Skocz do zawartości


Zdjęcie

Wiek Duszy


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
23 odpowiedzi w tym temacie

#1

Karakan.
  • Postów: 73
  • Tematów: 18
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Cześć

Mam do was prosbę : poleccie mi kogoś kto bada wiek duszy włacznie z wcieleniami , jego adres strone internetową , ogolnie namiary

To dla mnie bardzo ważne

A wiem że takie osoby istnieją

Dziękuje pozdrawiam
  • 0

#2

Chessman.
  • Postów: 1031
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Moim zdaniem nie ma czegoś takiego jak wiek duszy. Dusza istnieje poza czasem.
  • 0

#3

morales.
  • Postów: 3
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Świetnej jakości prowokacja,prawie dałem się nabrać na to że ktoś może być aż tak naiwny:)
  • 0

#4 Gość_coś_innego

Gość_coś_innego.
  • Tematów: 0

Napisano

Przepraszam cię bardzo, ale co sprowokowało cię do tego, żeby nazwać autora naiwnym?
  • 0

#5

Biggi.
  • Postów: 117
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Skąd możemy wiedzieć czy takie osoby nie istnieją?Nie należy podchodzić do tego tak pesymistycznie.
Wybacz mi ale nie znam takich ludzi :)
  • 0

#6

Avion.
  • Postów: 312
  • Tematów: 18
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

W którymś temacie napisałam coś podobnego . Więc tak Znacie pewnie z numerologi liczbę życia. Podobna ta liczba to liczba wcieleń. Jeśli ktoś ma 6 to znaczy że to jest 6 egzystencja duszy na ziemi. Kiedy dojdzie do ostatniej czyli do 9 dusza zaczyna "wędrówkę" a raczej naukę od nowa. Czyli znowu 1, 2, 3 ... wcielenie. Ja osobiście nie wiem czy w to wierzyć.
Ale w latach to chyba tak trudno określić.
  • 0

#7 Gość_coś_innego

Gość_coś_innego.
  • Tematów: 0

Napisano

Avion, no chyba nie bardzo... Ilość wcieleń raczej nie jest ograniczona, a w numerologii mamy liczb tylko 9 niestety.
  • 0

#8

mithrandir.

    Pan Satyros

  • Postów: 531
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Takich teorii mozna sobie siać tysiące, a żadnej nie można potwierdzić
  • 0



#9

lunatyk.
  • Postów: 214
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

morales 1 post i wyjezdzasz z takim tekstem, smutne, co do tematu sam jestem ciekaw wieku swojej duszy tj ile lat przeżyła na ziemi ile wcieleń itd:) 1 raz słyszę i takich ludziach ale może być to ciekawe;)
  • 0

#10

metody11.
  • Postów: 317
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Powiedzmy że znam ludzi, którzy mają wgląd w przeszłe życia, twierdzą, że są dusze, co żyły już po kilka tysięcy razy i więcej, potrafią obejrzeć ich życie z detalami i szczegółami, które można niekiedy sprawdzić. Robią to za duże pieniądze tylko, dlatego by ciekawski mały i leniwy człowieczek go nie zamęczył nie kończącymi się pytaniami. Z tego, co ja wiem warto rozwinąć te zdolności, by oglądać inny świat bez ograniczeń jak w kinie tylko, że w ekranie tak jakby się było.
  • 0

#11

lunatyk.
  • Postów: 214
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jak duże pieniądze za to bierze??
  • 0

#12

Aidil.

    Są ci co wstają z łózka, i ci co ewentualnie wstają z kolan.

  • Postów: 4469
  • Tematów: 89
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Każdy z nas wykonuje jakąś pracę za którą bierze zapłatę - przeważnie są to pieniądze.
Jedna z metod przyglądnięcia się przeszłym wcieleniom jest hipnoza.

Osoba będąca w transie sama widzi, hipnotyzer wprowadza go tylko w stan. Jest obok. Pomaga wyjść i wejść w stan.
  • 0



#13

Asieńka.

    Wiedźma

  • Postów: 979
  • Tematów: 28
  • Płeć:Kobieta
  • Artykułów: 1
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Powiedzmy że znam ludzi, którzy mają wgląd w przeszłe życia, twierdzą, że są dusze, co żyły już po kilka tysięcy razy i więcej, potrafią obejrzeć ich życie z detalami i szczegółami, które można niekiedy sprawdzić.

Ciekawe, zdarzyło mi się raz zobaczyć wszystkie wcielenia mojego przyjaciela, niestety, a może i "stety" było ich tak wiele, że zobaczenie ich ze szczegółami i detalami zajęło by mi z pewnością kilka lat, jak nie kilka wcieleń. Fakt, że wizja taka przewija się w ogromnym tempie, ale czy wówczas jesteśmy w stanie wszystko dokładnie zapamiętać?
Sama uważam, że wysługiwanie się innymi nic nie zmienia, wiele możemy odkryć sami choć czasem pomoc innych jest potrzebna, ale tylko pomoc nie wyręczenie.
  • 0



#14

Aidil.

    Są ci co wstają z łózka, i ci co ewentualnie wstają z kolan.

  • Postów: 4469
  • Tematów: 89
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

To co widzimy przeglądając przeszłe wcielenia, są to przeważnie sytuacje progowe.
Te które zaznaczyły nasz pobyt, zmieniły kierunek.
  • 0



#15

Mateooo.
  • Postów: 81
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie wiem czy to jest prawdą ale kiedyś słyszałem, że podczas LD człowiek może wprowadzić się w stan autohipnozy i sprawdzić swoje poprzednie wcielenia.... Ile w tym jest prawdy ? Nie mam pojęcia , bo jeszcze nigdy nie sprawdziłem, ale może najwyższy czas :)
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych