Skocz do zawartości


Zdjęcie

Obserwacja Niezydentyfikowanych obiektów


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
19 odpowiedzi w tym temacie

#1

Johny11.
  • Postów: 17
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam, to moj pierwszy post na forum. :)
Obserwacja miała miejsce dosłownie przed chwilką. A oto i cała sytuacja:
Wracałem ze sklepu, a ze było "ładne niebo" więc sobie na nie od czasu do czasu spoglądałem, i w pewnym momencie zobaczyłem poruszające się "większe" od gwiazdy światło. Zatrzymałem się i patrzyłałem co się z nim bedzie działo. Otóż to światełko poprostu sobie leciało, gdy ni z tąd ni z owąd pojawiło się drugie mniejsze światełko zmierzające w kierunku tego większego, ja patrzyłem na to wszystko z wielką ciekawością. Gdy małe światełko było w "małej" odległości od tego większego, większe światełko się zatrzymało po czym dosłownie wystrzeliło jak z procy pionowo w góre. A tego mniejszego światełka już więcej nie widziałem. Jak myślicie czy rzeczywiście to były NOLe ?? Ja myśle że tak :)
Czekam na wasze opinie :D
  • 0

#2

Heavy_metal_Jezus_012.
  • Postów: 219
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Zaraz zaraz... A ty może z monopolowego niewracałeś??? hehehe :P A tak serio niemasz jakiegos filmiku?
  • 0

#3

Johny11.
  • Postów: 17
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie telefonu nie mialem ze soba ;( . A jeszcze zapomnialem dodac ze swiatelka nie "mrugaly", te wieksze swiecilo jasnym żółtym światlem a mniejsze takim jakby rózowym :D
  • 0

#4

Searcher of a hidden sense.
  • Postów: 82
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Bardzo dziwna obserwacja,jeśli piszesz prawdę. Oczywiście kieruję się tu teraz czystą fantazją,więc proszę sobie nie brać tego głęboko do siebie co napiszę. Mogę śmiało przyznać,że pojechałem teraz po całości :D


Możliwe że nasza planeta jest nieustannie patrolowana, przez nie jedną a być może dwie pozaziemskie cywilizacje. Tak mogło być w tym przypadku,większy obiekt po prostu zaintrygowany naszą planetą po przybyciu na nią został namierzony przez mniejsze(pozwolę sobie użyć nazwy) UFO które obserwuje nas od dawna. Tak szybko jak się pojawił,jeszcze szybciej się ulotnił :)
  • 0

#5

Johny11.
  • Postów: 17
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Po tym całym zdarzeniu jestem, że tak powiem "podniecony" :D ponieważ to był mój pierwszy raz gdy widziałem coś takiego :D
To było coś niesamowitego z jaką prędkością to "coś" ruszyło w górę. Leciało sobie powolutku jakby coś rzeczywiście patrolowało; dodam że mieszkam niedaleko Zielonej Góry, i coś takiego pierwszy raz sie wydażyło (chociaż mogło sie zdarzyć wcześniej a ja tego poprostu nie zauważałem). Mam nadzieje, że to się jeszcze powtórzy :D
  • 0

#6

TurQs.
  • Postów: 7
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam , Jestem nowy na tym forum ( lecz często tu przebywam :P )
Mieszkam w małym miasteczku pod Bydgoszczą.
Widziałem coś podobnego do tego co opisał Johny11.
A więc wczorajszego wieczoru ... przed godziną 19 (18-18:30) Spacerowałem sobie ze znajomą po lesie. Było bardzo przejrzyste niebo więc oglądaliśmy gwiazdy.Po pewnym czasie zauważyłem podobny obiekt do tego który opisał Johny11.
Z początku byłem wręcz pewny że to był sputnik. Przez jakiś czas go obserwowałem. Po chwili dosłownie zniknął. Nie mam pojęcia co to było.
Dzisiaj sytuacja się powtórzyła.
Siedziałem ze znajomą na ławce w parku , niebo było przejrzyste więc podziwialiśmy gwiazdy. Po jakimś czasie znowu ujrzałem ten obiekt, który po pewnym czasie zniknął . Obserwacja też zaszła w godzinach 18-18:30.
Nie wiem co o tym myśleć. Pierwszy raz się z takim czyś spotkałem. Dodam tylko że byłem w 100% trzeźwy i nic nie paliłem :)
Pozdrawiam :)
  • 0

#7

Pingwin.
  • Postów: 443
  • Tematów: 28
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No fajna teoria tylko czy prawdziwa pozwolę sobie Cię zacytować kilka razy aby dokładniej zrozumieć twoją teorię

Bardzo dziwna obserwacja,jeśli piszesz prawdę.


Zgadzam się z Tobą ale pytanie do osoby , która to widziała to na jaki kolor świeciła ta kuleczka ( mniejsza )

Możliwe że nasza planeta jest nieustannie patrolowana, przez nie jedną a być może dwie pozaziemskie cywilizacje.


Całkiem możliwe ale możne nawet przez więcej

Tak mogło być w tym przypadku,większy obiekt po prostu zaintrygowany naszą planetą po przybyciu na nią został namierzony


I tu niestety się z Tobą nie zgadzam gdyż może ten większy statek wysłał jakąś małą sondę a potem po prostu ją wchłoną
I polecieli na swoją planetę.




A co do twórcy tematu to kilka pytań :

Na ok. jakiej wysokości leciały obiekty :?:

Skąd przyleciał ten mały :?: ( kierunek północ itp. )

Co się stało z mniejszym obiektem czy razem poleciały :?:

Pzdr.
  • 0

#8

Yeti667.
  • Postów: 26
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

W drugim przypadku (TurQs) można przypuszczać że to Flara Iridium sam ją dzisiaj obserwowałem i też nagle "znikła"
PS. Tak nawiasem to witam ;)

Użytkownik Yeti667 edytował ten post 04.02.2008 - 20:06

  • 0

#9

Johny11.
  • Postów: 17
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie moge określić na jakiej wysokościleciały :s
Mniejszy obiekt przyleciał z poludniowego-wschodu a ten większy leciał z zachodu
Przez pewnien czas patrzyłem na obydwa ale gdy ten większy obiekt wystrzelił w powietrze w ułamkach sekundy zdążylem skierować wzrok na niego a gdy ten zniknął małego obiektu juz nie było. :)
  • 0

#10

your_choice.
  • Postów: 28
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

nikt ci nie uwierzy o twoich opowieściach nie potwierdzając tego dowodami.. Wiesz jak łatwo jest coś takiego napisać? Ja od razu mówię że kłamiesz, bo napisałeś "Jak myślicie czy rzeczywiście to były NOLe?" - "Ja myślę że tak" - tu z góry mogę powiedzieć że tą historyjkę sobie wymyśliłeś. Przeczytałeś o jakimś obiekcie i np. oglądnąłeś filmik z ufo którą wystrzeliwuję w górę jak jest na filmiku "Ufo koło WTC". Pozdro.
  • 0

#11

Johny11.
  • Postów: 17
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wiesz, your_choice nie musisz mi wierzyć, nikt cie do tego nie naklania ;)
Ja pisze to co widziałem ;)
  • 0

#12

your_choice.
  • Postów: 28
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

no wierzyć nie będę i te kłamstwo z brakiem komórki..eh to już było na forum.

A ja pisze co opowiedziałeś i to oceniam.
  • 0

#13

Heavy_metal_Jezus_012.
  • Postów: 219
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ziemia jest nieustannie obserez obce cywilicacje, może mieszkają nawet na Ziemi. Gdzieś w Arktyce są ponoć2km doły i tam w wnętrzu Ziemi mieszkają. Może sie to wydać dzikie ale tak może być...
  • 0

#14

Pingwin.
  • Postów: 443
  • Tematów: 28
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Teraz ja zawsze się kłócić będą ludzie trochę kultury ... Nie chcesz nie wierz chcesz to zaufaj ale nie powinieneś go od razu od oszustów wyzywać. Chłopak jak to widział to niech się cieszy a jak nie widział to niech się z wstydu spali :s

Jak ty byś takie coś widział to byś się w to gapił i nawet zapomniał byś , że masz ze sobą telefon komórkowy :|
  • 0

#15

your_choice.
  • Postów: 28
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mój temat i mój stary nick:

http://www.paranorma...t=0#entry177550

przeczytaj sobie. pozdro
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych