Skocz do zawartości


Zdjęcie

Dziwne uczucie w głowie.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
20 odpowiedzi w tym temacie

#1

Mikus31.
  • Postów: 43
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam!
Gdy próbuję myśleć kim lub czym jest człowiek, albo na temat powstania świata czuję jakby blokadę, która nie pozwala mi myśleć na ten temat. Chciałbym się zapytać czy ktoś wie jaka może być tego przyczyna i czy mogę się tego pozbyć.
Z góry dziękuję za wszelkie odpowiedzi.
  • 0

#2

michciu.
  • Postów: 350
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

opisz dokładniej jak się to objawia. a jak myślisz o czymś innym, ale nie mniej nurtującym np. o UFO to nie masz tej blokady? napisz konkretniej
  • 0

#3

Aeq.
  • Postów: 160
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ja też poproszę. Może masz to co ja mam kiedy myślę o niczym i jak Bóg jest od zawsze skoro kiedyś musiał powstac :| Może to dlatego że nie potrafisz sobie tego wyobrazic do końca? Czekam na lepszy opis. ;)
  • 0



#4

2007.
  • Postów: 256
  • Tematów: 21
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Zjawisko mentalnej blokady faktycznie istnieje. A jak jest u Ciebie z innymi temu podobnymi tematami np. życie po życiu i jak to się objawia; lękiem? brakiem możliwości skoncentrowania? etc. Trudno coś rozsądnego doradzić gdyż dotyczy to Ciebie osobiście i sam wiesz najlepiej co się działo/dzieje w Twoim otoczeniu, jak się to przejawia i mniej więcej od kiedy.
  • 0

#5

Mikus31.
  • Postów: 43
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Właściwie to się objawia brakiem możliwości koncentracji i lekkim bólem. A w większości tą blokadę mam jak myślę o czymś co się stało baaardzo dawno temu.
  • 0

#6

Aeq.
  • Postów: 160
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Nie możesz się skupic na określonym temacie? Jeśli tak to niestety mam to samo. Wg. mnie tak się dzieje jeśli nie możesz czegoś sobie przypomniec lub jest coś dla Ciebie niewyobrażalne... hmm... więcej raczej powiedziec nie mogę...
  • 0



#7

Santeri.
  • Postów: 127
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja kiedy myśle o takich tematach "filozoficznych" albo czytam relację ze śmierci klinicznej lub o reinkarnacji dla odmiany odczuwam takie dziwne mrowienie na twarzy i na szyji rozchodzące sie powoli po ciele. To całkiem przyjemne ale nie znam powodu takiego stanu rzeczy co z lekka mnie irytuje.
  • 0

#8

mjr Tsu.

    Brak już słów

  • Postów: 682
  • Tematów: 30
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Myślę , że ktoś kto miałby takową "blokade" , poprostu nie byłby jej świadom i całkowicie nie zastanawiał sie nad tematami wymagajacymi odrobiny intelektu (np. dzisiejsza młodzież dla której jedynym sensownym tematem są balety i inne pierdoły) i nie miałby nawet możliwosci rozważenia swojej sytuacji.
Za dużo dr.Pająka ;p no i autosugestia robi swoje.
  • 0



#9

Ana Mert.
  • Postów: 2348
  • Tematów: 19
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Tez mam podobna "blokade" ale jak mysle o UFO - objawia sie to bolem w kosci w prawej nodze (punkt w polowie miedzy kostka a kolanem) - mowie wowczas sobie ,ze mnie to malo obchodzi i powracam do rozmyslen a bol ustaje ^^. Moze u ciebie tez ten sposob zadziala?
  • 0



#10

Tomek Z.
  • Postów: 27
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A może powodem bólu jest myśl tak trudna do wyobrażenia że kończy się właśnie bólem? Czasami tak mam gdy myśle o rozmiarach wszechświata...
  • 0

#11

Mikus31.
  • Postów: 43
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Santeri-->Ja mam takie coś jak czytam o paranormalnych zjawiskach przy muzyce.
  • 0

#12

Santeri.
  • Postów: 127
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Santeri-->Ja mam takie coś jak czytam o paranormalnych zjawiskach przy muzyce.


Dokładnie mi to też sie najcześciej zdaża kiedy słucham muzyki ale czasem dzieje sie tak i bez niej. Zapewne jest jakieś logiczne wyjaśnienie.
  • 0

#13

Tomek Z.
  • Postów: 27
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Santeri-->Ja mam takie coś jak czytam o paranormalnych zjawiskach przy muzyce.



Dokładnie mi to też sie najcześciej zdaża kiedy słucham muzyki ale czasem dzieje sie tak i bez niej. Zapewne jest jakieś logiczne wyjaśnienie.



Czy to przypadkiem nie są zwykłe drgawki/impulsy nerwowe spowodowane pobudzeniem emocjonalnym? Mnie się też to zdarza dość często i nie sądzę aby było to coś złego.

Użytkownik Tomek Z edytował ten post 02.12.2007 - 14:37

  • 0

#14

Korynt.
  • Postów: 315
  • Tematów: 66
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

objawia sie to bolem w kosci w prawej nodze (punkt w polowie miedzy kostka a kolanem)

gdzieś był temat o implantach ufo w nodze.
Było tam coś o tym, że te implanty kobiety mają w prawej nodze, a mężczyźni w lewej, i wysyłali tam impulsy elektryczne powodujące ból.
jak znajde to dam linka

o mam: http://www.paranorma...p?showtopic=910

Użytkownik Kowal801 edytował ten post 02.12.2007 - 15:53

  • 0

#15

Ana Mert.
  • Postów: 2348
  • Tematów: 19
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Było tam coś o tym, że te implanty kobiety mają w prawej nodze, a mężczyźni w lewej, i wysyłali tam impulsy elektryczne powodujące ból.
jak znajde to dam linka

o mam: http://www.paranorma...p?showtopic=910


Wiem, wiem. Ale osobiście nie wierzę za bardzo w teorie pana Pająka.
Co nie zmienia faktu ,że w opisanym przez niego miejscu mam bliznę (prawdopodobnie po ospie jaką przechodziłam w dzieciństwie, bo to wygląda tak samo jak ślad po ospie jaki mam na policzku tyle ,że jest 2 razy większe. No ale przecież nogi rosną bardziej niż twarz więc blizna się "rozciągnęła") i to właśnie fragment kości pod tą blizną boli.
  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych