Napisano 09.06.2009 - 19:36
Jak bumerang wraca sprawa - i +. Czy my forumowicze doczekamy się precyzyjnych, jasnych i przez Wszystkich respektowanych kryteriów przyznawania - i + ?.
Czym one teraz są?
Jak można poważnie traktować tego typu system reputacji, kiedy dostaje się plusa za np. urok i wdzięk osobisty ?, za sam fakt istnienia ? Minus możemy dostać ot tak, bo Ciebie nie lubię, nadal nie lubię... pomijając treść merytoryczną.
Proponuję, zakończyć tą farsę.
Napisano 09.06.2009 - 19:42
Napisano 09.06.2009 - 20:32
Walnę "bo tak" i mam uzasadnienie- Wymagane jest podanie uzasadnienia (niepuste pole uzasadnienia)
- Uzasadnienie nie może łamać regulaminu forum
- Uzasadnień reputacji nie mogą stanowić wyłącznie emotikony
Jeśli pytasz wprost, czy plus z uzasadnieniem "bo zasługujesz" lub minus poparty zdaniem "chciałbym Ci przyznać minusa" jest zgodny z regulaminem to odpowiedź brzmi - tak, jest.
Napisano 09.06.2009 - 20:51
Jeżeli dobrze kojarzę to Eury gdzieś już napisał, że uzasadnianie punktu wpisem "bo tak" jest niedozwolone.Walnę "bo tak" i mam uzasadnienie
Napisano 09.06.2009 - 21:00
Napisano 09.06.2009 - 21:13
Napisano 24.06.2009 - 02:35
Napisano 24.06.2009 - 10:14
Walnę "bo tak" i mam uzasadnienie
No to "no bo tak"
Te +|- przypominają mi te mało ambitne portale typu NK, Fotka itp... Gdzie ludzie dają sobie jakieś oceny, nie no bez obrazy ja mam 5pkt reputacji i jestem słaby, a ja mam 100pkt i jestem bogiem na tym forum. Chyba admin wprowadzając te +|- nie miał na myśli tego, żeby ludzie poprzez punkty postrzegali kto jest fajny a kto nie. Jak by tak przewertować to forum, to znalazło by się wielu niedocenionych użytkowników, których wypowiedzi zasługiwały by na plusa. Dla niektórych + to jakaś forma wywyższenia się, dowartościowania się ( że ktoś docenił moje starania), a inni nie zwracają na to uwagi. Jak to się mówi o gustach się nie dyskutuje.Ja bym chciał napisać tyle. jeśli ma się -1 punkt, to od razu dostaje się kiepską reputację. A jeśli się ma +1 punkt to nie ma nic. Ja proponuję, żeby było równo, albo wywalić "kiepskie" z -1pkt. albo dodać coś przy +1pkt. Dziękuję.
0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych