Skocz do zawartości


Zdjęcie

WIDZIALEM ICH


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
26 odpowiedzi w tym temacie

#1

Panda1.
  • Postów: 47
  • Tematów: 6
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dzis w nocy poszedlem ucziszyc balangujacych sasiadow gdy juz ich uciszylem poszedlem jeszcze na werande sprawdzic czy sa cicho no ale tak patrze sobie w niebo i cos dziwnego widze myslalem ze to samoloty ale przeciez one nie lataja tak grupowo i w dodatku te pojazdy nie mrugaly swiatelkami lecialy z poludnia na zachod stopniowo obnizajac pulap widzialem takze jeden wiekszy od pozostalych pojazd ktory z tych dopalaczy? mienil sie na zielono a pozostale mniejsze na czerwono-pomaranczowo.
Nie mam zadnych zdjec ale to byl bardzo podobny pojazd do tego ktory jest na tym filmiku http://pl.youtube.co...h?v=up5jmbSjWkw
I jeszcze chcialem powiedziec o moim odczuciu gdy tak przelatywali z jednej strony sie ich balem by przypadkiem nie otworzyli do mnie ognia ale z drugiej widzialem w nich jakas nadzieje na lepsze zycie (gdyby wyladowali i mnie wzieli gdzies) bo szczerze mowiac nie zyje mi sie za dobrze.

Potem postaram sie to narysowac bo chcialem to jak najszybciej napisac.
  • 0

#2

judas666.
  • Postów: 1468
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

A zdajesz sobie sprawę, że to na tym filmiku to animacja komputerowa?
  • 0

#3

zak.
  • Postów: 1198
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

tylko, ze on podal ten link jako przyklad mysle ;)
  • 0

#4

Ender.
  • Postów: 62
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mimo wszystko, nie wierzę ^^
  • 0

#5

Millowisck.
  • Postów: 257
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

I jeszcze chcialem powiedziec o moim odczuciu gdy tak przelatywali z jednej strony sie ich balem by przypadkiem nie otworzyli do mnie ognia ale z drugiej widzialem w nich jakas nadzieje na lepsze zycie (gdyby wyladowali i mnie wzieli gdzies) bo szczerze mowiac nie zyje mi sie za dobrze.


No i padłem . . .
  • 0

#6

Emanuell.
  • Postów: 33
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Kolejny swiadek! Moze w koncu ludzie otworza oczy i uwierzą z obca cywilizacje!
  • 0

#7

MoonlightShade.
  • Postów: 73
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mi to wygląda na prowokację... x] Patrząc na sposób w jaki ten post został napisany muszę się o to zapytac - Panda1 ile masz lat?
  • 0

#8

Qrczak11.
  • Postów: 35
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ile to ja juz statków kosmicznych i ufoludków widzialem w zyciu, a sensacji z tego nie robie ;)
I tak nikt nie uwierzy :P

Mimo wszystko Panda1 czekamy na Twoj rysunek.
  • 0

#9

Indigo.
  • Postów: 89
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jeżeli chcesz zyskać przychylność moderatorów, musisz najpierw dorównać Johnowi Titorowi w pisaniu wiarygodnych postów na forum. Jeśli jednak naprawdę coś takiego zaobserwowałeś to, jak podsuwa poprzedni użytkownik, czekamy na dowody :)

i PS: Czy na pewno nie widziałeś przypadkiem satelity/ów?
  • 0

#10

Ender.
  • Postów: 62
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

(...)by przypadkiem nie otworzyli do mnie ognia(...)

(...)bo szczerze mowiac nie zyje mi sie za dobrze.


Bueheheheh. Też padłem. Bo szczerze mówiąc... po co o tym mówić?
To tak jakbym powiedział, że lubię jeść kurczaka bo nie lubię jeść ryby. Padaka ;d

Sory za spam miśki ^^.
  • 0

#11

Panda1.
  • Postów: 47
  • Tematów: 6
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Pewnie was nie zaskocze ten obiekt byl spodkiem ale dopalacze zwrocily moja uwage nawet na filmie takich nie widzialem.
Dołączona grafika
  • 0

#12

Indigo.
  • Postów: 89
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Hmm... no cóż, popularny spodek, wielu deklaruje że takie widziało, to najczęściej spotykany typ NOL, najczęściej widywany przez ludzi, szczególnie przekonuje mnie ten spód... Czy środek także świecił, czy "lampkami" są tylko te cztery dookoła?
  • 0

#13

Panda1.
  • Postów: 47
  • Tematów: 6
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

wszystkie lampki swieciely ten w srodku tez i malo tego one byly wypukle ja za 2-3 godziny dam zdjecia tego balkonu na ktorym bylem i kierunku skad te pojazdy nadlecialy.
  • 0

#14

Indigo.
  • Postów: 89
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ok, z tego co piszesz, wynika że dosyć dobrze widzialeś detale owego statku, prawda?
  • 0

#15

Panda1.
  • Postów: 47
  • Tematów: 6
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

To znaczy detale dopiero przy koncu zobaczylem w miejscu gdzie slonce zachodzilo.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych