Skocz do zawartości


Zdjęcie

Wiek


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
17 odpowiedzi w tym temacie

#1

Pingwin.
  • Postów: 443
  • Tematów: 28
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie wiem jak to napisać ale powiem tak , że często na forum ludzi ocenia się po wieku i od razu się twierdzi , że osoba w wieku 12-14 lat jest bądźmy szczerze GŁUPIA !

#2 Gość_nick

Gość_nick.
  • Tematów: 0

Napisano

pingwin prosze cie odpowiedz sobie na pytanie jak sam sie zachowujesz.?.
weźmy np.: twoje wypowiedzi w temacie "złota malina"????

bądz łaskaw przejrzeć tam swoje wpisy, czy w tych postach jest jakaś logika?
temat polega na napisaniu jednego posta i podaniu linka do nominacji.

A co robisz Ty ?

Piszesz tam 5 postów, Wszystkie bez sensu. Wystarczyłby jeden ale "co pięc to nie jeden"

pozwole sobie przytoczyć tylko 2 z twoich wypowiedzi w tym temacie:
"bo akurat twoje zdanie się dla mnie nie liczy"
"Jednym słowem DEBILIZM!!!"

Zastanów sie jeszcze raz nad swoim zachowaniem.
Zostałeś upomniany przez moderatora Tacitę.

i prosze cie nie zarzucaj mi tego, że mam -5 ptk rep.
ponieważ wszystkie twoje posty i PTK które za nie dostałeś to kopie tematów z
gazeta.pl, tvn24.pl itp serwisów.


***

"2m wzrostu duże brązowe oczy i jakaś poświata" - tyle jesteś w stanie sam wymyślic nie kopiując
tekstów z innego portalu.


pozdrawiam serdecznie

#3

Roseb.
  • Postów: 650
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Pingwin, co proponujesz z tym zrobić? Masz jakiś pomysł na rozwiązanie tego problemu? Ja mam. Udowodnij, że jest inaczej niż niektórzy myślą. Bo takim tematem nie przekonujesz osób, które tak sądzą, że są w błędzie. A nawet przeciwnie- udowadniasz im, że mają rację.

#4

mylo.

    Altair

  • Postów: 4511
  • Tematów: 83
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Żalenie się, że nikt cię nie poważa, tylko ostatecznie pogrąży twoją potencjalną dobrą reputacje.
Możliwości: przestań pisać na forum jeśli czujesz się lekceważony, przestań pisać głupie posty, albo pogódź się z faktem, że forum nie ma cię za partnera do dobrej dyskusji.



#5

michalp.
  • Postów: 1792
  • Tematów: 98
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Sam uważam że to co pisałem pół może rok temu, to dno, i się z tym nie zgadzam. Tak będę twierdzić za rok że pisząc tego posta byłem głupi.

Sprawa jest jasna i oczywista.

#6

Indoctrine.
  • Postów: 1450
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Dobrym pomysłem byłoby podawanie wieku w części informacyjnej forumowicza tam gdzie nick, liczba postów itp. Ja na przykład często czytają jakiś post nie wiem czy jest pisany przez 12 latka czy dorosłego, ale pozbawionego podstawowej wiedzy. Dzieciakowi mogę wybaczyć ignorancję, po prostu nie będę dyskutować najwyżej...

#7

Roseb.
  • Postów: 650
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

To mogłoby z kolei prowadzić do dalszego szufladkowania użytkowników według wieku. Zresztą co za różnica, kto napisał jakąś bzdurę? Skoro nie ma odpowiedniej wiedzy dającej podstawy do wyrażania swojej opinii, niech tego nie robi. Nie ważne ile ma lat.

#8

^Filozof^.
  • Postów: 149
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Logicznym jest, że dziecko z wiekiem staje się mądrzejsze, przez co błędnie niektórzy uważają, że z nastolatkiem nie da się pogadać, bo stoi na niższym poziomie. Jednakże istnieją wyjątki, które potwierdzają regułę. Kto uważa inaczej według mnie nie wierzy w to, ponieważ sam jako dziecko nie grzeszył rozumem :] .

Pozdrawiam.

#9

darokrol.
  • Postów: 729
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ale to by było przy rejestracji i jak ktoś poda poniżej 15 lat np. to dostaje w niespodziankę bana na IP :D to by była walka z głupotą chociaż pewnie sprytna neostrada by wygrała :(

#10

Cumulonimbus.
  • Postów: 240
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jedyna osoba, ktora jest winna temu, ze jestes traktowany jak dziecko, o dziwo jestes TY!

#11

Kryczmen.
  • Postów: 144
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Tu nie chodzi o przedział wiekowy , wystarczy że młodzież na forum w wieku 12 do 16 lat, będzie sensownie pisał posty . W sumie to sie nie tyczy tylko młodzieży , dorosłych też :P

Użytkownik Kryczmen edytował ten post 14.03.2008 - 17:46


#12

Pingwin.
  • Postów: 443
  • Tematów: 28
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jedyna osoba, ktora jest winna temu, ze jestes traktowany jak dziecko, o dziwo jestes TY!


No kurcze jeszcze przed chwilą dałeś mi - za dziecinność te zachowanie jest poniżej krytyki . nicksłuchaj weź opanuj się nie uważasz , że debilizmem jest to kiedy wkłada się temat , że druga wojna światowa nigdy nie miała miejsca. Ja już nawet nie chcę z Tobą rozmawiać bo do Ciebie i tak nic nie trafia a i zgodzę się z opinią któregoś forumowicza , że najlepszym lub dobrym wyjściem jest odejście z forum i chyba niestety będę musiał to zrobić gdy nie dojdzie do tego , że wszyscy foumowicze będą szanowani

#13

Bomaw.
  • Postów: 231
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Ja już nawet nie chcę z Tobą rozmawiać bo do Ciebie i tak nic nie trafia


I tu sie mylisz. To do Ciebie nic nie trafia. Juz jakis czas temu powiedzialem Ci co nieco na temat Twoich postow, spamowania, jak i robienia masy bledow.

a i zgodzę się z opinią któregoś forumowicza , że najlepszym lub dobrym wyjściem jest odejście z forum i chyba niestety będę musiał to zrobić


Hurrraaa! >.>

gdy nie dojdzie do tego , że wszyscy foumowicze będą szanowani


Na szacunek innych trzeba sobie zasluzyc, a Ty nie robisz w tym kierunku nic.

Użytkownik Bomaw edytował ten post 14.03.2008 - 17:56




#14 Gość_Captain Jack

Gość_Captain Jack.
  • Tematów: 0

Napisano

Pingwin, jeśli chcesz być brany na poważnie (to się tyczy zresztą wszystkich), powinieneś przede wszystkim zadbać o pisownię. Jeśli będziesz robił błędy to siłą rzeczy będziesz uważany albo za małolata, albo za niewykształciucha.
I jak napisał Bowman - na szacunek to trzeba sobie zasłużyć.

A tak w ogóle to ten temat powinien zostać już zamknięty:

Na tym forum należy zamieszczać wyłącznie skargi i zażalenia związane z moderacją i ogólnym funkcjonowaniem forum

:)

#15

Pingwin.
  • Postów: 443
  • Tematów: 28
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

To nie szantaż mam w nosie czy ktoś za mną zapłaczę w co osobiście sam nie wierze było by to po prostu śmieszne :mrgreen: :D :D sam bym za sobą nie zapłakał zamknij już ten temat bo i tak nie jesteście nic ( grupa moderatorów ) zrobić x]

Użytkownik Pingwin edytował ten post 14.03.2008 - 19:43



 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych