Skocz do zawartości


Zdjęcie

Offtopic


  • Please log in to reply
67 replies to this topic

#1

Quintus Maximus.
  • Postów: 577
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

I znowu off-top. Może podam tylko to:


Ja znam taką wersję tego nagrania. Coś mi się zdaje, że ten Twój film jest równie wiarygodny, jak ten z kopiowaniem dymu...

Tak Twoja wersja wygląda bardzo, ale to bardzo realistycznie. Dzisiaj taką grafikę robią gimnazjaliści.

Czemu nie przeanalizujesz dokładniej tego obiektu, może pomogą ci zeznania świadków


myślę, że pomoże Ci również to nagranie i komentarz mężczyzny, który to nagrywał.
HQ

Zeznania świadków, którzy WIDZIELI RAKIETĘ były niewygodne i demaskujące spisek. Dlatego tez należało je WYCIĄĆ! I po problemie:
link

Pozdrawiam.

#2

raveno.
  • Postów: 45
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

I znowu off-top. Może podam tylko to:


Ja znam taką wersję tego nagrania. Coś mi się zdaje, że ten Twój film jest równie wiarygodny, jak ten z kopiowaniem dymu...

Tak Twoja wersja wygląda bardzo, ale to bardzo realistycznie. Dzisiaj taką grafikę robią gimnazjaliści.

Za to Twoja jest lepsza. Ta na której widać jakąś miniaturkę, która dodatkowo 'uderza' niżej niż następuje wybuch. Podziwiam :lol:

#3

Quintus Maximus.
  • Postów: 577
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Obiekt uderza niżej, a wyżej wybuchają ładunki wybuchowe, proste.

#4

motorbreath87.
  • Postów: 5
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Obiekt uderza niżej, a wyżej wybuchają ładunki wybuchowe, proste.

Żartujesz w tym momencie tak ?

#5

Quintus Maximus.
  • Postów: 577
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

vkali, czapki z głów! Nic dodać, nic ująć.

motor
Obiekt wlatuje odrobinę niżej linii wybuchu. Gdybym był ekspertem wojskowym, wytłumaczyłbym zapewne jak dokładnie to zadziałało, ale widać dokładnie, że w momencie uderzenia tego obiektu w wieżę, następują potężna eksplozja, której źródłem z pewnością nie było paliwo.



#6

olorin.
  • Postów: 222
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

motor
Obiekt wlatuje odrobinę niżej linii wybuchu. Gdybym był ekspertem wojskowym, wytłumaczyłbym zapewne jak dokładnie to zadziałało, ale widać dokładnie, że w momencie uderzenia tego obiektu w wieżę, następują potężna eksplozja, której źródłem z pewnością nie było paliwo.

"z pewnością" nie same paliwo, ale samolot + paliwo jak najbardziej:>

#7

Quintus Maximus.
  • Postów: 577
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

tutaj od 2:50 (od 3:42 reporterka pomyliła Boeinga z helikopterem :lol)
HQ
tak samo jak tutaj

nie widzimy ŻADNEGO samolotu.

#8

vkali.
  • Postów: 701
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

vkali, czapki z głów! Nic dodać, nic ująć.


... to nie tak, ...mniej na tyle, choćby tyle rozsądku i rozumu, by swoimi karykaturalnymi głupotami nie obudzić i nie postawić w pion śpiocha, … smoka,
..w sumie,… [współcześni] ludzie mnie mało obchodzą, tym bardziej ci z własnego wyboru głupi


..ill, ...do dzieła... i nie tylko w poniższej kropce, ...ta kropka to tylko, ponad to co ważne i to co uwłacza twoim zleceniodawcom , a przez to uwłacza twojej niby wszech bezpieczności od Nich,..oraz uwłacza twojej niby wszech bezpieczności od gnojonych przez ciebie ludzi,... i uwłacza twojej niby wszechmożnosci oraz twojej niby wszechmądrości,... czas i miejsce by cię już uczciwioe wycenić



ps
... a tak po prawdzie,..chodzi tylko o to, by uświadomić prawdę, że poza uspokającymi hipnozami na [współczesnej] ziemi istnieją ludzie oraz istnieje świat, którzy nie poddaje się [globalnym] i często li tylko Stadno SŁUSZNYM hipnozom

... zostawiam przecinki oraz merytoryczne dno, ….tym którzy chcą, z różnych względów wierzyć w tego typu oficjalne głupoty, ..wiem, że najlepiej byłoby rozpalić stos na vkal'ego,... ale vkali i nad tym tylko budzącym go stosem [ognia/wody/ziemi/powietrza] swobodnie panuje, ...jestem wszystktim tym, co się nie mieści się w głowach wspólczesnych

.,..w sumie avatarstwo, to jest doszczętrnie głupia fucha,..i warto sobie powiedzieć, że dla współczesnych ludzi wyzwalająca jest tylko śmierć, .choćby to było na porzekór realizowanej głupocie wszelkich dowartościowujących się avatarstwem avatarów,..ludziom już nic nie pomoże... k.r.a m.ć

..bez blichtru i zbytecznych dyplomacji powiem tak, ...że w ciągu czterch miesięcy stawisz się przed oblicze NAGIM ..i wówczas, to sobie już na poważnie pogadamy

#9

vkali.
  • Postów: 701
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

.


Dołączona grafika

#10

raveno.
  • Postów: 45
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

vkali, czapki z głów! Nic dodać, nic ująć.

motor
Obiekt wlatuje odrobinę niżej linii wybuchu. Gdybym był ekspertem wojskowym, wytłumaczyłbym zapewne jak dokładnie to zadziałało, ale widać dokładnie, że w momencie uderzenia tego obiektu w wieżę, następują potężna eksplozja, której źródłem z pewnością nie było paliwo.

Przecież to jest zmontowane video, czyż nie? Tak naprawdę w WTC uderzył jakiś malusieńki obiekt (ten film oczywiście nie wygląda jak oszustwo, za to wszystkie pozostałe na których jest samolot już tak).

#11

Quintus Maximus.
  • Postów: 577
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Dokładnie, wszystkie filmy w których mamy samolot, wbijający się w wieże jak w masełko, są sfałszowane. Wkleiłem ten film by pokazać uderzenie obiektu z drugiej strony. Widać miejsce w które wleciał. Samolot oczywiście jest graficzką.

#12

Dager.
  • Postów: 3079
  • Tematów: 64
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Małe pytanko. Czy ślady po zderzeniu z WTC i wgięte do środka stalowe elementy to też "graficzka"?

Dołączona grafika



#13

Quintus Maximus.
  • Postów: 577
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

zapomniałeś jeszcze o lampach, generatorze, świadkach, telefonach z samolotu itd. Niektórzy nigdy nie przejrzą na oczy.

#14

Aquila.

    LEGATVS PROPRAETOR

  • Postów: 3221
  • Tematów: 33
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Taka odpowiedź oznacza, że Quintus Maximus nie wie co odpowiedzieć, a przecież nie przyzna, że to mógł zrobić jedynie samolot ;) Teraz należy oczekiwać od niego kolejnych "dowodów" a Ty, Dager, właśnie dostałeś się na listę opłacanych przez CIA, gratuluję :)

Ja tymczasem wracam do pisania pracy.



#15

Dager.
  • Postów: 3079
  • Tematów: 64
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

ale widać dokładnie, że w momencie uderzenia tego obiektu w wieżę, następują potężna eksplozja, której źródłem z pewnością nie było paliwo.



Tu się nie zgodzę. W tych warunkach cóż może wytworzyć taką kulę ognia, jak nie eksplodująca, łatwopalna ciecz?

Przypuszczam, że gdyby w wieżę uderzył samolot lecący na ostatnich resztkach paliwa, efekt mógł by być zupełnie inny.




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych