Skocz do zawartości


Zdjęcie

Dita von Tees


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
16 odpowiedzi w tym temacie

#1

Dita von Tees.
  • Postów: 29
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Cześć !
Mam na imię Pati... xD Mam (...)naście lat...Mój nick wziął się z podziwu Dity von Teese (byłej żony Marilyna Mansona
) i jej zamiłowania do gorsetu...Jednak usunęłam z niego jedno ostanie 'e' bo w sumie prawo autorskie, rzecz święta ;)
Interesuję się malarstwem (kiedyś malowałam teraz najczęściej szkicuje), zoologią w szczególności kynologią, ostatnio też kryptozoologią. Słucham dobrej muzyki, oglądam dobre filmy i uczę się... xD
Moje zdjęcie możecie zobaczyć w osobnym temacie...
GLEBA ;)

#2

Mienso.

    Disturbed Mind

  • Postów: 268
  • Tematów: 23
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Dobra muzyka, dobre filmy... Sprecyzujesz? ;)



#3

Broken.
  • Postów: 178
  • Tematów: 0
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

o, milosniczka Dity, witaj!

#4

Wiśnia88.
  • Postów: 54
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Piękne zdjęcie :> (ładne oczy tajemnicze). Witam w naszych skromnych progach :drink:

#5

Robaczek.
  • Postów: 574
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Pokażesz facetom nagie ramie i głupieją..
'sweet Pati'- no, dziekuje bardzo..
Mamy na forum jakiś zjazd dzieci? Może zaczniesz jeszcze pisać roszofee?
To nie jest bravo, ani forum roztargnionej młodzieży, tylko coś o głębszej tematyce..
No ale cóż jestesmy tolerancyjni i wqle, wqle.. Tylko zarozumiałych i pełnych pychy ludzi nie lubie- tu nie ma aluzji.. a może..
W każdym razie witam..

#6

judas666.
  • Postów: 1468
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Hello Kitty ^^
Masz śliczne oczy.

#7

Dita von Tees.
  • Postów: 29
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Kolega tak nazwał to tak jest ;) Nie trzeba na mnie od razu najeżdżać...Dobra muzyka to przede wszystkim ''The Cranberries'', a z filmów to twórczość np. Quentina Tarantino i horrory, ale nie takie gdzie sie krew leje strumieniami, tylko coś bardziej inteligentnego m.in ' The Thing' albo 'It'... Chociaż jak każda kobietka od czasu to czasu filmem romantycznym nie pogardzę...Zapomniałam napisać, że książki też lubię czytać. Czytam różne gatunki literackie do moich ulubionych pozycji zaliczają się dzieła S. Kinga oraz "Szkarłatny płatek i biały'', ''Jabłko'' i "Przeminęło z wiatrem ". Ostatnio czytam jednak tylko po angielsku (jestem w połowie Marley&me)...

pozdrawiam i dziękuję za w większości miłe i ciepłe przyjęcie ;)

Aha i jeszcze jedno...Nie jestem pustą blond laleczką...Nie czytam ''Bravo'' i nigdy nie przeczytam...Przeczytałam to raz u koleżanki i większej szmiry nie czytałam, wolę ambitniejsze rzeczy...Uwierz mi...

#8

Ivellios.

    ÓSMY ZMYSŁ

  • Postów: 1625
  • Tematów: 401
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 109
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Pokażesz facetom nagie ramie i głupieją..
'sweet Pati'- no, dziekuje bardzo..
Mamy na forum jakiś zjazd dzieci? Może zaczniesz jeszcze pisać roszofee?
To nie jest bravo, ani forum roztargnionej młodzieży, tylko coś o głębszej tematyce..

Jeśli oceniasz ludzi po tym, jak się przedstawiają, to gratuluję. Naprawdę...

Dita von Tees, witaj wśród paranormalmaniaków :P



#9

Niewiadomykot.
  • Postów: 3
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam serrrdcznie^^ Tak się zastanawiałam nad tymi pojęciami "dobra muzyka" i "dobre filmy" bo nie ładne co ładne a co się komu podoba. Stąd też dobrze ,że rozwinęłaś. Natomiast z książkowej ciekawości pytam czyjego autorstwa jest rzeczone "Jabłko"?
I mała rada - nie przesadzaj z wielokropkami.

#10

Dita von Tees.
  • Postów: 29
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jabłko tak, jak ''Szkarłatny płatek i biały'' jest autorstwa M. Farbera. Jest to zbiór krótkich nowelek i poniekąd kontynuacja "Szkarłatnego (...)" chociaż w sumie nie do końca ;) Trzeba to przeczytać...
P.S.
Dziękuję za radę. Wielokropki to moja mania i już dużo osób mi zwracało o to uwagę np. na gg czy jak piszę sms-y

#11

Macha.

    Ciekawski

  • Postów: 2267
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Pech z tym Sandomierzem ;) To jest po prostu niesamowite, w internecie można znaleźć wiele interesujących osób, ładnych dziewczyn, czy poznać kilka fajnych osób, ale niestety nie da rady się z nimi spotkać :/



#12

Dita von Tees.
  • Postów: 29
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Sandomierz jest strasznie mały i czasem nie ma co w nim robić, więc może kiedyś nie będę miała gdzie iść na wagary wsiądę w autobus i do Wawy przyjadę, albo kiedyś w sobotę... xD Ja jestem do wszystkiego zdolna ;)
P.S.
Ty również jesteś strasznie ładny (przystojny raczej) i powiem Ci w tajemnicy, że jestem młodsza od Ciebie, ale malutko...

#13

Robaczek.
  • Postów: 574
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Jeśli oceniasz ludzi po tym, jak się przedstawiają, to gratuluję. Naprawdę...


Nie, oceniam po kolorze skarpetek, czasem po mankietach u spodni..
Bardzo rzadko zwracam uwagę, na to co mówią, bo przecież słowa nie są doświadczeniami duszy, nie wyrażają charakteru.. tylko własnie te mankiety i skarpetki..
Iv, Ty wiesz że ja Cie średnio lubie, ale już nie błyskaj tam gdzie jest jasno..

#14

judas666.
  • Postów: 1468
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Ocenianie kogoś po pierwszym wrażeniu jest głupie.

#15

cisz.

    Realizm Magiczny

  • Postów: 832
  • Tematów: 33
  • Płeć:Kobieta
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

wielokropki to też moja mania i fetysz :P
Dorobiłam do nich całą ideologię - są tajemnicze, jak otwarte furtki, dają nadzieję na coś więcej ;) Poza tym graficznie pięknie się komponują...
Witaj !




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych