Skocz do zawartości


Zdjęcie

Temat o leczeniu energią.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
42 odpowiedzi w tym temacie

#1

Szert.
  • Postów: 59
  • Tematów: 23
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie śmiejcie się, chciałabym leczyć ludzi, ale nie wiem jak zacząć. Więc doszłam do wniosku, że to pytanie najlepiej będzie zadać na paranormalne.pl, a nie np. ojakiżal.org.com.pl więc nie podawajcie mi tego adresu.
  • 0

#2

FarbeN.
  • Postów: 13
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ale to jest naprawdę żałosne... to, że chcesz naciągać ludzi(dobrze myślę?).
Nie ma czegoś takiego jak leczenie energią. Niedługo pewnie zaczniesz ich leczyć maścią ze ślimaków , jakie reklamują w TV Mango...

Albo wystąpisz w tym popularnym programie na TVP1...

Daruj sobie, oszczędź ludziom rozczarowań.
  • 0

#3

Who.Am.I.
  • Postów: 183
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jak widzisz Szert, część ludzi na tym forum zacznie Ci mówić, że w to nie warto wierzyć.

Nie wierzę w ufoli, którzy mieli tu dziś przylecieć, ale w ezoteryce coś jest :)

Moim zdaniem, powinnaś najpierw popracować nad swoją energią. Przepływ energii, czakry, medytacja, te sprawy. Nie jestem ekspertem, ale medytacja powinna sama przynieść odpowiedzi Twoje pytania nt. leczenia energią. Służę pomocą na PW.
  • 0

#4

Kalahan.
  • Postów: 175
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie za dużo chcesz? Kobieta która leczy dotykiem ręki (lub innej kończyny) wyznająca New Age. Dobra w leczenie energią wierzę bo sam widziałem to na własne oczy. Tych kolorowych światełek spod ręki nie da się zapomnieć. A co najlepsze, odwracasz rękę takiego lekarza, a tu taadaaa niema żadnych lampek.
Medytuj i otwieraj czakry, może to coś da.
  • 0

#5

Paweł.
  • Postów: 1000
  • Tematów: 22
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Nie śmiejcie się, chciałabym leczyć ludzi, ale nie wiem jak zacząć.

To bardzo proste. Na początku skończ gimnazjum. Potem idź do liceum. Podciągnij się z biologii, chemii, bądź fizyki. Gdy zdasz maturę z tych przedmiotów (rozszerzoną) na 80-90 % to złóż papiery do jakieś akademii medycznej. Jak się dostaniesz to czeka Ciebie kilka lat trudnej nauki. A gdy odbębnisz praktyki, to może wtedy dostąpisz zaszczytu leczenia ludzi.
P.S. Tylko nie strajkuj, nie domagaj się podwyżek i nie przyjmuj łapówek, bo Cię znajdę i pokaram moim zabójczo- morderczym psibalem.
  • 0



#6

Aidil.

    Są ci co wstają z łózka, i ci co ewentualnie wstają z kolan.

  • Postów: 4469
  • Tematów: 89
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Bioenergoterapia jest stara jak świat. Uzdrawianie przy pomocy energii własnej również. Można dostrzec to na płaskorzeźbach zdobiące stare świątynie.
Obecnie żyjący człowiek odruchowo przykłada sobie ręce do chorych miejsc.
Przecież leczenie naturalne ma dłuższą historię niż medycyna alopatyczna. Medycyna akademicka w niektórych działach jest na poziomie średniowiecza np. leczenie raka.
Widzimy jak przykładają ręce a zapominamy. że tak na prawdę powinna być to osoba obdarzona szczególną wrażliwością nazywaną wglądem. Zdolność ta pozwala dostrzegać blokady i nierównowagę energetyczną w poszczególnych organach. Widząc ciała subtelne i istniejące w nich zmiany możne prognozować choroby danych narządów.
  • 0



#7

Asieńka.

    Wiedźma

  • Postów: 979
  • Tematów: 28
  • Płeć:Kobieta
  • Artykułów: 1
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Na samym początku zacznij od poznania siebie. Nikt nawet ktoś, kto sam leczy innych nie nauczy Cię tego, ponieważ każdy jest inny i innej drogi rozwoju wymaga. Kiedy będziesz znała siebie lepiej niż inni, zaakceptujesz siebie i pokochasz, wówczas nie będziesz zadawać takich pytań. To jest w Tobie tylko musisz to odkryć. Jak tego dokonać? Żyj i bierz z życia wszystko to co Ci daje, przyjmuj doświadczenia i czerp z nich wiedzę, a być może dotrzesz do miejsca gdzie energia i Ty to jedno.
  • 0



#8

r3vo.
  • Postów: 384
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Podpisuje się pod słowami Asieńki - piękna i prawdziwa wypowiedź

ps. Być może niedługo będę miał do opowiedzenia swoją ciekawą historię - mój chory ojciec jedzie na mauritius do jakiegoś uduchowionego uzdrowiciela - historię będę firmował imieniem i nazwiskiem a cała jej otoczka jest naprawde świetna - nawet jeśli nic z uzdrawiania nie wyjdzie to ... Powrót 7 listopada - jakoś wówczas wszystko opiszę, a napomknąłem o tym już teraz żeby mi ktoś później nie zarzucał że wyskoczyłem jak filip z konopii i zmyślam.

póki co nie zapeszam.
Pozdrawiam
  • 0

#9

Amaya.
  • Postów: 20
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja mam za sobą wizytę u bioenergoterapeutki. Tak szerze mówiąc nie zapomnę tych wizyt do końca życia. Leczenie poprzez energię, jak ktoś wcześniej napisał, wymaga poznania siebie, wyregulowania swojej energii. Akurat osoba do której chodziłam skończyła medycynę, ale leczy ludzi energiami.
Umów się na wizytę, wtedy zobaczysz że zostanie bioenergoterapeutą to nie takie hop siup.
  • 0

#10

Asieńka.

    Wiedźma

  • Postów: 979
  • Tematów: 28
  • Płeć:Kobieta
  • Artykułów: 1
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

MAM Wielkie doswiadczenie jesli chodzi tu o energie i w pare sekund mogłbym CIe albo uleczyc albo płozyc na glebe jak bym chciał bo dobrze znam te tematy.

Skoro masz wielkie doświadczenie to się podziel. Śmiem jednak sądzić że tylko dużo piszesz, a raczej tylko wielkimi literami.
Proszę bez spamu, spam usuwam.

  • 0



#11

DUCH SWIATLOSCI.
  • Postów: 47
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

MAM Wielkie doswiadczenie jesli chodzi tu o energie i w pare sekund mogłbym CIe albo uleczyc albo płozyc na glebe jak bym chciał bo dobrze znam te tematy.

Skoro masz wielkie doświadczenie to się podziel. Śmiem jednak sądzić że tylko dużo piszesz, a raczej tylko wielkimi literami.
Proszę bez spamu, spam usuwam.



DObrze podziele sie z wami zaczne jutro.

PS. TWEirdzenie zostaw na pozniej.
  • 0

#12

DUCH SWIATLOSCI.
  • Postów: 47
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie śmiejcie się, chciałabym leczyć ludzi, ale nie wiem jak zacząć. Więc doszłam do wniosku, że to pytanie najlepiej będzie zadać na paranormalne.pl, a nie np. ojakiżal.org.com.pl więc nie podawajcie mi tego adresu.



Dzień dobry będę adresował do Ciebie moje posty ponieważ to twoja myśl zapoczątkowała ten piękny temat.

NA początek to zacznę od tego co proste .


ABy leczyć ludzi skutecznie powinno sie mieć po pierwsze CZYSTE INTENCJE wtedy pewne energie[ a jest ich mnóstwo ] o wibracjach wyższych są gotowe na twoje rozkazy ze tak powiem.

Jesli chcesz leczyć ludzi musisz też sie rozwijać. GDyz twój rozwój podnosi wibracje twojej duszy. Tym ona jest większa tym bardziej subtelniejsze energie przyciągasz do siebie . Wtedy człowiek jest bardziej efektywniejszy w tym co robi.

Jesteś początkujący wiec dobrze jak zaczniesz trenować wizualizacje . ALe zanim zaczniesz będziesz musiał rozróżnić pewne kolory energii jakie wokół nas sąsiadują . WIec wszystko sprowadza sie do Wyobraźni następnie do wiedzy o energiach a potem dopiero wizualizacji.

Może tak bo temat jest rozległy a nie wiem o czym najpierw chciałbyś usłyszeć.
Wiele dróg prowadzi aby osiągnąć owy cel.

WIec najpierw zapytam w jakim jesteś momencie owej drogi?

I czy wogółe chcesz podążać ową droga?

JEsli chcesz to nawet tobie udowodnię ze takie leczenie istnieje.

Apropo tematu to jego ostatnim etapem jest leczenie samych Dusz .
  • 0

#13

Aidil.

    Są ci co wstają z łózka, i ci co ewentualnie wstają z kolan.

  • Postów: 4469
  • Tematów: 89
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

DUCH SWIATLOSCI - a ja popolemizuje z Tobą.

ABy leczyć ludzi skutecznie powinno sie mieć po pierwsze CZYSTE INTENCJE wtedy pewne energie[ a jest ich mnóstwo ] o wibracjach wyższych są gotowe na twoje rozkazy ze tak powiem.

Słusznie ale tylko w sensie schematu. Naprawdę jest tutaj parę istotnych niuansów.
By posługiwać się energiami oprócz dobrych intencji uzdrowiciel musi mieć " wgląd ". Bez niego łatwo się pomylić. Zaklęcia, inwokacje, odwoływanie się do dobrych mocy, przyciąganie energii w ich imię najlepiej udaje się w filmach fantazy. W życiu trzeba posiadać moc i dar, by rzeczywiście móc skutecznie przyciągnąć te energie o kto re nam chodzi.

Jesteś początkujący wiec dobrze jak zaczniesz trenować wizualizacje . ALe zanim zaczniesz będziesz musiał rozróżnić pewne kolory energii jakie wokół nas sąsiadują . WIec wszystko sprowadza sie do Wyobraźni następnie do wiedzy o energiach a potem dopiero wizualizacji.


Zgoda masz rację ale pod warunkiem, że traktujesz to jako drogę własnego rozwoju.
Ta droga może być długa i może trwać kilka wcieleń. Aby stać się nauczycielem i uzdrowicielem musi przyjść fizyczna świadomość tych sił i energii.
Energie będziesz musiał widzieć i Oraz będziesz potrafił wziąć ją w rękę jak kamień. Wtedy będzie można powiedzieć że masz świadomość energii, a nie tylko teoretyczną wiedzę o nich.
Odnieś to do innych odwiedzin życia. Zdajesz sobie chyba sprawę jaką wiedzę trzeba posiadać by swobodnie poruszać się w świecie fizyki i matematyki, i jeszcze móc przekazywać ją innym.
  • 0



#14

metody11.
  • Postów: 317
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja powiem tak żeby leczyć trzeba patrzeć na ludzi "oczami" duszy, wtedy nie tylko widzimy chorobę, ale i wiemy jak ją wyleczyć a pochodzi to wszystko z wewnątrz nas, jakby nasze JA wszystko widziało i wiedziało. Potrzebna jest wrażliwość i czyste intencje. Jak się bardzo chce to nasza intuicja w odpowiedni sposób podpowie gdzie szukać i co, tylko trzeba słuchać jak do nas "mówi”.
  • 0

#15

DUCH SWIATLOSCI.
  • Postów: 47
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

DUCH SWIATLOSCI - a ja popolemizuje z Tobą.

ABy leczyć ludzi skutecznie powinno sie mieć po pierwsze CZYSTE INTENCJE wtedy pewne energie[ a jest ich mnóstwo ] o wibracjach wyższych są gotowe na twoje rozkazy ze tak powiem.

Słusznie ale tylko w sensie schematu. Naprawdę jest tutaj parę istotnych niuansów.
By posługiwać się energiami oprócz dobrych intencji uzdrowiciel musi mieć " wgląd ". Bez niego łatwo się pomylić. Zaklęcia, inwokacje, odwoływanie się do dobrych mocy, przyciąganie energii w ich imię najlepiej udaje się w filmach fantazy. W życiu trzeba posiadać moc i dar, by rzeczywiście móc skutecznie przyciągnąć te energie o kto re nam chodzi.

Jesteś początkujący wiec dobrze jak zaczniesz trenować wizualizacje . ALe zanim zaczniesz będziesz musiał rozróżnić pewne kolory energii jakie wokół nas sąsiadują . WIec wszystko sprowadza sie do Wyobraźni następnie do wiedzy o energiach a potem dopiero wizualizacji.


Zgoda masz rację ale pod warunkiem, że traktujesz to jako drogę własnego rozwoju.
Ta droga może być długa i może trwać kilka wcieleń. Aby stać się nauczycielem i uzdrowicielem musi przyjść fizyczna świadomość tych sił i energii.
Energie będziesz musiał widzieć i Oraz będziesz potrafił wziąć ją w rękę jak kamień. Wtedy będzie można powiedzieć że masz świadomość energii, a nie tylko teoretyczną wiedzę o nich.
Odnieś to do innych odwiedzin życia. Zdajesz sobie chyba sprawę jaką wiedzę trzeba posiadać by swobodnie poruszać się w świecie fizyki i matematyki, i jeszcze móc przekazywać ją innym.



Bardzo mnie to cieszy że mnie zrozumiałes w 100%.
BRAvo

Przekazywanie wiedzy jest dosc trudne gdyz każdy jest na innym poziomie.

A co do Mnie mam Moc jak i Dar . Datego umiem, leczyc dusze. itd.


metody11 również widze że sie zgadzamy.


Jednak jest jedno ale energie przede wszystkim, trzeba czuć niekoniecznie trzeba ja widziec.

Wiem to po sobie.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych