Skocz do zawartości


Zdjęcie

XII UFO Forum


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
40 odpowiedzi w tym temacie

#1

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

XII UFO Forum



Już dwunasty rok we Wrocławiu odbywają się największe w Polsce spotkania na temat fenomenu niezidentyfikowanych obiektów latających. Spotkanie odbędzie się 17 maja 2008 roku we Wrocławiu - godzina otwarcia 15:00 - 22:00 (przewidziane jest przedłużenie trwania imprezy do późnych godzin nocnych...). Na spotkaniu nie zabraknie świadków, ekspertów i wszelkich udokumentowań związanych ze zjawiskiem UFO. Jedną z atrakcji jaka zostanie zaprezentowana podczas tej imprezy będzie nagranie wywiadu ze świadkiem najsłynniejszego spotkania z UFO w Polsce, Janem Wolskim.

Wszelkie dodatkowe informacje (dokładne miejsce spotkania etc.) zawarte są na oficjalnym plakacie imprezy.

Dołączona grafika


Źródło : http://www.wylatowo.pl/ | http://npn.ehost.pl/
  • 0



#2

ke6gophe.
  • Postów: 25
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Uważam, że wstęp powinien być wolny.
  • 0

#3

above.
  • Postów: 509
  • Tematów: 46
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

dokłądnie wstep powinien byc wolny :) jak ktos bedzie niech zrelacjonuje pozniej co sie tam działo :)
  • 0

#4

stb.
  • Postów: 111
  • Tematów: 0
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Idziesz do kina, to też płacisz. Każdy robi różne rozrywki, a organizatorzy to nie wolontariat :) .
  • 0

#5

TKr.
  • Postów: 141
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Głowna sala pomieści 300 osób więc pewnie ilość miejsc ograniczona, zresztą jak napisali na stronie ckagora: http://www.ckagora.p...a=actual&id=175
młodzież/studenci mają zniżkę ( 15zł ).
Pamiętajmy że wynajęcie sali na sobotni majowy wieczór musi kosztować. Nie ma się co bulwersować.
  • 0

#6

Artur Gutowski.
  • Postów: 308
  • Tematów: 73
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Okropny plakat.
  • 0



#7 Gość_CriticalErr0r

Gość_CriticalErr0r.
  • Tematów: 0

Napisano

Okropny plakat.

Rzeczywiscie, w pierwszej chwili pomyślałem, że to jakaś bajka dla dzieci będzie wyświetlana :mrgreen:
Mogli już nie kombinować z tymi ludzikami zielonymi, tylko sam tekst dać na plakacie, to by wiarygodniej wyglądało.
pozdr
  • 0

#8

metody11.
  • Postów: 317
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A co tu do rzeczy ma plakat, jakby był ładniejszy to byś przyjechał ~•N0rthC0r3•~. Ja byłem w tamtym roku i to do końca a przeciągło się bardzo, działy się rzeczy niesamowite, ale to trzeba zobacz i posłuchać. Materiały przedstawiane i ludzie, którzy mówią o różnych zdarzeniach są powalające. Rok czytania na forum nie da tyle informacji, co takie spotkanie.
  • 0

#9

ke6gophe.
  • Postów: 25
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Forma zaproszenia na taki zjazd, musi się jakoś prezentować, ten plakat to dno
i zamiast reklamy i zachęty, mamy antyreklame.
  • 0

#10

^Filozof^.
  • Postów: 149
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie wiem jak Wy, ale ja na to idę! Tego przegapić nie mogę :) .
  • 0

#11

Roseb.
  • Postów: 650
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Ja też postaram się być. Jedynym problemem jest to, że późno w nocy mogę nie mieć autobusu do siebie. A na piechotę mam jednak kawałek.
  • 0

#12

gosc_.
  • Postów: 40
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wszystko ładnie pięknie tylko że mieszkam na drugim końcu Polski ;d
  • 0

#13

Man_in_black.
  • Postów: 83
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A ja uważam, że użytkownicy forum paranormalne.pl powinni mieć wstęp darmowy. Reszta niech płaci :D

Niemniej jednak postaram się tam być....

A Wrocław jest na tyle pięknym miastem, że warto nawet całą Polskę przejechać, żeby tam dotrzeć. W pobliżu dworca jest kilka przytulnych hosteli, gdzie można przekimać.
  • 0

#14

Ana Mert.
  • Postów: 2348
  • Tematów: 19
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Oj no przecież 20zł(15zł) to nie majątek, nie przesadzajmy. Z chęcią bym na to poszła ale zdaje się ,że będę miała zajęcia na uczelni ;/. Z resztą trochę to daleko. Dobrą "chwilę" bym musiała jechać.
  • 0



#15

Roseb.
  • Postów: 650
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Możnaby się jakoś zgadać w jakimś miejscu, żeby dotrzeć tam grupą, jeżeli będzie szło kilka osób. Zawsze raźniej, na dodatek moglibyśmy się trochę poznać.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych