Skocz do zawartości


Zdjęcie

FILM: Astronauts Gone Wild


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
15 odpowiedzi w tym temacie

#1

Eury.

    Researcher

  • Postów: 3467
  • Tematów: 975
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 108
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

EDIT admin:
Film został podpięty i można go ściągnąć wraz z napisami tutaj


Kto z astronautów nie wie, jak daleko sięgają pasy Van Allena. Film doskonale porusza kwestie ZABÓJCZEGO promieniowania. Dlaczego APOLLO uniknęło dramatycznych obrażeń związanych z promieniowaniem? W filmie poruszana jest ta kwestia i to co możemy usłyszeć jest po prostu SZOKUJĄCE! Zobaczcie na własne oczy jak daleko sięgają pasy Van Allena, jak zabójcze są dla zdrowia człowieka. Zobaczcie co działo się z astronautami promu kosmicznego, który w 1998 roku osiągnął największą wysokość jaką kiedykolwiek osiągnął człowiek - 350 mil nad powierzchnią planety. Setki mil poniżej zabójczego pasa promieniowania. Wewnątrz promu, astronauci donosili, że widzą promieniowanie! przedostające się przez poszycie statku tak samo dobrze jak przez powieki ich zamkniętych oczu! Dlaczego misje APOLLO nie ucierpiały wcale??

Dlaczego jeden z astronautów mówi, moduł ksieżycowy jest głośny, podczas gdy inny twierdzi, że nie można go słyszeć w próżni kosmosu. Dlaczego astronauci apollo wydają się być zmieszani, kiedy są proszeni o to aby przysięgnęli na biblię, że byli na Księżycu? Nie robią tego. Oglądnijcie to nagranie, jest szokujące. Astronauci mówią wprost... "byliśmy pasażerami, zapytajcie NASA jak było naprawdę"... Myślę, że dłużej nie można okłamywać świata. Wszystko wskazuje na to, że NIE byliśmy na Księżycu...

obejrzyj film

Znajomość języka angielskiego jest wskazana do zrozumienia pewnych kwestii w filmie, mimo to możecie na własne oczy obejrzeć jaki jest zasięg pasów van allena, oraz to jak zachowują się astronauci podczas wywiadów...
  • 0



#2

PTR.
  • Postów: 958
  • Tematów: 135
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

byliśmy pasażerami, zapytajcie NASA jak było naprawdę.

w sumie to nie obejrzalem calego ale jakos zal mi sie tych dziadkow zrobilo. Mieli swoja chwile slawy a teraz chca im wszystko odebrac. nie dziwie sie ze tak reaguja. A Ci dziennikarze to raczej powinni tak zawziecie wypytywac NASA o fakty zamiast meczyc astronautow. Zapewne nie moga przed kamerami wiele powiedziec..

smutne to wszystko ze zyjemy w tak zaklamanym swiecie
  • 0



#3

Indoctrine.
  • Postów: 1450
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Dajcie spokój tym pasom Van Allena. VomitronN bardzo dokładnie wyjaśnił dlaczego one nie mogą nam szkodzić w eksploracji kosmosu.
  • 0

#4

Halley.
  • Postów: 316
  • Tematów: 5
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Całości nie widziałem, ale nic nowego. Słuchajcie nie zdziwie się jak pathfinder też nie był na marsie. Dlaczego? zostanówcie się dlaczego po kilku latach od tej żekomej wizyty nie wiele ise o tym mówi, czyzby nie było tam nic wartościowego? amoze niczego nie przywieźli!
Czy mi się zdaje, czy Amerykanie dopuszczą się kazdego kłąmstwa aby tylko ich styl, ich kraj, ich wielkośc była największa? żałości są.
  • 0

#5

Indoctrine.
  • Postów: 1450
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

A co ma znaleźć takiego sensacyjnego dla przeciętnego człowieka na Marsie? Skały, ślady procesów erozyjnych itp.

Ameryka, tak, szkoda, że nie ZSRR lub Chiny dokonały podboju kosmosu. Jako potęgi w pełni praworządne i troszczące się o swych obywateli na pewno by powiedzieli wszystko i nic nie zataili.
  • 0

#6

Eury.

    Researcher

  • Postów: 3467
  • Tematów: 975
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 108
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Dajcie spokój tym pasom Van Allena. VomitronN bardzo dokładnie wyjaśnił dlaczego one nie mogą nam szkodzić w eksploracji kosmosu.


Po 1. mam wrazenie ze nie ogladales filmu (a tu mialy byc komentarze do filmu)
Po 2. VomitronN to naukowiec? Coz takiego powiedzial? Pare zdan? Poszukaj informacji o tych pasach i dowiedz sie wiecej na ich temat. No ale oczywiscie nikt nie zabrania ci zgadzac sie z jego zdaniem.
  • 0



#7

Halley.
  • Postów: 316
  • Tematów: 5
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ameryka, tak, szkoda, że nie ZSRR lub Chiny dokonały podboju kosmosu. Jako potęgi w pełni praworządne i troszczące się o swych obywateli na pewno by powiedzieli wszystko i nic nie zataili.

To ma być ironia z tą praworządnoscią? hehe ale fakt, tam sprawy ufo są jawne od kilku nastu lat. Więc i pewnie w tej sprawie by była szczerość. No prawie szczerość.

Ale wiecie co, ciekawe ile jeszcze da się to wszystko ukrywac? Juz robią się dziury coraz większe ciekawe ile to jeszcze wytrzyma. Podobno (gdzieś czytałem) że od roku bodajrze 1997 ma być energia jawnosci, która byędzie odkrywać wszystko, co było zasłonięte aż do 2012 :) Trzymam kciuki
  • 0

#8

Oazowiczka.
  • Postów: 12
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ta jasne energia jawności .Ciekawe co jeszcze :spadaj:
Co do filmu to dosyć prawdopodobne, że NASA nie wysłało ludzi na księżyć, fakty mówią same za siebie. Ale niech nie czepiają sie astronautów tylko NASA :P
Poza tym gdyby był ten pas Van Allena to chyba nikt by nie wrócił w pełni zdrowy ;p . Fu, że powiedziałam. Gdyby Pas Van Allena był szkodliwy. ;p
  • 0

#9

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Właśnie oglądam ów dokument (jestem w połowie) i oto rzeczy, które mnie zszokowały i roześmiały :

- uderzenia dzienikarza w twarz ;
- ucieczka astronauty przed dziennikarzem, który prosi o przysięge na Biblię - jak on ładnie uciekał :rotfl:
- prośba o przysięge na Biblię a astronauta "To zapewne fałszywa Biblia" ;
- texty typu -> "Get the f**k out" , "That's bullshit" ;
- niechęć do rozmowy przy kamerach - czego sie boją ci "bohaterowie" ? :lol :
- dziennikarz pokazał astronaucie fragment dokumentu a ten zaczął robić porządki w swoim biurku (to sie nazywa zabijanie tremy) - jak składał ręczniczek :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:

Dalsze konkluzje po napisie THE END :D
  • 0



#10

Jocker.
  • Postów: 240
  • Tematów: 9
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dopiero zaczełem ogladać ten film i już mnie szokuje ten film to uderzenie w twarz lub ta ucieczka !!!!!!!!!!!!!!!! nienormalne czego sie oni tak boją hmmmm...
Oglądam go dalej :)
  • 0

#11

Traper.

    Tajny Współpracownik

  • Postów: 1485
  • Tematów: 31
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

jutro sobie obejrze, bo mam wolne z powodu egzaminów gimnazjalnych i wtedy się podziele wrażeniami, ale już z waszych postów wnioskóje, że ci ludzie czegoś sie panicznie boją... :) Musze to zobaczyć
  • 0



#12

PTR.
  • Postów: 958
  • Tematów: 135
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

dostrzegacie tylko to co chcieli wam pokazac ci dziennikarze :P
  • 0



#13 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

trzeba wziasc pod uwage to ze dziennikarze moga byc zmeczenie ciaglymi nagonkami i ze tak naprawde niemoga nic powiedziec
  • 0

#14

HeinrichHimmler.
  • Postów: 1
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Moim zdaniem twierdzenie, że na księżyc nie wysłano żadnego człowieka po ten czas jest całkowitą głupotą. Skoro NASA nie wysłała kosmonautów na księżyc to skąd tyle nagrań video na różnych stronach internetowych przedstawiających spacery na srebrnym globie? Wątpię w to ażeby były nagrywane gdzieś na Ziemi są za bardzo realistyczne. coraz więcej ludu wymyśla takiego rodzaju głupoty. No z tym, że na Marsie i jego księżycach dzieją się dziwne rzeczy i znajduja się tajemnicze twarze całkowicie się zgadzam i myslę nawet, że NASA próbuje coś ukryć. No ale to tego drugiego to nie jestem w takim stopniu przekonany ..
  • 0

#15

Tiamat.
  • Postów: 3048
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Skoro NASA nie wysłała kosmonautów


NASA wysyla astronautow, a nie kosmonautow :]
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych