Skocz do zawartości


Zdjęcie

Co jest ze mna?


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
15 odpowiedzi w tym temacie

#1

darkdrago.
  • Postów: 4
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam.Mam problem można tak powiedzieć. Od pewnego czasu zauważyłem, że potrafię kontrolować coś w swoim ciele... Myśle iż to adrenalina... Potrafię jakby ją sterować ... zrobiłem raz test i spróbowałem ją w sobie rozbudzić i zacząłem biegać ... 30 minut ciąglego biegania z całej siły po mieście ! gdy wróciłem byłem potęznie zmęczony i poszedłem spać ... wyjaśni mi ktoś co to jest?
  • 0

#2

scpt.
  • Postów: 522
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

To mi wygląda na prowokację ;p . No ale jeśli nie to zastosowałeś autosugestię(zagłuszałeś docierające sygnały o zmęczeniu do mózgu). Normalne jest też, że gdy nie masz kondycji, to intensywny bieg Cię zmęczył.
  • 0

#3

Avion.
  • Postów: 312
  • Tematów: 18
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No właśnie... może jestem jakaś nietypowa, ale nie widzę w tym nic dziwnego. Normalny człowiek po intensywnym bieganiu (prócz naprawdę wysportowanych) są zmęczeniu po intensywnym biegu :o
  • 0

#4

Halloween.
  • Postów: 516
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Słabą kondychę masz dziadku :P
  • 0

#5

darkdrago.
  • Postów: 4
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie zrozumielismy sie!, Witam

Działanie adrenaliny polega na bezpośrednim pobudzeniu zarówno receptorów α-, jak i β-adrenergicznych, przez co wykazuje działanie sympatykomimetyczne. Wyraźny wpływ na receptory α widoczny jest wobec naczyń krwionośnych, ponieważ w wyniku ich skurczu następuje wzrost ciśnienia tętniczego. Adrenalina przyspiesza czynność serca jednocześnie zwiększając jego pojemność minutową, w nieznaczny sposób wpływając na rozszerzenie naczyń wieńcowych; rozszerza też źrenice i oskrzela ułatwiając i przyśpieszając oddychanie. Ponadto hamuje perystaltykę jelit, wydzielanie soków trawiennych i śliny oraz obniża napięcie mięśni gładkich. Adrenalina jako hormon działa antagonistycznie w stosunku do insuliny - przyspiesza glikogenolizę, zwiększając stężenie glukozy w krwi. Wyrzut adrenaliny do krwi jest jednym z mechanizmów uruchamianych przy hipoglikemii. Zwiększa ciśnienie rozkurczowe w aorcie oraz zwiększa przepływ mózgowy i wieńcowy. Poprawia przewodnictwo i automatykę w układzie bodźcowo-przewodzącym. Zwiększa amplitudę migotania komór, przez co wspomaga defibrylację.

Pozwoliłem wam to napisać ... nie chodziło mi o to że mam słabą kondycje... tylko, że mam coś w sobie, że potrafie tą adrenaline pobudzać... po pobudzeniu jej potrafie szybko podniesc nawet kore drzewa i nie czuje bólu ... jeżeli to normalne że pobudza się adrenaline bez strachu itp. to odejde stąd... a ja chcem się tylko spytać co to jest?
  • 0

#6

Matiess.
  • Postów: 82
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Kora drzewa nie jest ciężka wiec sie nie dziwie ze nie czujesz bolu.
  • 0

#7

Heavy_metal_Jezus_012.
  • Postów: 219
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Adrenalina powstaje na skutek stresu, jak byś wzbudził adrenaline to byś sie niezmęczył bo dzięki adrenalinie człowiek może wykonać rzeczy, których zwyczajnie by niezrobił. Tak samo jak anfa :)
  • 0

#8

limonka.
  • Postów: 920
  • Tematów: 29
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Darkdrago, może gdybyś nie używał tylu wielokropków, ktoś uwierzyłby, że jesteś nadczłowiekiem.
A tak na poważnie nie widzę w tym nic nadzwyczajnego.
  • 0

#9 Gość_coś_innego

Gość_coś_innego.
  • Tematów: 0

Napisano

Jak dla mnie to ty masz po prostu nerwicę albo żyjesz w silnym stresie :)
Poza tym nie dziw się, że nikt cię nie rozumie, bo piszesz tak nieskładnie, że trudno się połapać o co ci chodzi. Bezcelowo skopiowany tekst z internetu, kora drzewa po której ni czuje się bólu, no i to nieszczęsne bieganie, którym udowadniasz tylko, że ci się nudzi i zakładasz taki oto temat :)
  • 0

#10

darkdrago.
  • Postów: 4
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Boże !! Nie rozumiecie mnie! O to mi chodzi, że potrafie w sobie wywoływać adrenaline!! Nie chodzi mi że jestem dziadkiem ani żadnych stresów ! Nie da sie samemu w sobie adrenaliny wywołać ale ja to potrafie i się pytam a to że wy to rozumiecie troche inaczej to wiecie... No tak drzewo... cięzkie jak cholera którego nie dałem rady normalnie podnieść a wywołalem w sobie adrenaline i udało mi się to nie wiem dlaczego tak mogę ale wiem ze to nie jest dla mnie zdrowe i chcem sie pytać czy to nic LOL!
  • 0

#11

limonka.
  • Postów: 920
  • Tematów: 29
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Więc to oznacza, że musisz od razu pytać o to na forum paranormalnym, zamiast wybrać się np. do lekarza, który zweryfikuje Twoją teorię?
  • 0

#12

Marchewa.
  • Postów: 536
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

"Umiem wywoływać adrenaline! Nie rozumiecie!" -_-" ... Po pierwsze powiedziałeś wcześniej że podniosłeś [b]kore[/i] drzewa a ta nie jest ciężka... nawet kłoda pożądna nie jest aż taka ciężka żebyś jej podnieść nie mógł. Jakbyś umiał wywoływać adrenaline to byś mógł robić rzeczy które z porównaniem do tych które opisujesz to błachostki. No ale zapewne "Ja nie rozumiem LOL!" więc idź i ogłoś swóją zdolność światu.
  • 0

#13

Galkas.
  • Postów: 69
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

On po prostu miał wzwód...
  • 0

#14

darkdrago.
  • Postów: 4
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

eh CKMy same na tym forum :)
  • 0

#15 Gość_coś_innego

Gość_coś_innego.
  • Tematów: 0

Napisano

Wybacz, że nie jesteśmy na tyle sprawni intelektualnie, żeby rozszyfrować twoje przekonkretne zapiski brzmiące inaczej w każdym poście ;)
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych