Skocz do zawartości


Zdjęcie

Foto, dziwny obiekt...


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
32 odpowiedzi w tym temacie

#1

swisti.
  • Postów: 60
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Foto nr. 1
Foto nr. 2

Mój przyjaciel wykonał dwie bardzo dziwne fotografie... Przedstawiają one jakiś obiekt, ostro swiecący okrągły obiekt. Na początku myśleliśmy iż jest to ksieżyc... Lecz byliśmy w będzie... Obiekt ten poruszał sie, a księżyc widniał po drugiej stronie... Proszę abyście wyjaśnili mi to zjawisko... Powyżej zamieszczam LINK'i do owych fotografii...

x]

Użytkownik swisti edytował ten post 21.03.2008 - 01:19

  • 0

#2

Ivellios.

    ÓSMY ZMYSŁ

  • Postów: 1625
  • Tematów: 401
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 109
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

A ja jestem zdania, że to jednak księżyc, ale sfotografowany z dwóch różnych miejsc.
A jaskrawo świeci, bo k510i podniósł kontrast, wyczuwając słabe oświetlenie.
  • 0



#3

Kalahan.
  • Postów: 175
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wiesz co? UFO chyba aż tak nie świeci. A tak w ogóle to byłoby rozmazane jakby sie przemieszczało... no chyba że twój kumpel ma stabilizator obrazu w aparacie albo w komórce:D:D
  • 0

#4

swisti.
  • Postów: 60
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No tak ale przypominam iż księżyc widniał po drugiej stronie... Ale Jak się przyjrzycie, obiekt ten jest chyba trochę za mały jak na księżyc nie? :o
  • 0

#5

limonka.
  • Postów: 920
  • Tematów: 29
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Ta druga fotografia jest roznaśniona? Wygląda mi, jakby owie fotki robione były o różnym czasie. Kiedy było robione zdjęcie? Przypominam, że wczoraj była pełnia, ale to coś świecące za małe jak na księżyc ;/
  • 0

#6

swisti.
  • Postów: 60
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ta druga fotografia jest roznaśniona? Wygląda mi, jakby owie fotki robione były o różnym czasie. Kiedy było robione zdjęcie? Przypominam, że wczoraj była pełnia, ale to coś świecące za małe jak na księżyc ;/


Owe fotografie były robione ok godz. 21, 19 stycznia... Fotografia 2 jest rozjaśniona w celu lepszego widoku (opcjonalnie w telefonie)... Przyznam racje... Księżyc na niebie jest o wiele większym obiektem... W związku z czym jak wcześniej ująłem księżyc widniał po drógiej stronie...


  • 0

#7

Heavy_metal_Jezus_012.
  • Postów: 219
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Niewiem co to...... Może refleks śwuetlny? Bo księżyc napewno NIE, zobaczcie teren wokoło obiektu, na księżyc to jest zbyt małe. Ja bym to raczej umieścił w Tematyce UFO, obce cywilizacje. A tak na marginesie nie jestem znawcą, ani ufologiem :)

Użytkownik Piotor edytował ten post 21.03.2008 - 13:41

  • 0

#8

limonka.
  • Postów: 920
  • Tematów: 29
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Piotor, a gdybyś tak napisał tę wypowiedź po polsku, bo ja na przykład nie bardzo zrozumiałam, o co Ci chodzi.

swisti, czyli nie księżyc, hmm
  • 0

#9

swisti.
  • Postów: 60
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No tak nie księżyc wiec co to może byc?? Zagadka.... Hmm... W dodatku się powoli poruszało.... Ciekawe.... Może ktośzna odp... :D
  • 0

#10 Gość_Burnago

Gość_Burnago.
  • Tematów: 0

Napisano

No to eee..... chyba UFO :D
Ale jak zrobiliście to zdjęcie w styczniu i dopiero teraz to pokazujecie?
  • 0

#11

swisti.
  • Postów: 60
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dopiero od niedawna jestem zalogowany na forum... Dlatego tak późno postanowiliśmy to wypuścic na światło dzienne... Zdjęcie zostalo zrobione jak juz mowilem 19 stycznia ok godz. 21... Wykonaliśmy je telefonem Sony Ericsson k510i... Bylo ciemno (widac na focie nie?). Co do 2 foty wzięliśmy podwyższyliśmy jasność, oraz jakość....

Użytkownik swisti edytował ten post 21.03.2008 - 14:26

  • 0

#12

Cahir.
  • Postów: 1195
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

No tak nie księżyc wiec co to może byc?? Zagadka.... Hmm... W dodatku się powoli poruszało.... Ciekawe.... Może ktośzna odp... :D



Wydaje mi się, że chcesz usłyszeć :

TAK TO BYŁO UFO
  • 0



#13

swisti.
  • Postów: 60
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No to jestes w błędzie... Przypominam jak nie wiesz... Księżyc sie po niebie tak szybko nie porusza...
  • 0

#14

limonka.
  • Postów: 920
  • Tematów: 29
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

'wypuścić to na światło dzienne'

no no, to dopiero stwierdzenie ;]
  • 0

#15

swisti.
  • Postów: 60
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

xD ... Nie miałem pomysłu jakie słowo tu użyć... Wiec powiedziałem: "wypościć na światło dzienne"... Chciałem sie dowiedzieć co sadzicie o tych fotografiach... :D
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych