Skocz do zawartości


Zdjęcie

Kobieta na cmentarzu


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
18 replies to this topic

#1

Creep.
  • Postów: 4
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

W zeszłą sobotę po święcie zmarlych jezdzilem z kumplem ok 2 w nocy po miescie. Przejeżdżaliśmy obok cmentarza, kumpel rzucil propozycją aby przejsc sie po cmentarzu, bo swiecilo sie jeszcze wiele zniczy po święcie. Zaparkowalem przy cmentarzu i poszlismy. Jakies 20m od bramy kumpel zapalal papierosa a ja sie spojrzalem w lewo i zobaczylem jakąś kobiete w odleglosci ok 15m, miala czarny plaszcz i dlugie krecone czarne wlosy. Stała nad jakims grobem, pokazalem to kumplowi, on wrzasnął głośno "halo", kobieta sie nie obejrzala, stala dalej, tylko bylo widac jak powiewaja wlosy na wietrze. Cofnelismy sie troszke aby spojrzec z innego konta czy to napewno jest postac, ale sie w tym upewniliśmy. Szybko sie zawrocilismy i poszliśmy do samochodu, kolega jeszcze raz wrzasnol "halo, jest tam ktos?!" ale nikt sie nie odzywal, wskoczyl do samochodu i szybko odjechaliśmy nie oglądając sie za siebie... Zastanawialiśmy sie czy to poprostu nie byla kobieta, ale w takim przypadku zareagowała by jakoś na jego wołanie. Właściwie dobrze że sie nie obejrzała bo nie mam pojecia co by potem bylo. Już nigdy nie pojade nocą na cmentarz, bo i tak jestem po tym wszystkim wyczulony na wszelkiego rodzaju dzwieki w nocy.
  • 0

#2

Bomaw.
  • Postów: 231
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Wedlug mnie to byla zwykla kobieta, nie żaden duch czy cos podobnego.
  • 0



#3

Creep.
  • Postów: 4
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Hmmm zwykla kobieta nie stala by bez ruchu przez ok 5min a zwlaszcza jak ktos do niej woła. No jaka kobieta by stala nad grobem sama o 2 w nocy?
  • 0

#4

Bomaw.
  • Postów: 231
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

A no mogla stac.. Mozliwe, ze jakis czas przed 1 Listopada stracila kogos bliskiego i bardzo za nim tesknila przez co stala nad jego/jej grobem o 2 w nocy.
Sa takie przypadki, gdy ludzie, zalamani strata naprawde bliskiej osoby stoja nad grobem nawet przez cala noc.
  • 0



#5

RadaSs.
  • Postów: 31
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Możliwe, że ona zamarła ze strachu, jak o 2 w nocy na cmentarzu słyszała "halo" i się bała ruszyć :D Myślała, że to duch do niej woła, tak też może być :D
  • 0

#6

Bomaw.
  • Postów: 231
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Możliwe, że ona zamarła ze strachu, jak o 2 w nocy na cmentarzu słyszała "halo" i się bała ruszyć :D Myślała, że to duch do niej woła, tak też może być :D



To tez jest bardzo prawdopodobne
  • 0



#7

shoter.
  • Postów: 41
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

mogła być też załamana i mieć problemy ze słuchem...Takie są babcie :)
  • 0

#8

Arkadiusz.

    Pilot in command

  • Postów: 757
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Witam! Myślę, że to nic dziwnego. Spotkałem się z podobną sytuacją - syn sąsiadki, który był jej jedynym opiekunem, zginął w wypadku. Kobieta od dnia jego pogrzebu przez jakieś dwa, trzy miesiące nie odstępowała grobu. Wychodziła o piątej rano wracała po 24. Przy miała ławkę, siedziała, jadła, "rozmawiała" z synem. Stróż cmentarny nie miał nic przeciwko tym jej wizytom, widać rozumiał tragedię. Ona wierzyła, że nic złego jej się tam nie stanie - przecież była u syna...
  • 0



#9

judas666.
  • Postów: 1468
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

'Halo', to mógł wołać do niej ktoś kto by ja okradł i, kto wie, może jeszcze zgwałcił. Postanowiła więc iż uda, że nie słyszy z nadzieją, że ten ktoś sobie pójdzie. Ewentualnie pomyślała sobie 'Co za *** drze się o 2 w nocy na cmentarzu... Hołota już nawet umarłym nie da spokoju' :3
  • 0

#10

Bomaw.
  • Postów: 231
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

@Arkadiusz
Dokladnie o to mi chodzilo ;)
  • 0



#11

Immortal_Girl.
  • Postów: 16
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Hmmm zwykla kobieta nie stala by bez ruchu przez ok 5min a zwlaszcza jak ktos do niej woła. No jaka kobieta by stala nad grobem sama o 2 w nocy?


Ja na przykład xD
  • 0

#12

_Silent_.
  • Postów: 827
  • Tematów: 18
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

...A mnie wszystko strzela jak raz, że widzę takie tematy, i dwa - że znajdują się geniusze, którzy zamiast je olewać odpowiadają i potem patrze i jest - 10 odpowiedzi.
Narzekacie, że poziom forum spada, a karmicie te trole, podlewacie chwasty.
  • 0

#13

judas666.
  • Postów: 1468
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Silent, jak sie nie podoba, to omijaj, proste :P
  • 0

#14

Żbik.
  • Postów: 769
  • Tematów: 24
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Proszę nie zaśmiecać tematu, niedługo i tak pewnie zostanie zamknięty bo widzę że jest to jedna wielka nabijlania postów i wyszukiwania 1000 wytłumaczeń.
  • 0

#15

Creep.
  • Postów: 4
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

heh nie rozumiem wtedy po co jest ten dzial, chyba do tego aby ktos opowiedzial swoja historie. Nie wiem po co zawracalem sobie glowe ta glupia strona, tylko zmarnowalem czas. Moze zaczniecie opowiadac o mandarynie? Życze wam powodzenia na tej dennej stronie:P Łaski bez......
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych