Skocz do zawartości


Czat VRP


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
20 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: Co sadzisz na temat Czatu VRP ? (34 użytkowników oddało głos)

Czy podoba ci sie pomysl czatu ?

  1. Tak (21 głosów [61.76%])

    Procent z głosów: 61.76%

  2. Nie (9 głosów [26.47%])

    Procent z głosów: 26.47%

  3. Niemam zdania (4 głosów [11.76%])

    Procent z głosów: 11.76%

Głosuj Goście nie mogą oddawać głosów

#1 Gość_Dj Haker

Gość_Dj Haker.
  • Tematów: 0

Napisano

Witam. Mam taka propozycje. Otoz moglbym zalozyc czat dla anszego forum... Admin mógłby wyslac wiadomosc do czlonkow forum, ze codziennie o godzinie np. 19:00 spotykamy sie na czacie. Mysle ze wtedy wiecej osob by rozmawialo niz w shoutboxie i zwiekszyla by sie renoma forum, bo czat to w sumie takie male rozbudowanie forum. Dolaczam ankiete i czekam na komentarze. Bardzo bym chcial osobicie zalozyc taki czat bo mam wprawe w takich rzeczach.

#2

Mienso.

    Disturbed Mind

  • Postów: 268
  • Tematów: 23
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Był kiedyś czat i się nie sprawdził, więc VRP sie go zrzekło.



#3

Maru.
  • Postów: 160
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

jest shoutbox, nie widze potrzeby tworzenia czatu



#4 Gość_Dj Haker

Gość_Dj Haker.
  • Tematów: 0

Napisano

jest shoutbox, nie widze potrzeby tworzenia czatu



chodzi mi o to by sklonic wiecej ludzi do rozmowy. zauwazylem ze wypowiada sie kilka osob, a gdyby tak napisac grupowa do czlonkow o czacie i ze zawsze np o 19:00 sie zbieramy to bylo by nas wiecej i rozmowy bylyby interesujace...

#5

Mienso.

    Disturbed Mind

  • Postów: 268
  • Tematów: 23
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Czytaj mój post wyżej!!



#6

Ana Mert.
  • Postów: 2348
  • Tematów: 19
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ale jakby kogoś to interesowało czat nadal istnieje i ma się dobrze. Chociaż oczywiście oficjalnie już naszym czatem nie jest. http://s1.polchat.pl...paranormalne.pl



#7 Gość_Dj Haker

Gość_Dj Haker.
  • Tematów: 0

Napisano

no to chyba bezsensu ten temat skoro czat dziala to mam prosbe do eurycide:


Napisz wiad. grupowa do userow, ze mamy ten czat i codziennie w godzinach wieczornych, okolo 19:00 siedzimy na czacie. to powinno przyciagnac wiecej osob i lepiej by sie gadalo.... Mysle ze da sie zrobic

#8

Sim.
  • Postów: 198
  • Tematów: 17
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

no to chyba bezsensu ten temat skoro czat dziala to mam prosbe do eurycide:


Napisz wiad. grupowa do userow, ze mamy ten czat i codziennie w godzinach wieczornych, okolo 19:00 siedzimy na czacie. to powinno przyciagnac wiecej osob i lepiej by sie gadalo.... Mysle ze da sie zrobic


http://www.paranorma...showtopic=13118

polecam do przeczytania i (co najważniejsze) zrozumienia



#9

judas666.
  • Postów: 1468
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Mnie to rypka, czata pewnie będę olewał tak jak olewam shouta :3 A może założyć serwer Ventrilo albo TemaSpeak? xD Będzie sobie można pogadać przez mikrofonki (kto ma).

#10

Ana Mert.
  • Postów: 2348
  • Tematów: 19
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

I banowanie nic nie pomaga, jeśli użytkownik wchodzi na nicku tymczasowym, a do tego z ukrytym IP.

Na to mam sposób - rozmowę moderowaną. Miałam już okazję to wypróbować i muszę powiedzieć ,że spełnia swoje zadanie. (jestem jednym z operatorów na tamtym czacie)
Wszystkim "dobrym" użytkownikom ustawiam "kolorowe" nicki (czarny też kolor) a tylko delikwenta pozostawiam bez koloru co skutkuje tym ,że wszyscy mogą swobodnie rozmawiać a wypowiedzi natrętnego użytkownika nie pojawiają się na czacie i to niezależnie od tego pod jakim nickiem i adresem IP wchodzi.

Użytkownik Ana Mert edytował ten post 05.12.2007 - 20:23




#11

Ana Mert.
  • Postów: 2348
  • Tematów: 19
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ana, moderowany czat się sprawdza, przy kilku, góra kilkunastu użytkownikach.

Widziałeś kiedykolwiek na tym czacie więcej jak 20 osób? Bo ja nie. Z reszta osobiście jestem w stanie poradzić sobie z czatem moderowanym przy kilkudziesięciu osobach (oczywiście posługując się sposobem z "kolorowymi" nickami, bo jakbym miała wszystkie wypowiedzi po kolei akceptować to bym chyba wyszła z siebie i stanęła obok. Trzeba sobie ułatwiać życie).

Jedynym problemem jaki tu widzę może być to ,że w przypadku dużej ilości ludzi na czacie może co chwilę ktoś się pojawiać. Jednak ludzie nie wchodzą na czat z taką częstotliwością żeby operator nie nadążał przydzielać im kolorów.

Testowałem z moderowanym, ale jakoś wtedy nikt mi nie wszedł z ukrytym IP, więc nie wiem jak to się sprawdza.

IP nie ma tu nic do rzeczy. Każda osoba wchodząca na czat automatycznie jest nickiem "bez koloru" (wyglądającym jak nick "czarny" ale nim nie będący) a czat moderowany polega na tym ,że wypowiedzi ludzi z "kolorowymi" nickami (ustawianymi przez operatora) pojawiają się na czacie automatycznie a wypowiedzi ludzi "bez koloru" muszą być zaakceptowane przez op-a.
Więc niezależnie pod jakim nickiem i pod jakim IP delikwent wejdzie to (do czasu zmienienia koloru jego nicka przez opa) będzie osobą "bez koloru", a więc jego wypowiedzi nie będą pojawiały się na czacie (chyba ,że zostaną zatwierdzone przez operatora).

Mam nadzieję ,że wyjaśniłam. Więc co będzie z tym czatem?

Użytkownik Ana Mert edytował ten post 05.12.2007 - 20:59




#12

tomason.
  • Postów: 168
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja bym byl za ircem :) tam by bylo najlepiej ;)

#13

Kaiochin.
  • Postów: 283
  • Tematów: 36
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 8
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

ja nie jestem za ircem bo nie bede mogl sie polaczyc... w sumie to zalezy na jakim serwerze sie to postawi / jestem w anglii. mysle ze najlepiej bylo by stworzyc czat w ktorym mogli by wjesc tylko uzytkownicy forum + bez mozliwosci ukrywania ip ;) tak jak jest np. na fotka.pl



#14 Gość_Dj Haker

Gość_Dj Haker.
  • Tematów: 0

Napisano

jesli chodzi o to, to zrobmy zakaz wchodzenia na nickach tymaczasowych, a nicki maja byc takie same jak tutaj na forum... pozatym jesli ktos mialby spamowac czat to i tu by robil balagan...

#15

Snajper88.

       Były moderator           Były 'szef' tłumaczy

  • Postów: 204
  • Tematów: 15
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Dj Haker, ale nick dostaje się chyba jak się zarejestrujesz tam (tak przynajmniej wyczytałem). A np. mój nick jest już zajęty. Moge go jednak przejąć ale jak wyśle SMS`a... za 5 zł. :fist:




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych