Skocz do zawartości


Zdjęcie

Dyplomatyczne Rozwiązanie w/c Ducha


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
34 odpowiedzi w tym temacie

#1

Karakan.
  • Postów: 73
  • Tematów: 18
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam , drugi dzień odmawiam duchowi sexu , początkowo jest ciezko zwłaszcza nad ranem kiedy kobieta duch jest aktywna, mówie po prostu zeby trzymał sie z daleka i twardo tyrzymam na swoim ....


i tutaj mam pytanie czy ktoś zna jakąś metode aby odmowić duchowi na stałe czy od malutkiego nie mam stopniowo nabierać odwagii .....


Inna sprawa , wczoraj w nocy zacząłem się dusić nie mogłem oddychać , duch coś kombinował , powiedziałem mu żeby przestał mnie dusić bo mam zamiar rozwiązać nasz spór na drodze pokojowej , duszenia ustały ....

Jak ktoś ma jakieś sposoby wyrwania sie z tego bądź skuteczniejsze od moich pokojowe rozwiazania z bytami astralnymi lub. ewentualnie chciałby sie czegos wiecej dowiedzieć , zapraszam do podjęcia tematu bądz zgłoszenia się na PW ...

Uprzejmnie prosze osoby które nigdy nie spotkały sie z czyms takim , nie maja zielonego pojecia o czym tu pisze , bądź nie dowierzają , o nie zasmiecanie tematu . Dziękuje .

Pozdrawiam
  • 0

#2

RavCor.
  • Postów: 24
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja mam piękną dziewczyną... Nie potrzebuje fantazji erotycznych które się nie spełniają, proponuje spróbowac :lol :
  • 0

#3

Karakan.
  • Postów: 73
  • Tematów: 18
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja mam piękną dziewczyną... Nie potrzebuje fantazji erotycznych które się nie spełniają, proponuje spróbowac   :lol :


Chciałbym wierzyć w to że to są fantazje :rotfl:
  • 0

#4

KhaataR.
  • Postów: 19
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

RavCor przeczytaj sobie temata już nie moge czy jak to sie zwalo to zrozumiesz...

PS: Karakan już myślałem że popełniłeś samobójstwo :crazy:
  • 0

#5

Apophis_.
  • Postów: 637
  • Tematów: 36
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

A jak myślisz, ładna ona chociaż?
Po co odmawiać jeśli to duch-laska :)
  • 0

#6

Macha.

    Ciekawski

  • Postów: 2267
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

po to ze duch moze wyciagnac z ciebie energie :P , podczas orgazmow czy jak tam to sie zwie bardzo duzo energii jest uwalnianej, a patrzac na to ze duch sie nie meczy, moze wycisnac z ciebie tyle energii ile jej sie podoba
  • 0



#7

Apophis_.
  • Postów: 637
  • Tematów: 36
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Czyli kilkugodzinny orgazm? :crazy:

A jak wyssie energie, to nie da się jej doładować? ;-)
  • 0

#8

Ivellios.

    ÓSMY ZMYSŁ

  • Postów: 1625
  • Tematów: 401
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 109
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

A jak wyssie energie, to nie da się jej doładować?

Poprostu ofiara poczuje zmęczenie, jak położy się spać, to może trochę energii odzyska - o ile znowu nie pojawi się inkub.
(napisałem, co wiem, ale mogę się mylić :P )
  • 0



#9

Macha.

    Ciekawski

  • Postów: 2267
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

wiesz wydaje mi sie ze jest jakas granica wysysania energii, zastanow sie z czego jest ta lina laczaca cialo astralne z fizycznym ?? sadze ze to jest energia, cialo duchowe samo w sobie niby jest tez energia, ale zeby ta energia mogla zyc w ciele potrzeba jej troche duzo. gdyby inkub wyssal z ciebie tyle energi zeby dojsc do tej granicy utrzymania ducha w ciele to mozesz i zginac

to sa moje przypuszczenia, sam nie wiem skad mi cos takiego przyszlo do glowy :P
  • 0



#10

Karakan.
  • Postów: 73
  • Tematów: 18
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dzisiaj cały dzień mnie męczyła , skutecznie jej 3 dni odmawiałem stosunków , dzisiaj byłem blisko bardzo bolało mnie serce i nie zwytrzymałem ... stało się ... było przyjemnie , coraz czesciej jej odmawiam walcze jak LEW , jeżeli jej sie nie pozbęde nie pójde z tym dalej ... serce mnie boli ... gasze kompa , nie wiem sam już jak to sie skonczy :-/
  • 0

#11

Diego_mk.
  • Postów: 2
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jeżeli naprawdę dzieje się to co piszesz tutaj, to faktycznie, cięzka sprawa i dosyć straszna. ale jeżeli cały czas ściemniasz, to masz nieźle naryte w bani. Zakładając pierwszy wariant, udaj się do księdza. Niech przyjdzie do Ciebie do domu i odprawi różne egzorcyzmy, i inne cuda. Natomiast biorąc pod uwagę drugi wariant - wizyta u psychologa powinna być skuteczna.
  • 0

#12

Macha.

    Ciekawski

  • Postów: 2267
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

karakan musisz isc do tego ksiedza, a jak nie chcesz to musisz wytworzyc w sobie bariere energetyczna ktora bedzie przeciwdzialala temu duchowi,
  • 0



#13

MNIIMS.
  • Postów: 2
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Poradz się księdz. Jeśli się wstydzisz radzę poczytać biblie. To pomaga nawet jeśli jesteś niewierzący...
  • 0

#14

Guliwer.
  • Postów: 548
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

karakan musisz isc do tego ksiedza, a jak nie chcesz to musisz wytworzyc w sobie bariere energetyczna ktora bedzie przeciwdzialala temu duchowi,


Z tą barierą bym uważał. W zależności oczywiście od tego, ile potrafi. Czemu? Do tego trzeba stałej świadomości (chodzi mi o ta barierę).

Do mnie ostatnio przyczepił się byt, szczwana bestia ... pastwił się mocno nade mną, żywił się energią ode mnie. Jest sposób prosty na to żeby mu dokopać - Siadasz (albo leżysz), wyciszasz się. W swojej wyobraźni znajdujesz tego ducha - w swoim otoczeniu, jak i umyśle ... robisz to tyle, szukasz, na ile czujesz że jest potrzebne.
Co z nim robisz? Torturujesz, bijesz, co Ci przyjdzie do głowy. Daje efekty, naprawdę - ale dużo się traci energii, przynajmniej w moim przypadku.
  • 0

#15

Diego_mk.
  • Postów: 2
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

W swojej wyobraźni znajdujesz tego ducha -  
Co z nim robisz? Torturujesz, bijesz, co Ci przyjdzie do głowy.


Jest to w ogóle mozliwe?!?!
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych