Skocz do zawartości


Zdjęcie

Tajemnicze zniknięcie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
20 odpowiedzi w tym temacie

#1

Mandragora.
  • Postów: 4
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam wszystkich.Chciałabym podzielić sie z wami dosyć nietypowym wydarzeniem jakie przytrafiło mi się ostatnio.Szczerze mówiąc nie wiem co mam o nim myśleć bo do tej pory raczej nie wierzyłam w duchy itp. Ale do rzeczy.
Jak zwykle przed snem zdejmuje biżuterię.Tym razem tj. 31 października jak zwykle zdjęłam je,rzucając od tak na biurko.Ale rano kiedy chciałam je włożyć(1 listopad) moje perełki przepadły.Szukałam wszędzie,nawet w worku od odkurzacza :) Podejrzewałam mojego brata że zrobił mi dowcip ale w pełni upewniłam się że on nie ma z tym zdarzeniem nic wspólnego.Już godziłam sie z ich stratą kiedy to rano w dzień zaduszny leżały na biurku tak pedantycznie równo ułożone.Na 100% wiem że nikt w nocy nie wstawał.Dzień wcześniej rozmawiałam z mamą o tym że zmarli raczej się nie pojawiają,nie moga dawać z zaświatów jakiś znaków.Zniknięcie pereł wiąże z moją ciocią która uwielbiała biżuterię (zmarła 2 lata temu) Grób ma do tej pory tak tragiczny że żaden człowiek nie zasługuje na coś takiego.Jej syna mało obchodzi że trzeba zrobić jakiś pomnik.Serce mi się kraje jak widzę ta garstkę piasku.Może ciocia chciała nam zamanifestować to, żze tylko w nas pokłada nadzieję co do zrobienia pomnika?Sama nie wiem co o tym myśleć.
  • 0

#2

Snajper88.

       Były moderator           Były 'szef' tłumaczy

  • Postów: 204
  • Tematów: 15
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Wiesz ja też kilka razy miałem taki przypadek, że coś zgubiłem a pamiętałem gdzie to położyłem ostatnio. I też po sprawdzeniu wszystkich możliwych miejsc znajdowałem jednak ten przedmiot tam gdzie go położyłem. To jest raczej przeoczenie. Szukasz w zakamarkach, a tego co leży na wierzchu nie widzisz. Dopiero jak usiądziesz zrezygnowana to przedmiot ten od razu rzuca Ci się w oczy i zastanawiasz się jak mogłaś go nie widzieć. ;) Tak już jest. A że akurat taka data to zbieg okoliczności
  • 1



#3

_Silent_.
  • Postów: 827
  • Tematów: 18
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Zastanawiające: skoro duch ciotki był w stanie najpierw schowac perły, a potem je oddać ładnie ułożone, tak, że teraz musisz się domyślać o co chodzi, to dlaczego nie mógł wziąć po prostu flamastra i namazać gdzieś swoich postulatów?
  • 0

#4

metody11.
  • Postów: 317
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Skoro tak to odebrałaś podświadomie, to może masz rację, że tak myślisz. Świadczy o tym fakt skojarzeń Twoich.
  • 0

#5

Halloween.
  • Postów: 516
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

@_Silent_

bo duchy dają wskazówki, znaki, a nie "pełne odpowiedzi"...
  • 0

#6

Mandragora.
  • Postów: 4
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wiesz ja też kilka razy miałem taki przypadek, że coś zgubiłem a pamiętałem gdzie to położyłem ostatnio. I też po sprawdzeniu wszystkich możliwych miejsc znajdowałem jednak ten przedmiot tam gdzie go położyłem. To jest raczej przeoczenie. Szukasz w zakamarkach, a tego co leży na wierzchu nie widzisz. Dopiero jak usiądziesz zrezygnowana to przedmiot ten od razu rzuca Ci się w oczy i zastanawiasz się jak mogłaś go nie widzieć. ;) Tak już jest. A że akurat taka data to zbieg okoliczności


Zadne przeoczenie,tym bardziej że cała rodzinka pomagała mi ich szukać.Leżały na biurku tak widocznie że gdyby tam leżały od początku to na pewno bym ich nie przeoczyła.
  • 0

#7

Halloween.
  • Postów: 516
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A szukałaś biżuterii na biurku?Pamiętasz to?
  • 0

#8

Bobek.
  • Postów: 476
  • Tematów: 30
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Zastanawiające: skoro duch ciotki był w stanie najpierw schowac perły, a potem je oddać ładnie ułożone, tak, że teraz musisz się domyślać o co chodzi, to dlaczego nie mógł wziąć po prostu flamastra i namazać gdzieś swoich postulatów?


Słuszna uwaga , duchy powinny z góry mówić o co im chodzi.A nie zostawiać jakieś 'znaki' i bawić się z nami w odgadywanie ;) .
  • 0

#9

_Silent_.
  • Postów: 827
  • Tematów: 18
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

@_Silent_

bo duchy dają wskazówki, znaki, a nie "pełne odpowiedzi"...

1 Skąd to info?
2 Po co?
  • 0

#10

Bomaw.
  • Postów: 231
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Kazdemu zdarzy sie cos, gdzies polozyc a potem poprostu o tym zapomniec, a po jakims czasie znajduje to cos w miejscu gdzie to kladl. No komu sie takie cos nie przydazylo? Zwykle przeoczenie, a nie zadne duchy.
  • 0



#11

Żbik.
  • Postów: 769
  • Tematów: 24
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Tak naprawdę wielcy sceptycy nie macie żadnego wytłumaczenia, niezbitego argumentu, który mógłby potwierdzić waszą wersję. Rozumiem jedna osoba coś może przeoczyć, ale cała rodzina? :)
  • 0

#12 Gość_Qłak

Gość_Qłak.
  • Tematów: 0

Napisano

żbikuś - niczego nie wykluczam, ale podam przykład, kiedy to około 10 osób przeoczyło. Przypadek, który zdarzył się mnie w tym roku na obozie w Sanoku.

Otóż mieszkałem z 3 kumplami w jednym pokoju. W pokoju były 4 łóżka, jedna szafa, biurko i mała szafeczka przy łóżku. I któregoś dnia miałem iść do sklepu - a tu nagle szok, bo zginął portfel.
Myślę sobie: super. 300zł poszło się kochać. Przeszukałem kilka razy cały pokój, pokój dziewczyn, w którym też często bywałem, nawet byłem u senseia zobaczyć, czy tam nie zostawiłem. Gdy go nie znalazłem, powiedziałem chłopakom z pokoju i dziewczynom z pokoju obok.

Oni też kilka razy przeszukali pokój. Nie znaleźli.

A ja byłem pewien, że go kładłem na biurku. Ale go nie było.

Wieczorem już bardzo zdenerwowany, postanowiłem przeszukać jeszcze raz.

I o dziwo znalazł się! Leżał na biurku, pod kąpielówkami, których nikt nie podniósł...


Ja bym o to nie posądzał duchów, a raczej przypisałbym to prawom Murphyego :)

To czego szukasz, znajdziesz w ostatnim z możliwych miejsc...
  • 0

#13

Ben3k.
  • Postów: 87
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Hmm...
Czasem jest tak, że pewien przedmiot, "przeskakuje", z "wymiaru do wymiaru" i nie znajdziesz go.
ale to tylko moja teoria.
Ale tak myślę.
  • 0

#14

Dita von Tees.
  • Postów: 29
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Czasem trzeba czegoś przestać szukać, żeby to znaleść ;) A może to była poprostu zbiorowa halucynacja? Nigdy nic nie wiadomo...
  • 0

#15

Halloween.
  • Postów: 516
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

_Silent_

1. Ze słuchu?Nie jestem duchem, więc nie mam pewności :)
2. Dobre pytanie.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych