakby kogos napadl jakze "genialny" pomysl
pobierania energii od innego czlowieka bez jego zgody (wampiryzm energetyczny) to niech tego nie robi - sa ludzie ktorzy fizycznie odczuwaja taki atak i w skrajnych przypadkach skutki moga byc oplakane (sama jestem jedna z takich osob i za kazdym razem gdy ktos usiluje podebrac mi energie - niezaleznie czy swiadomie czy nieswiadomie - czuje ucisk i klucie w okolicy serca i robi mi sie slabo, szczescie ze potrafie nad tym zapanowac).
Co do samego przesylania energii - warto zdac sie na intuicje (taa, latwo mi mowic zwlaszcza ze juz jako dziecko bawilam sie energia nie wiedzac o jej istnieniu a sluchajac jedynie podszeptow intuicji) , mozna np. stworzyc kulke psi ,naladowac ja pozytywnie (wyrazona w myslach szczera chec przekazania pozytywnej energii powinna wystarczyc) i "zaprogramowac" ja na dotarcie do danej osoby/przedmiotu.
  • 0



#13

JJack.
  • Postów: 2
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Niekoniecznie trzeba pobierac energie do przekazywania dalej z zewnetrznego zrodla. Nic nie stoi na przeszkodzie aby przeslac dalej wlasna energie - trzeba miec tylko na uwadze to ze szybko w takim przypadku ogarnie nas zmeczenie. To dobry sposob na bezsennosc - nie dosc ,ze sami wreszcie zasniemy to jeszcze ktos kto tego potrzebuje otrzyma naladowana pozytywnie nadwyzke naszej energii. Czesto to stosuje, w trakcie snu organizm sam wyrownuje poziom "mocy" wiec nie trzeba sie martwic o jej uzupelnianie.
Oczywiscie istnieja sytuacje w ktorych po prostu trzeba pobrac energie z zewnatrz, Ziemia i Slonce sa chyba najlepszymi zrodlami bo ich energia jest niemal niewyczerpana. Nadmienie tu jeszcze ,ze jakby kogos napadl jakze "genialny" pomysl
pobierania energii od innego czlowieka bez jego zgody (wampiryzm energetyczny) to niech tego nie robi - sa ludzie ktorzy fizycznie odczuwaja taki atak i w skrajnych przypadkach skutki moga byc oplakane (sama jestem jedna z takich osob i za kazdym razem gdy ktos usiluje podebrac mi energie - niezaleznie czy swiadomie czy nieswiadomie - czuje ucisk i klucie w okolicy serca i robi mi sie slabo, szczescie ze potrafie nad tym zapanowac).
Co do samego przesylania energii - warto zdac sie na intuicje (taa, latwo mi mowic zwlaszcza ze juz jako dziecko bawilam sie energia nie wiedzac o jej istnieniu a sluchajac jedynie podszeptow intuicji) , mozna np. stworzyc kulke psi ,naladowac ja pozytywnie (wyrazona w myslach szczera chec przekazania pozytywnej energii powinna wystarczyc) i "zaprogramowac" ja na dotarcie do danej osoby/przedmiotu.

 

Mam pytanie odnosnie wysłania tej ozytywnej energi komus  jak to sobie zwizualizować np obraz słonca  z którego czerpiemy np wiazkę białego światła  ziemia trawa ciągniemy wiązke zielonego światła łaczymy je w pryzmacie w naszym ciele i wysyłamy jako promien np ale to wyobrazamy sobie tą osobę bądz patrzymy na jej zdjecie  czy mówimy że wysyłamy do tej konkretnej osoby a nasza swiadomosc bedzie po prostu wiedziec o kogo chodzi ze wzgledu na nasze energetyczne powiazanie (przyjazn ) z daną osobą??


  • 0

#14

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Nic nie wyślesz do osoby, patrząc na jej zdjęcie. Zwłaszcza tyczy się to energii które nie istnieją.
  • 0



#15

Aidil.

    Są ci co wstają z łózka, i ci co ewentualnie wstają z kolan.

  • Postów: 4469
  • Tematów: 89
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Nic nie wyślesz do osoby, patrząc na jej zdjęcie. Zwłaszcza tyczy się to energii które nie istnieją.

 

Jakie energie twoim zdaniem istnieją.


  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych