Skocz do zawartości


Miłosz


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
18 odpowiedzi w tym temacie

#1 Gość_Miłosz

Gość_Miłosz.
  • Tematów: 0

Napisano

Mam na imie Miłosz, mam 20 lat, jestem studentem 1 roku na wydziale Architektury.

Interesuje się: Astronomią, Fotografia, Informatyką (komputerami), Rysunkiem (sam rysuję komiksy s-f), Fantastyka

Jako, że od małego mam hopla na punkcie rzeczy niewyjaśnionych i fantastyki postanowiłem się przyłączyć do waszego zacnego grona.
Dodam, że śledzę te forum od dawna i dopiero nie dawno zdecydowałem się do was zapisać.

Witam wszystkich serdecznie!

P.S. Jakie były wasze powody by się tu zapisać? przypadek? pasja?

Użytkownik +..... edytował ten post 11.01.2008 - 22:10


#2

judas666.
  • Postów: 1468
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Witaj i proszę, przeczytaj co jest napisane tuż nad Twoim postem.

#3

Pyziak.
  • Postów: 703
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

kurde Judas, pierwszy chciałem to napisać ;D

#4

Szada.
  • Postów: 486
  • Tematów: 25
  • Płeć:Kobieta
  • Artykułów: 1
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

no to jak będziesz tak super pisał tematy jak ten to jakoś długo nie pożyjesz...
20 lat i brak czytania ze zrozumieniem...
:/

#5 Gość_Miłosz

Gość_Miłosz.
  • Tematów: 0

Napisano

Pytanie do moderatorów i adminów

Za co łaskawie dostałem te ostrzeżenia?

#6

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Twój profil ma wpisane takie oto powody uzyskania ostrzeżenia :

1. Spam w shoutboksie 2. Wulgaryzmy w shoutboksie


Autorem ostrzeżenia jest : Ivellios ;)



#7 Gość_Miłosz

Gość_Miłosz.
  • Tematów: 0

Napisano

W takim razie zaraz serdecznie podziękuje :Ivellios, owi za przysługę :sux:

Użytkownik Miłosz edytował ten post 11.01.2008 - 23:52


#8 Gość_Miłosz

Gość_Miłosz.
  • Tematów: 0

Napisano

no to jak będziesz tak super pisał tematy jak ten to jakoś długo nie pożyjesz...
20 lat i brak czytania ze zrozumieniem...
:/



Po pierwsze: Zdania nie zaczyna się od "No"

Po drugie:

20 lat i brak czytania ze zrozumieniem...

Wypraszam sobie!

Po trzecie: Dla Ciebie jestem Pan...czy to jasne?

Użytkownik Miłosz edytował ten post 11.01.2008 - 23:51


#9

Ivellios.

    ÓSMY ZMYSŁ

  • Postów: 1625
  • Tematów: 401
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 109
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Tak, oczywiście, Panie Miłoszu.
Witamy, Panie Miłoszu, na naszym szarym forum.
Mamy nadzieję, że będzie się Pan u nas czuł, Panie Miłoszu, jak u siebie.
Pragnę przy tym nadmienić, Panie Miłoszu, że nie tolerujemy na naszym forum ŻADNYCH, ale to ŻADNYCH, Panie Miłoszu, wulgaryzmów, i nagradzamy userów, Panie Miłoszu, za każdy wulgaryzm, jaki zauważymy.
Panie Miłoszu! Opieprzyłżeś mnie Pan (i nie tylko mnie, ale też wszystkich moderatorów) za to, że Pan, Panie Miłoszu, znalazł na tym forum posty zawierające wulgaryzmy i że ich autorzy nie mają na koncie żadnych ostrzeżeń. Otóż Panie Miłoszu, warny znikają automatycznie po 31 dniach, a tamte posty zostały napisane niepomiernie (trudne słowo) dawniej.

Dla Ciebie jestem Pan...czy to jasne?


Panie Miłoszu! Taka rada na przyszłość - udawanie kogoś wyżej postawionego tylko dlatego, że się ma 20 lat, źle świadczy o człowieku...
Dla mnie żeś jest zwykły user, Panie Miłoszu.



#10 Gość_Miłosz

Gość_Miłosz.
  • Tematów: 0

Napisano

Tak, oczywiście, Panie Miłoszu.
Witamy, Panie Miłoszu, na naszym szarym forum.
Mamy nadzieję, że będzie się Pan u nas czuł, Panie Miłoszu, jak u siebie.
Pragnę przy tym nadmienić, Panie Miłoszu, że nie tolerujemy na naszym forum ŻADNYCH, ale to ŻADNYCH, Panie Miłoszu, wulgaryzmów, i nagradzamy userów, Panie Miłoszu, za każdy wulgaryzm, jaki zauważymy.
Panie Miłoszu! Opieprzyłżeś mnie Pan (i nie tylko mnie, ale też wszystkich moderatorów) za to, że Pan, Panie Miłoszu, znalazł na tym forum posty zawierające wulgaryzmy i że ich autorzy nie mają na koncie żadnych ostrzeżeń. Otóż Panie Miłoszu, warny znikają automatycznie po 31 dniach, a tamte posty zostały napisane niepomiernie (trudne słowo) dawniej.

Dla Ciebie jestem Pan...czy to jasne?


Panie Miłoszu! Taka rada na przyszłość - udawanie kogoś wyżej postawionego tylko dlatego, że się ma 20 lat, źle świadczy o człowieku...
Dla mnie żeś jest zwykły user, Panie Miłoszu.


Myślę, że po naszej rozmowie na PW może sobie Pan darować swój tekst.

#11

Ivellios.

    ÓSMY ZMYSŁ

  • Postów: 1625
  • Tematów: 401
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 109
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Panie Miłoszu, proponuję przestać Panować i udawać pawia, szlachcica i w ogóle kogoś wyżej postawionego w hierarchii społecznej, ponieważ takie zachowanie może sprawić, iż nie będzie Pan, Panie Miłoszu, zbyt mile widziany nie tylko na tym forum, ale także i na innych forach, o życiu niecybernetycznym nie wspominając.
Są tu osoby dużo od Pana starsze i jakoś wszyscy ze wszystkimi są na "Ty".



#12

judas666.
  • Postów: 1468
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Dla Ciebie jestem Pan...czy to jasne?

To mnie rozwaliło xD
Ja dostałem ostrzeżenie za słowo "curva" xD Muszę cos sprawdzić: "dziwka, dziwka, dziwka" jak to zwykł mówić Św. Mikołaj. Czy teraz dostanę 4 ostrzeżenia? xD

#13

Blodeuwedd.
  • Postów: 29
  • Tematów: 2
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witaj Miłosz. Czuj się jak u siebie w domu. Ach. Nie, jak widać nie możesz. Poddaj się zatem panującym tu zasadom i baw się dobrze.

#14 Gość_Miłosz

Gość_Miłosz.
  • Tematów: 0

Napisano

Dla Ciebie jestem Pan...czy to jasne?

To mnie rozwaliło xD
Ja dostałem ostrzeżenie za słowo "curva" xD Muszę cos sprawdzić: "dziwka, dziwka, dziwka" jak to zwykł mówić Św. Mikołaj. Czy teraz dostanę 4 ostrzeżenia? xD


Lepiej uważaj, bo jak moderator będzie w złym humorze to ci właduje warny.
Ja dostałem, mimo że przekleństwo było w przypływie dobrego humoru oraz bez intencji obrażenia kogokolwiek.
Jeśli chodzi o tego Pana, to był po prostu brak luzu, w zasadzie spowodowany napiętą sytuacją w nauce.
Mówcie mi po prostu Miłosz a tego Pana se daruje.

P.S. AGH zmienia ludzi :P

#15

vcore.
  • Postów: 833
  • Tematów: 26
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Cześć Miłoszu - Jesteś Dopiero drugą osobą jaką znam z Tym jakze Osobliwym imieniem :)
Jak juz zdązyłes zauwazyc na forum roi sie od zbuntowanych dzieciaków dla których chlebem powszednim jest szukanie zaczepki zakrywajac sie regulaminem ktory sami nagminnie łamią.


judas666 - piszac swoj post odszedles daleko od tematu takze sam lamiesz regulamin forum jakim jest offtopic.
do zglaszania naruszenia zasad sluzy przycisk 'raport' , takze piszac taki post odchodzisz daleko od watku ...

Ivellios uszanuj to ze ktos chce by tak a nie inaczej sie do niego zwracano , bo to on bedzie o tym decydował a nie to że 'inni robia tak to i ty musisz' i pragne takze zauwazyc ze nie kazdy szuka na forum przyjaciol , moze Pan Milosz chce byc poprostu neutralny ? - to w zaden sposob nie lamie zasad forum ani netykiety.

Forum jak forum przeszło wiele metamorfoz ... od pewnego czasu mamy wysyp wczesniej wspomnianych dzieciakow , i nie chodzi mi tu o wiek ale o zachowanie co chyba nie ciezko zauwazyc ... a jedyne czego aktualnie brakuje (A CO BYŁO GDY FORUM STAŁO NA phpBB) to opcja ignorowania niewiele wnoszących oraz irytujacych uzytkownikow. Zawsze pozostaje wykluczenie takich osob wzrokowo :)

:: Sprostowanie :: Opcja ignorowania jest :)

Użytkownik vCore edytował ten post 12.01.2008 - 03:41



 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych