Skocz do zawartości


Zdjęcie

Koto-Pies?


  • Please log in to reply
20 replies to this topic

#1

azur123.
  • Postów: 47
  • Tematów: 4
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

No dobra, jestem nowy to jest moj 2gi post, i tak wiem ze mnie wysmiejecie ze wzg. na to ze jestem nowy na forum ale co mi szkodzi : ).


Pewnego wieczoru (było koło 1szej w nocy) ogladałem sobie coś w telewizji juz nie pamietam co jakies bzdety, troche mnie zemdliło i ogólnie zle sie poczułem, poszedłem wiec do kuchni zrobilem sobie herbate wróciłem do dużego pokoju i postawiłem na stoliku, podszedłem do okna i na drugiej stronie ulicy (nie wiem jak to okreslic) po krawezniku 'coś' szlo tak lapa za lapa no jak kot bylo rozmiarów na prawde duzego psa pysk raczej taki koci tłów dlugi i w miare wąski ogon był na końcu 'zaokrąglony' chyba wiecie o co chodzi. To 'coś' szło wolno stawiajac lape ze lape po krawezniku polecialem po aparat i zawolalem siostre ale jak podszedlem drugi raz do okna tego juz nie było, wieem nie mam zdjec nie mam dowodów jestem nowy na forum zaraz mnie wysmiejecie ale jakos postanowilem to tu napisac bo to bylo z 2 lata temu a do teraz mnie gnębi co to mogło być. A i jeszcze, to było jednolitego koloru - przynajmniej tak wygladalo w swietle latarni.
  • 0

#2 Gość_Piotor92

Gość_Piotor92.
  • Tematów: 0

Napisano

Błyo ciemno. Może zwykły zwierzak, tylko, że padał od niego cień. Tutaj więcej nic nie wymyślimy. Po co dyskutować nad czymś takim.
  • 0

#3

lukasz9.
  • Postów: 305
  • Tematów: 17
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Może ryś albo cos uciekło z Zoo? jest wiele możliwości w praktyce to mogło byc wszystko ;) Gdzie mieszkasz?
  • 0

#4

Dragosani.
  • Postów: 32
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Po 1. Sam napisałeś, że to było 2 lata temu. Pamięć często "ubarwia" różne wydarzenia.
Po 2. Ciemna noc i po drugiej stronie ulicy, zobaczyłeś "coś". Gra cieni i naoglądanie się głupot w telewizji, mogą podsunąć różne obrazy.

Więc według mnie to było zwykłe zwierze. Pies, lub nieco większy kot. I tak "przypadkowo" nie zdążyłeś zrobić zdjęcia. Co za pech :P
  • 0

#5

azur123.
  • Postów: 47
  • Tematów: 4
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

no nie wiem czy telezakupymango czy tvn turbo moze takie wyobrazenie spowodowac, wiem ze to bylo troche czasu temu ale pamietam to dokladne bo sie baaardzo zdziwiłem - mieszkam w warszawie dzielnica wesoła niedaleko domu mam las jakies 100m, ale nie wygladalo mi to ani na psa ani na kota - w poblizu niema nigdzie zoo wiec raczej wersja ze cos z zoo wyszlo jest maloprawdopodobna. Na lisa czy cos podobnego tez nie bo bylo za duze. A i slyszalem jakis miesiac temu jak opowiedzialem to kumpeli ze cos czytala o czyms podobnym ze niedaleko wisły bylo widziane i ze tez takie podobne - tego nie sprawdzalem wiec nie wiem czy prawda ale ona nie ma w nawyku klamania.
  • 0

#6 Gość_Piotor92

Gość_Piotor92.
  • Tematów: 0

Napisano

No, sam pisałeś, że nie pamiętasz co oglądałeś...
  • 0

#7

Dragosani.
  • Postów: 32
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No, sam pisałeś, że nie pamiętasz co oglądałeś...


heh... właśnie. Twoje zeznania się nie trzymają kupy. Nie, żartuje.

Więc możemy uznać, ze widziałeś Niezidentyfikowany Obiekt Kroczący. Jednak bez zdjęć, pozostanie on niezidentyfikowany. Tak, wiem, frustrujące, ale nic nie zdziałamy, opierając się jedynie na Twoich słowach.
  • 0

#8

azur123.
  • Postów: 47
  • Tematów: 4
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

No, sam pisałeś, że nie pamiętasz co oglądałeś...


za przeproszeniem... jaja sobie robisz? powiedziałem ze "nie wiem co to było" ale wiem jak to wygladalo wiem w jaki sposob chodzilo i inne takie rzeczy, wiec nie wiem skad takie stwierdzenie ze nie pamietam co ogladalem?
  • 0

#9

skittles.
  • Postów: 1323
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Skoro nie pies, nie kot, to może jednak ten lis? W nocy wszystko wydaje się inne, większe i w ogóle ; ] Obstawiał bym lisa, bo rysi w wwa pewnie nie ma.
  • 0



#10

azur123.
  • Postów: 47
  • Tematów: 4
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

Skoro nie pies, nie kot, to może jednak ten lis? W nocy wszystko wydaje się inne, większe i w ogóle ; ] Obstawiał bym lisa, bo rysi w wwa pewnie nie ma.



lis ma chyba inny ogon, taki 'postrzepiony' na koncu przynajmniej tak mi sie wydaje a tamto mialo taki jak ten zwierz:


http://www.dkimages....82/30000674.JPG
  • 0

#11

Santeri.
  • Postów: 127
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Moze to Maine Coon taki jak na przykład ten

http://slog.thestran...ne-coon-cat.jpg
  • 0

#12

skittles.
  • Postów: 1323
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Skoro to nie lis, to obstawiam dużego kota + cienie, lub coś w ten deseń.
  • 0



#13

reesvin.
  • Postów: 115
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Za dużo na tym forum takich tematów. Widziałem coś ale nie mam dowodów... Ja też może założe taki temat: Widziałem tańczącego supermutanta w krzach.
Do azur123: jeżeli maz jakieś dowody lub fakty to śmiało pisz jak nie to niestety możemy tylko gdybać nad czymś czego nie widzieliśmy.
Moim zdaniem temat do zamknięcia.
  • 0

#14

Qrczak11.
  • Postów: 35
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Na początku napisales, że było to podobne troche do kota, troche do psa, a pozniej piszesz, że nie przypominalo ani kota ani psa. :lol2:

Sądzac po Twoim opisie w pierwszym poscie dochodze do wniosku, że był to po prostu pies. Tobie nie przypominal psa, bo moze w zyciu za wiele gatunkow tego zwierzecia nei widziales ;)
  • 0

#15

azur123.
  • Postów: 47
  • Tematów: 4
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

że nie przypominalo ani kota ani psa


przepraszam... gdzie tak napisałem? podalem tylko zdjecie z pokazanym ogonem taki jak tamto cos mialo o.O"


Drobny Edit:

Nie wiem skad wywnioskowales ze powiedzialem iz to nie przypomina mi ani kota ani psa gdyz nie mowilem nic co by odbiegalo od 1 opisu nieliczac tego ze podalem przyklad ogona jaki tamto zwierze mialo co tez sie zgadza z opisem, ale ok nie warzne.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych