Skocz do zawartości


Zdjęcie

to prawdziwa prawda!


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
26 odpowiedzi w tym temacie

#1

HWDP.
  • Postów: 30
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

tak czytalem co tu bylo napisane....i wierzycie w to?????????? to jest g**** prawda! ja wam powiem prawdziwa prawde (to jest wszystko nie do konca, ale cos takiego)

21 (albo 22) grudnia o godzinie 21 (occzywiscie w 2012 roku) odwrócą sie bieguny i tak naprawde wszystkie p**** ze świata zostana SPRZATNIECI (czyli takie menele, itd) i tylko normalni przezyja (czyli ja... nie wierzycie??? to czemu mam jak cholera dluga linie zycia??) przezyja tylko ludzie ktorzy sa (ze tak powiem) medium......
a wracajac do 2012: wiec odroca sie bieguny, wszystkich p**** wywieje a swiat (chyba z 4) przejdzie na 5 (chyba wymiar czy cus) i wtedy nie bedzie wygladalo jak teraz tylko LEPIEJ..... wiec 2012 nie bojcie sie... cwiczcie rzeczy typu ogladanie aury itd bo tylko tacy ludzie przezyja.....

jak cos to na gg 10732547

@edit pomylilem sie....moze bedzie wygladac jak teraz ale i tak bedzie lepiej

EDIT [22.10.2007]: Traper
Regulamin pkt 7.2 W obrębie serwisu nie wolno używać wulgaryzmów. Przyznano ostrzeżenie.


#2

Macha.

    Ciekawski

  • Postów: 2267
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Wiesz, ty masz swoją wizję tego zdarzenia, inni mają taką wizję. Tak naprawdę to dowiemy się dopiero później jak to ma być ;)



#3

HWDP.
  • Postów: 30
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wiesz, ty masz swoją wizję tego zdarzenia, inni mają taką wizję. Tak naprawdę to dowiemy się dopiero później jak to ma być ;)



no wlasnie...pozyjemy, zobaczymy

#4

Lerlitz.
  • Postów: 229
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

(czyli ja... nie wierzycie??? to czemu mam jak cholera dluga linie zycia??) przezyja tylko ludzie ktorzy sa (ze tak powiem) medium......


wow czlowieku moja linia zycia jest ogromnie dluga i tez trenuje aure itp. i nie sadze ze jestem medium albo przezyje 2012(jesli cos sie stanie wg) nawet moge nie dozyc 2011 mimo tego ze mam tak "cholernie" długą linie zycia (bo az jej koniec wychodzi za progi dloni).
heh ile masz lat 13 ? :rotfl: twoja teoria z przebiegunowa niem moze sie wydarz a moze nie. Masz jakies czystko materialny namacalny dowód ze tak wlasnie bedzie ?! co do jtoty twojego slowa ?! wątpie...

#5

Pixxel.
  • Postów: 156
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

przepraszam bardzo autora ale gdy tylko przeczytałem poczułem instynkt śmiechu. ale spokojnie wszystko się może zdarzyć

#6

michciu.
  • Postów: 350
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

jakiś oszołom, usuńcie ten temat:P podpucha do tego

#7

HWDP.
  • Postów: 30
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

a se usuncie.... tylko mam pytanie

DLACZEGO DO (CENZURA) INNI SE MOGA ROBIC NA TYM FORUM CO CHCA A JA NIE?!?!?!?!!??!!?!?!?!?


TEZ MAM PRAWA JAK KAZDY INNY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

#8

Oren.
  • Postów: 71
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nauczę się Psioniki... Ale wtedy twoja wizja się nie spełni. :devil:

#9

Lerlitz.
  • Postów: 229
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

a se usuncie.... tylko mam pytanie

DLACZEGO DO (CENZURA) INNI SE MOGA ROBIC NA TYM FORUM CO CHCA A JA NIE?!?!?!?!!??!!?!?!?!?


TEZ MAM PRAWA JAK KAZDY INNY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

pisz bez CAPSA i wróć sie do podstawówki :rotfl: co inni robia a ty nie ? narazie robisz wiecej od normalnego uzytkownika tego forum, takiego jak np. JA :)

#10

Traper.

    Tajny Współpracownik

  • Postów: 1485
  • Tematów: 31
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Julian13, może najpierw naucz się wypowiadać zgodnie z regulaminem i netykietą, a potem dochodź swoich praw. Taka rada na przyszłość.



#11

judas666.
  • Postów: 1468
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Sądząc po stylu wypowiedzi, jak autor tego tematu i jemu podobni przeżyją, to ja nie chcę xD Przynajmniej się uśmiechnąłem, dzięki :3

#12

HWDP.
  • Postów: 30
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ja rozumeim... ale DLACZEGO taki koles jak np. Lerlitz moze se mnie bezkarnie obrazac???? to nie fair...

a inni sie smieja ja mam DOSC

#13

Mienso.

    Disturbed Mind

  • Postów: 268
  • Tematów: 23
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

a inni sie smieja ja mam DOSC


No i dobrze, skończ swoje wywody i najlepiej opuść tę stronę :wall:



#14

judas666.
  • Postów: 1468
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Nie no, przepraszam. Chłopak ma 13 lat jeszcze się wyrobi :3

#15

HWDP.
  • Postów: 30
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano




a inni sie smieja ja mam DOSC


No i dobrze, skończ swoje wywody i najlepiej opuść tę stronę :wall:



zamknij m****e.....

nie bedziesz mi tu p**** rozkazywac

od tego jest administrator i/lub moderator

Edit [22.10.2007]: Traper
Regulamin pkt 7.6Zabronione są wszelkie formy rasizmu, nietolerancji: tzn. wypowiedzi antynarodowych i szerzących nienawiść; wypowiedzi wulgarne odnoszące się do innych nacji, kolorów skóry, wierzeń, osób; wypowiedzi obraźliwe skierowane pod adresem innych użytkowników forum. Przyznano ostrzeżenie.



 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych