Skocz do zawartości


Zdjęcie

Księgi


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
16 replies to this topic

#1

Gohan.
  • Postów: 23
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jak pewnie zauważyliście na necie jest Bardzo wiele stronek, które są poświęcone przywoływaniu przeróżnych stworzeń np Chciałbym sie dowiedziec od Was czy przywoływanie żywiołów wiąże się z grzechem chciałbym też znać Wasze opinie na temat heh Magi.


Kolejny problem to księgi które chowa papież przed światem co o tym myślicie czy naprawde Watykan kłamie? Czy istnieją księgi mająca większą siłe od Bibli? prosze o szczegółowe odpowiedzi

pozdro
  • 0

#2

_Silent_.
  • Postów: 827
  • Tematów: 18
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Żadna księga nie ma żadnej mocy. Księga to tylko słowa.

Katolicyzm określa magię jako grzech i to ciężki, gdyż magia jest narzędziem Szatana.
  • 0

#3

Gohan.
  • Postów: 23
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Twierdzisz że nie istnieje coś takeigo Jak przywołanie czegoś lub zamienienie sie np w jakieś zwierze?
  • 0

#4

Pyziak.
  • Postów: 703
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

za dużo diablo 2.
  • 0

#5

Erol_Ramon.
  • Postów: 115
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

za dużo gier zdecydowanie... nie wiem co to szmoc i nie wierzę w coś takiego bo to tylko w grach wystepuje...

a do szeroko pojętej magii też podchodzę raczej sceptycznie...

aha co masz na myśli mówiąc "przywołując żywioły"? że nagle twój dom zasyupje się glebą, zaczyna wiać, ojawia się pożar i powódź? :D :D
  • 0

#6

Pyziak.
  • Postów: 703
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

mówię - druid z diablo 2 - 3 drzewka skilli: żywioły, likantropia, przyzwania. wszystko o co pyta nasz kolega. ;)
  • 0

#7

Gohan.
  • Postów: 23
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wpiszcie sobie w goglach ksiega wilkołactwa i poczytajcie wiem ze to sie wydaje nierealne itp ale moj freind doszedl juz do taki9ego poziomu ze jak sie skupi 30 minut to umysłem przenosi rzeczy i jak chce wywołac zywiołaka wody to woda juz mu wrze tyle ze ma zamalo energi i musi potrenowac zeby wywołac Wiadomo ze zeby wywołac zywiolaka wody musi byc naturalne srodowisko czyli np Jezioro rzeka ocean a co do magi rozzmawiałem z ksiedzem i jest cos takiego jak czarna magia lub biala tyle ze nigdy sie niema pewnosci czy zatym neistoi szatan :) wiec radze sotroznie
  • 0

#8

Bomaw.
  • Postów: 231
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Twierdzisz że nie istnieje coś takeigo Jak przywołanie czegoś lub zamienienie sie np w jakieś zwierze?


Oczywiscie! Mozesz puszczac rowniez kamehame jak Songo ;)

A tak na serio.. Nie, nie istnieje nic takiego. I potrenuj nad ortografia..
A co do Twojego posta powyzej to bez komentarza. Za duzo gier i zbyt bujna wyobraznia.
  • 0



#9

Watin.
  • Postów: 10
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

prześlij link do tej stronki o "ksiegacvh wilkołactwa "

a jeżli chodzi o magie hmmm jest to wszystko zapewne razem spójnie połączone teorii mógłbym wysnuć wiele od wicca po jakieś swoje :) może kiedyś napisze książke a może za pewien czas jakiś artykuł na forum ;)
  • 0

#10

Pyziak.
  • Postów: 703
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Wpiszcie sobie w goglach

ale moj freind doszedl juz do taki9ego poziomu ze jak sie skupi 30 minut to umysłem przenosi rzeczy i jak chce wywołac zywiołaka wody to woda juz mu wrze tyle ze ma zamalo energi i musi potrenowac zeby wywołac Wiadomo ze zeby wywołac zywiolaka wody musi byc naturalne srodowisko czyli np Jezioro rzeka ocean


w goglach to Ty sobie możesz ponurkować.

weźcie no dlaczego jeszcze:
a. nikt go nie zbanował
b. nie zamknął tego tematu...
  • 0

#11

Bomaw.
  • Postów: 231
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

weźcie no dlaczego jeszcze:
a. nikt go nie zbanował
b. nie zamknął tego tematu...


Tez sie nad tym zastanawiam..
  • 0



#12

Gohan.
  • Postów: 23
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Powiem krótko dorosnijcie zaczerpnijcie wiedze nie tylko z internetu chcecie by mnie zbanowano bo co bo nie jestem dobry z ortografii? Albo bo nie robie sensacji z niewiadomo czego? Weźcie ziomy dajcie spokój siejecie tylko chaos az mi zal patrzec na te pustote i durnote po prostu no coment. Ja wiem swoje a wy skoro gracie wazniaka to podajcie jakis sensowny temat z życia własnego wziety to porozmawiamy i tez was skrytykuje ... -.-


Edit [08.11.2007]: Żbikuś
Drogi Przyjacielu znaj moje dobre serce bo poprawek w twoim tekscie nie zaznaczałem na czerwono.
Jest takie coś jak słownik lub FireFox, Word, coś co podkreśla błedy. Za dużą ilość błedów można otrzymać warna.
Proszę nie pisać postów mających na celu tylko wytknięcie błedów innym.

  • 0

#13

kiwi.
  • Postów: 13
  • Tematów: 0
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

mam rozumiec ze jesli z ciekawosci bede probowac np. machac kluczem powieszonym na sznurku to jest to grzech ciezki..? niewiem co o tym myslec..
  • 0

#14

Pyziak.
  • Postów: 703
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Powiem krótko dorosnijcie zaczerpnijcie wiedze nietylko z internetu chcecie by mnie zbanowano bo co bo niejestem dobry z ortografi? albo bo nierobie sensacji z niewiadomo czego? wescie ziomy dajcie pokój siejecie tylko haos az mi zal patrzec na te pustote i durnote poprostu no coment Ja wiem swoje a wy skoro gracie wazniaka to podajcie jakis sensowny temat z życia własnego wziety to porozmawiamy i tez was zkrytykuje ... -.-


nie tylko*
nie jestem*
ortografii*
nie wiadomo*
weźcie*
chaos* O.o
po prostu*
no coment? przestań sypać internetowym slangiem, skoro nie potrafisz.
skrytykuję*

no całkiem sporo jak na jednego posta ;)

dlaczego chcemy, żeby zamknąć temat i Cię zbanować? bo mówisz tak ciekawe rzeczy, że nie wiadomo czy płakać czy się śmiać. i myślę, że to Ty powinieneś dorosnąć, bo wtedy może nie będziesz zadawał pytań czy można coś przywołać albo zmienić swoją formę albo PRZYZYWAĆ ŻYWIOŁY, ŁAAA!
  • 0

#15

Żbik.
  • Postów: 769
  • Tematów: 24
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Psik wracać do pytań albo zamykam :) Zreszta czekam tylko na jeszcze jeden offtopowy post i closed.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych