Skocz do zawartości


Zdjęcie

Ufo nad Poznaniem


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
23 odpowiedzi w tym temacie

#1

baran.
  • Postów: 7
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Czesc. Nie wiem, czy to zludzenie optyczne, czy cos w tym rodzaju(nie jestem znawca). Wiec od poczatku. Skonczylem prace o 24, przyszedlem do domu, i po kolacji wyszedlem na balkon(mieszkam na 10 pietrze), zeby zapalic papierosa, az tu nagle...Patrze a na niebie5 kulek(podobnych do gwiazd), potem patrze nastepne(flotylla). Bylo tego naprawde duzo...Wszystkie lecialy prosto w strone os. Kopernika. Formacja tych obiektow byla ulozona zazwyczaj na kształt trojkąta. Do tego nekotre z nich byly jakby...jasniejsze. Trwalo to okolo 30-40 min. Zaznaczam, ze pogoda byla okropna. Wiatr wial od strony os. Kopernika(a one lecialy w przeciwna strone). Czasami niebo bylo bardo zachmurzone, a czasmi nie. Wiem, ze jak chmury sie szybko przesuwaja, to ejst zludzenie, jakby sie gwiazdy "ruszaly", ale to tez wykluczylem, bo tak "szybko gwiazdu sie nei poruszaja". Gdy patrzylem przez lornetke na te obiekty, to byly hmmm jakby niby to zielone(trudno koeslic ten kolor). Czy ktos to jeszcze widzial? Ps. Aha, ofkorz bylem trzezwy, rodzice to samo widzieli(aczkowliek, to zaden argument dla sceptykow). Czy ktos z Was tez to widzial? Z gory dziekuje za odpowiedz
  • 0

#2

Darek08.
  • Postów: 26
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

a masz jakieś zdjęcie?
  • 0

#3

baran.
  • Postów: 7
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

a masz jakieś zdjęcie?


Niestety nie...Jezli dzisiaj sie cos takiego jeszcze raz pojawi, to napewno je wykonam. Bylem w takim szoku, ze masakra :mrgreen: . Pierwszy raz cos takeigo widzialem. Btw:Taki dziwny zbieg okolicznosci, ze akurat wczoraj sobie pzregladalem filmiki, zdjecia Billego Meiera :mrgreen: . Ps. brat ma cyfrowke, i to nawet dobra, ale baterie byly rozladowane... >/
  • 0

#4

Heavy_metal_Jezus_012.
  • Postów: 219
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja jestem Chwilowo pod Poznaniem ale nic niezaobserwowałem. Ale skoro to tak długo trwało to niezrobiłeś filmiku lub zdjęć?
  • 0

#5

Fanatyk.
  • Postów: 131
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No właśnie, czemu zdjęć nie robiłeś? Chociażby telefonem. Takie opowiadanko to każdy se może napisać.
  • 0

#6

scopions.
  • Postów: 9
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

witajcie!! ja mieszkam 50 km od Poznania i kiedys przeczytalem w gazecie ze kolo mojej miejscowosci ( bylo to dwa lata temu) takze zaobserwowano jakies obiekty latajace.Nie wiem czy to jest prawda ale ciekawe to jest ;) Pozdro
  • 0

#7 Gość_Burnago

Gość_Burnago.
  • Tematów: 0

Napisano

Właśnie... miałeś na zrobienie zdjęcia 40min.
Trzeba poczekać i zebrać świadków, dopiero potem ustalić to to mogło być.
  • 0

#8 Gość_coś_innego

Gość_coś_innego.
  • Tematów: 0

Napisano

Jakieś 2 miesiące temu widziałam coś podobnego... obiektów było z 5 i leciały w ptasim kluczu, wyglądały jak poruszające się gwiazdy... to było ok godz. 19:00 mniej więcej. Po chwili rozbiły formację i zniknęły z miejsca, w którym były :) Nie zdążyłam zrobić nic, bo akurat wracałam do domu od znajomej i mnie przez chwilę sparaliżowało... Dlatego w opis ci wierzę, nawet jeśli jest możliwość, że ci się nudzi po prostu.... Na drugi raz bierz ze sobą cyfrówkę na balkon ;)
  • 0

#9

ximm.
  • Postów: 26
  • Tematów: 5
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

i tak jak przewidywałem sytuacja sie powtarza - w zeszlym roku mialo miejsce takie samo zdarzenie w takich samych warunkach pogodwych i czasie tylko miasto inne potem nawet były fotki o ile relacja w pierwszym poście była prawdziwa
  • 0

#10

Pingwin.
  • Postów: 443
  • Tematów: 28
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No fajnie fajnie ale czy świeciły na jakiś kolor :?: a jaką stronę leciały wysokość a tak na marginesie to tego " UFO " robi się coraz więcej i co raz więcej ludzi je widzi :o
  • 0

#11

L. Mimai.
  • Postów: 70
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jakieś 2 miesiące temu widziałam coś podobnego... obiektów było z 5 i leciały w ptasim kluczu, wyglądały jak poruszające się gwiazdy... to było ok godz. 19:00 mniej więcej. Po chwili rozbiły formację i zniknęły z miejsca, w którym były :) Nie zdążyłam zrobić nic, bo akurat wracałam do domu od znajomej i mnie przez chwilę sparaliżowało... Dlatego w opis ci wierzę, nawet jeśli jest możliwość, że ci się nudzi po prostu.... Na drugi raz bierz ze sobą cyfrówkę na balkon ;)

Przed chwilą(długą chwilą), a dokładnie o godzinie 17:54 widziałem dokładnie to samo – 5 obiektów płynnie lecących w ptasim kluczu (świeciły jasnym czerwonym światłem, żadnego mrugania itd.)

Wracałem od kolegi i przechodziłem przez teren kościoła (Panny Marii w Jarosławiu) popatrzyłem się na księżyc (bo taki ładny dzisiaj :P ), a następnie tak odruchowo na lewo na konstelacje Oriona a dokładnie pas. Na początku myślałem że mi się coś wydaje więc stanąłem w miejscu i tak patrze... no i faktycznie coś leci x| Obserwowałem te obiekty przez jakieś 20 sec po czym znikły za kościołem :( to ja zaraz rura obiegłem z 2 strony ale już ich nie było (albo nie zauważyłem).
Ja także w twój opis wierze.

@pingwin
Leciał/y na wschód

Użytkownik Steelexus edytował ten post 10.02.2008 - 18:49

  • 0

#12

baran.
  • Postów: 7
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dziekuje za zainteresowanie, i nie wysmanie mojej osoby. SZkoda tylko, ze nie moge tego udowodnic... :/ . Pozdrawiam
  • 0

#13

Maurycy.
  • Postów: 4
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Elo ziom!! Założyciel tematu przedewsyzstkim pozdro dla Ciebie i rodzinki ;) Też widziałem to ufo, też byłem trzeźwy, tylko, żę bylo zielone :P
  • 0

#14

NeoN FUzz.
  • Postów: 13
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jedno jest pewne.....

WSZYSCY ZGINIEMY!
  • 0

#15

Darken.
  • Postów: 261
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Szkoda wlasnie ze nie ma zadnych zdjec moze i kiedys ja zobacze cos podobnego
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych