Skocz do zawartości


Zdjęcie

8 sierpnia 2008 (8-8-8) otworzy się nowa Wielka Solarna Brama.


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
65 odpowiedzi w tym temacie

#1

uerrill.
  • Postów: 24
  • Tematów: 12
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

8 sierpnia 2008 (8-8- 8) otworzy się nowa Wielka Solarna Brama.Ukaże nam wszystkie ziemskie zapisy, wydarzenia jakie miały miejsce na Planecie Ziemi.

8-8-8 jest poważnym małżeństwem materii i świata duchowego. Wielu z was doświadcza ostatniej inkarnacji na Ziemi, nie jest ona łatwa, pełna nowych wyzwań, uwalniania się od bólu, cierpienia, przegrupowania swoich wartości Tylko czystość myśli, uczuć i uczynków stworzy piękno twojej duszy, połączy z Sekretnym Sercem.
Bądź świadom tegoW czasie otwarcia Solarnego Lwa spotkają się dwie potężne energie, dwa przeciwne bieguny; Niebo i Ziemia.

W związku z nadchodzącym wielkim kosmicznym wydarzeniem, instalowaniem ósmej wielowymiarowej furtki w dniu 8 sierpnia 2008, która wpuści na naszą Ziemię wielką falę światła o wielkiej częstotliwości i otworzy przed nami wyższe rzeczywistości, każdy kto pragnie wejść do Bożego Królestwa powinien właściwie się przygotować. W bieżącym roku ten dzień 8 sierpnia jest bardzo ważny, słońce w znaku Lwa otworzy nowy cykl na Ziemi i jej mieszkańców. Najwięcej światła wniknie 8 sierpnia ale ten okres będzie trwał aż do 16 sierpnia. 21 lat temu 16 sierpnia 1987 roku miała miejsce Harmoniczna Konwergencja, nastąpiło przebudzenie Ziemi, kosmiczny zegar zasygnalizował nadchodzący Złoty Wiek. Boskie kosmiczne ziarna, które w tym czasie inkarnowały się na Ziemi zaczęły kiełkować.

8-8-8 - galaktyczna furtka
zaczyna wpuszczać światło z Najwyższego Źródła, Ziemia jeszcze nie zaznała podobnych wibracji. W ludzkich ciałach budzą się dziwne symptomy, wielu przechodzi nieznane choroby, dziwne dolegliwości, szukają ratunku u lekarzy nie podejrzewając, że ich problemy są związane z nadciągającym oświeceniem

Będzie to wydarzenie ponadczasowe, poprzez Lwi Most - Sfinks - otworzy się nowe połączenie do gwiazd. Zamyka się powoli stary rozdział życia - galaktyczna noc. Budzimy naszą świadomość, dostajemy nowe możliwości. W tym samym czasie zaszyfrowany rekord ukryty w kryształowym kodzie tetrahedronu zaktywuje każdą jedną nitkę DNA, obudzą się wszystkie komórki naszego ciała.

Otwarcie Wielkiej Solarnej Bramy - Solarnego Lwa - będzie miało miejsce nocą w piątek
8 sierpnia 2008 i przez cały dzień aż do soboty 9 sierpnia 2008 będą otwierać się portale transformacyjne wpuszczając na Ziemię silnie wibrujące energie, które będą nas instalować w nowym zrozumieniu starych antycznych Prawd. Wydarzenie to będzie dla całego świata bez precedensu, na Ziemi rozpocznie się nowa epoka.


Sekmet

Solarny Lew - furtka wpuszczająca na Ziemię energie z Syriusza będzie otworzona do
16 sierpnia 2008. Świeżo napływające energie z elementem ognia posiadają naturę żeńską. Solarna żeńska powódź zaleje naszą Planetę.Niebo daje nam wszystkim wielką szansę, oferuje własny ogród na nasz własny użytek. Przeniesienie Ziemi w piąty wymiar czasu pozwoli nam żyć w okolicy Potężnego Zamku, który jest zawieszony w centrum Uniwersum. Galaktyczna furtka - zwana Lwią Bramą wpuści do Potężnego Królestwa, wracamy do swojej ojczyzny.



Przez nową furtkę będzie wlewać się Energia Chrystusowa. Nie oznacza to, że już mijają wszystkie nasze problemy. Nie będzie jeszcze łatwo i życie wielu napełni się cierpieniem;

"... Nie płacz !
Zwyciężył lew z pokolenia Judy,
korzeń Dawidowy
i może otworzyć księgę
i zerwać siedem jej pieczęci ... "
(Obj. Jana 5:5).

Na Ziemi jest bardzo dużo zła, przemocy, kłamstwa - nowe energie wytoczą wielką wojnę. Do Bożego Królestwa wejdą tylko oczyszczeni, kroczący drogą prawdy.

"... i nie wejdzie do niego nic nieczystego ani nikt,
kto czyni obrzydliwość i kłamie,
tylko ci, którzy są zapisani w księdze żywota Baranka ..."
(Obj. Jana 21:27)



Wszystko co mało wartościowe musi odejść, pomyłki zebrane na przestrzeni tysięcy lat, złość, obawy .... uwalniające się negatywne emocje uderzą boleśnie nie w jedną osobą a jeszcze mocniej w nosicieli światła ... ale tego procesu nie da się przejść bezboleśnie. Proces burzenia starych struktur i budowy nowych nigdy nie odbywa się bez bolesnych doświadczeń. Kształtuje się zupełnie nowa rzeczywistość, wielu ludzi nadal ma ogromne problemy ze zrozumieniem nowych kosmicznych Łask. Ludzie są na różnym stadium rozwoju; budzenia się i są już przebudzeni, każdy z nich inaczej zareaguje. Nowe energie zharmonizują świadomość zbiorową ale wprzódy musi dojść do wielkiego oczyszczenia.



Każda osoba jest niepowtarzalną strukturą utkaną z innego światła, gramy na odmiennych strunach swoją indywidualną muzyką. Dźwięki, barwy, nowe częstotliwości są naturalnym etapem rozwoju ewolucyjnego. W chwili wkroczenia w inny wymiar człowiek zacznie odbierać siebie ponad czasem.

Oczyszczenie .... a z tym jest związane cierpienie jest wojną dwóch przeciwnych sobie energii, które okupują to samo ciało, walczą o tą samą duszę. Gdy umrze w ciele negatywna siła narodzi się czysty energetyczny wzorzec, umożliwi nowy sposób myślenia, postrzegania, da duszy wolność.

Moje czarne myśli i emocje,
wybaczam wam zupełnie,
zostawcie mnie w spokoju.
Ja od dzisiaj przyjmuję tylko Światło Boga Jedynego
i utwierdzam się tylko w Jego Prawdzie.
Akceptuję i przyjmuję tylko Boga,
moje Najwyższe Dobro.

Proces oczyszczenia jest dla człowieka wielka Łaską, która przychodzi prosto z Nieba. Otwierają się nowe bramy, napływa wielkie światło, nowe informacje, nowe połączenia. Ucieczka przed cierpieniem blokuje negatywne energie, dochodzi do jej zastojów w polach energetycznych. Trudno będzie przejść przez nowe bramy z tym potężnym plecakiem ...
bo droga do Nieba czym wyżej tym bardziej się zwęża... jak piramida ...

Opuszczamy stare życie, wznosimy się na wyższy poziom, najwyższy czas na osobiste przewartościowanie. Wielu z nas jest już gotowych, wielu ciągle się zmaga z własnym bagażem, nadal prowadzą podwójną grę ... chcą być tu i tam .... ale tylko wtedy przejdziesz najwyższe bramy kiedy oddzielisz te dwie drogi. W dalszym ciągu bardzo duży procent ludzi jest w ogóle nieprzygotowanych na nowe czasy. Dla tej grupy nowa rzeczywistość będzie wielkim szokiem, zostaną zamknięci we własnych obwodach ze swoim uśpionym DNA.

Po przejściu Ziemi przez ósmy poziom świadomości furtka 8-8-8 zmusi niejedną duszę do zmiany swojego postępowania albo do opuszczenia Ziemi. Brzmi to groźnie ... ale nie obawiajcie się, człowiek może zmienić swoje życie w mgnieniu oka .... musi tylko sam tego chcieć z głębi własnego serca.

"... Byłem umarły,
lecz oto żyję na wieki wieków
i mam klucze śmierci i piekła ... "
(Obj. Jana 1:18 )
http://www.vismaya-m..._8-8-8_cz2.html
  • 0

#2

limonka.
  • Postów: 920
  • Tematów: 29
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Nie przez przypadek IO zaczynają się właśnie wtedy 8) ech Boże Boże
  • 0

#3

Ana Mert.
  • Postów: 2348
  • Tematów: 19
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

To znaczy ,że rok 2012 postanowił nadejść wcześniej? Interesujące.

Ja tylko jedno słyszałam o dniu 8.8.8 - wiele osób chce się wtedy ożenić/wyjść za mąż bo 3 ósemki podobno zapowiadają szczęśliwe małżeństwo. A to co tu piszecie? Pierwsze słyszę...
  • 0



#4

Panda1.
  • Postów: 47
  • Tematów: 6
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Bzdury! nie moge uwiezyc ze zyjecie w XXI wieku i podniecacie sie kalendarzem? chyba za pozno sie niektorzy urodzili bo takim czyms to mozna sie bylo powodowac do 16 wieku max.
  • 0

#5

Vorlon.
  • Postów: 140
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

a co zrobisz jeżeli nic sie nie wydarzy?
  • 0

#6

Cahir.
  • Postów: 1195
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

To co zawsze czyli się obmyśli następną datę..
  • 0



#7

KriSSnt.
  • Postów: 387
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Dokładnie...

Nie no fajne te daty, przynajmniej tylko 2 dni trzeba poczekać, żeby stwierdzić, że kompletnie nic się nie stało...

Nie to co 2012..jeszcze 4 lata czekać ehh... :]
  • 0



#8

Vaherem.
  • Postów: 705
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Te, ta brama to jakiś budynek w Pekinie?

Dlaczego akurat 8.8.2008 a nie 8.8.1008, albo 8.8.888 ? To śmieszne jest, że wszystko mierzycie według chrześcijańskiej rachuby czasu. A może po arabsku albo po chińsku zaczniecie. tyle fajnych zdarzeń da się wymyślić.
  • 0

#9

Neq.
  • Postów: 22
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Budzimy naszą świadomość, dostajemy nowe możliwości. W tym samym czasie zaszyfrowany rekord ukryty w kryształowym kodzie tetrahedronu zaktywuje każdą jedną nitkę DNA, obudzą się wszystkie komórki naszego ciała.

Żeby to była prawda... każdy by dostał nowe zdolności. Chciałbym:), no ale 13 miesięcy temu była data 7.07.07 i nic sie nie działo, a miał 2pac zmartwychwstać :P
  • 0

#10

taght.
  • Postów: 275
  • Tematów: 10
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Mam nadzieję, że do tego czasu dojdzie wypłata ;p Szczerze? W nic nie wierze.
  • 0

#11

GPNS.
  • Postów: 125
  • Tematów: 1
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jak to śpiewali Lao Che "Rajska 888", ciekawe skąd im się to wzięło:) a ten artykuł to brednie:) co ma wspólnego nasz kalendarz z jakimikolwiek "Bożymi planami" :) i czemu akurat ten, a nie inny? Stek zmyślonych bzdur:)
  • 0

#12

Mick St. John.
  • Postów: 154
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Super !

Wiśniewski dostanie masę energii żeby wygrać Sopot Hit Festiwal.
  • 0

#13

IO.
  • Postów: 256
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Czytanie zakończyłem na 3 akapicie. Od czytania takiej "natchnionej" metafizycznej sieczki zaczyna boleć mnie głowa.

Dlaczego akurat 8.8.2008 a nie 8.8.1008, albo 8.8.888 ? To śmieszne jest, że wszystko mierzycie według chrześcijańskiej rachuby czasu. A może po arabsku albo po chińsku zaczniecie. tyle fajnych zdarzeń da się wymyślić.

Żeby chociaż te przepowiednie były wygłaszane przez chrześcijan, a o ile wiem uerrill do nich nie należy.

PS

Nie przez przypadek IO zaczynają się właśnie wtedy 8) ech Boże Boże

Przyznam, że przez dłuższą chwilę zastanawiałem się o co Ci chodzi xD .
  • 0

#14

crc.
  • Postów: 712
  • Tematów: 34
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

watpie, wszystkie rowne daty jak rok 2000 badz 2 luty roku 2002 (02-02-2002) czy tez 20-12-2012 sa przez "prorokow" przepowiadane jako konce swiata i poki co jak widzimy wszyscy zyjemy : ) szczerze mowiac bardziej bym uwierzyl w date niekojarzaca sie z niczym jak np.17 wrzesien 2008
  • 0

#15

Mr. Mojo Risin'.
  • Postów: 988
  • Tematów: 23
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

17 wrzesien 2008

Jak to? Przecież to sześć dni po rocznicy zniszczenia WTC. A jak wiadomo trzy szóstki to liczba bestii, to znaczy rząd USA, tak więc na pewno planuje zniszczyć jakiś inny wieżowiec u siebie, zwalając to na irańskich terrorystów, by wywołać wojnę o zasoby.
Będzie to siódma rocznica, a jak wiadomo, siódemka to szczęśliwa liczba, która zapewni szatańskim władzom USA pełny sukces operacji i ujarzmienia w ten sposób Iran pod swoim jewrejskim obcasem.
Do każdej daty można dowalić proroctwo ;]


Edit. Co do tematu... To tak sekciarskie gadanie, że aż się przestraszyłem ;)
  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych