Skocz do zawartości


Zdjęcie

Cos mi kaplo na dywan xD


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
32 odpowiedzi w tym temacie

#1

mastaho.
  • Postów: 12
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A wiec tak, wydarzyło sie to z godzinę temu. Siedzę sobie w pokoje, słucham muzyki i serfuje po necie, światło mam zgaszone. Nagle słyszę takie szurniecie po wykładzinie, wstałem i zapaliłem światło, spojrzałem w to miejsce gdzie to słyszałem i była mokra plama, wyglądało to tak jakby spadło z wysokości bo był taki niewielki rozprysk. Rozejrzałem sie po pokoju z kad mogło to spaść czy coś. Podotykalem sufit żeby sprawdzić czy nie jest mokry i nic takiego nie poczułem a sprawdzałem dokładnie nad tym miejscem gdzie spadło i w okolicach, obok plamy z 20 centymetrów leżała butelka z coca-cola do polowy pełna, ale zakręcona i na pewno nie przecieka, wiec to raczej nie z niej, raczej to tez nie ze mnie bo nie bylem spocony ani nic z tych rzeczy xD . Nie mam pojęcia z kad sie to wzięło, może ma ktoś jakieś mądre pomysły? Wtedy w pokoju ze mną tez był brat, siedział obok na laptopie i coś tam robił, miałem widok na niego i to na pewno nie on, siedział około 1-1,5 metra od plamy a ja z 30 centymetrów. Szczegółowo opisałem żeby nie było tak wiele bezsensownych pytań, nie jest to prowokacja i nie kierujcie sie tym, ze dopiero sie zarejestrowałem, po prostu potrzebowałem konto żeby to napisać, mam tu jeszcze inne od około roku ale zapomniałem jak sie nazywa ;p muszę poszukać. Ok wiec jak są jakieś pomysły/ odpowiedzi to piszcie.
  • 0

#2

Mienso.

    Disturbed Mind

  • Postów: 268
  • Tematów: 23
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Masz zwierzaka który mogl Ci tak upiększyć dywan? :D
  • 0



#3

mastaho.
  • Postów: 12
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

To nie był zwierzak raczej bo bym słyszał i od razu jak to usłyszałem to tam popatrzałem i nie widziałem zwierzaka tylko takie ciemniejsze miejsce bo ciemno mocno było, ale mam psa, który był w drugim pokoju a z metr od plamy mam świnkę morska zamknięta w klatce więc wydaje mi się, że to nie ona xD
  • 0

#4

MałoLat.
  • Postów: 68
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Pewnie stał za tobą potwór jak oglądałeś sprośne rzeczy i mu ślina kapnełą :?

Tak powaznie to nie wiem co to moglo byc. Jakiś owad ci narobyl na dywan. Moze ptak? xD
  • 0

#5

mastaho.
  • Postów: 12
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Heh ptaka mam schowanego, a innego żadnego w tym czasie nie widziałem, żaden owad takiego dużego narobu raczej nie ma xD
  • 0

#6

Groosiek.
  • Postów: 24
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A nie lepiej zaraz na początku sprawdzić skład chemiczny tej "plamy"? Jeśli nie masz laboratorium, to możesz spróbować za pomocą zmysłów - węchu, a najlepiej smaku. Opisz dokładniej tą plamę i daj fotkę jeśli możesz. ;)
  • 0

#7

Mienso.

    Disturbed Mind

  • Postów: 268
  • Tematów: 23
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

A nie lepiej zaraz na początku sprawdzić skład chemiczny tej "plamy"? Jeśli nie masz laboratorium, to możesz spróbować za pomocą zmysłów - węchu, a najlepiej smaku. Opisz dokładniej tą plamę i daj fotkę jeśli możesz. ;)


Tylko uważaj, to może być kwas :P
  • 0



#8

MałoLat.
  • Postów: 68
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mi raz cos kapło na kark jak siedziałem przed kompem. Okazało się, że to ogromny pająk. Nie zastanawiając się wziąłem delikwenta w reke i zrobiłem z niego kuleczkę :>
  • 0

#9

Danki.
  • Postów: 360
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Tylko uważaj, to może być kwas :P

jeśli nie przeżarło dywanu to pewnie nie kwas.
  • 0

#10

mastaho.
  • Postów: 12
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No laboratorium nie mam xD Ale sprawdziłem smak i zapach tak mniej więcej ale nie poczułem nic.
Zdjęcie:
Dołączona grafika
  • 0

#11

Żbik.
  • Postów: 769
  • Tematów: 24
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Informuję tylko że posty nijak mające się do tematu oraz wszelka samowolka będzie usuwana.
  • 0

#12

mastaho.
  • Postów: 12
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Proszę Was nie piszcie takich bezsensownych odpowiedzi -.- Na zdjęciu niewiele może widać, ale to z komórki zdjęcie, zrobione jakieś 2-3 minuty po zobaczeniu plamy.

Nie pisz dwa razy tego samego, poprawione.
Żbikuś

  • 0

#13

Groosiek.
  • Postów: 24
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No laboratorium nie mam xD Ale sprawdziłem smak i zapach tak mniej więcej ale nie poczułem nic.
Zdjęcie:
Dołączona grafika

Co na tym zdjęciu jest plamą? Mógłbyś zaznaczyć jakimś kółkiem? A pozatym mógłbyś chociaż zrobić zdjęcie w bardziej doświetlonym pomieszczeniu, bo widzę dużą ziarnistość spowodowaną ciemnością.

Pisałeś, że masz brata. Jeśli brat zrobił Ci kawał to nie przyzna się od razu. Sugerowałbym przesłuchać brata. ;)
  • 0

#14

London.
  • Postów: 225
  • Tematów: 0
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Sprawdzałeś czy podłoga pod dywanem jest sucha? Może ktoś z dołu bawi się wodą.
  • 0

#15

mastaho.
  • Postów: 12
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ok plama to jest to miedzy tymi dwoma żółtymi nie wiem co to, plamę mało widać, a teraz już jej nie ma i jest sucho, na dole mieszka stara baba co ma z 70 lat i ledwo chodzi, czy na dole suche nie sprawdzę ale sie nie opłaca bo jak pisałem to tam kaplo z góry mi sie wydaje, to tez nie brat bo mówiłem siedziałem obok mnie i cos na laptopie robił i nie miałby jak, widziałbym to.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych