Skocz do zawartości


Zdjęcie

Dyskusja prawdziwa.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
17 odpowiedzi w tym temacie

#1

Light of Deliverance.
  • Postów: 36
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Kończę aktywną działalność na forum, ponieważ dyskusje zwalają mnie z nóg, i sprawiają, że wiję się konwulsyjnie z przerażenia.

Ale sama rozmowa jest dla mnie zbyt porywająca, by z nią zerwać. Dla ambitnych, elokwentnych i odważnych, proponuje nowy wymiar debaty.

Przygotowuje stronkę, na którą wrzucane by były tematy dyskusji.
Chętni do wzięcia w niej udziału słaliby maile ze zgłoszeniem przez bramkę.
(Ci posiadający mikrofon/słuchawki).

W określonym terminie spotykalibyśmy się wirtualnie na serwerze któregoś z programów do komunikacji głosowej dla dużych grup- Vent, TS.

Taka dyskusja to coś żywego, ciekawego, bez bzdurnych argumentów. Wymagająca refleksu, i umiejętności wysuwania ciętej riposty.
Dwa przeciwne sobie obozy= zacięta i ciekawa walka.
Wyeliminowalibyśmy dzieciaki bez sensu kłapiące dziobami, i nie wnoszące nic do tematu.

Poruszalibyśmy tematy Paranaukowe, ogólnie rzecz biorąc.

Co wy na to? Napiszcie, jeśli mielibyście w przyszłości ochotę wziąć udział w czymś takim. Wtedy praca ruszy pełną parą, i niedługo będzie można rozpocząć pierwszą polemikę.


pozdrawiam, LoD
  • 0

#2

Unknown.
  • Postów: 23
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Bardzo dobry pomysł ale zorganizowanie żeby to sprawnie działało będzie wymagało dużo pracy, wiadomo co osoba to inny pogląd, trzeba zapobiec kłótnią itp. :mrgreen: . Chociaż chętnie bym wziął udział w takim czymś
  • 0

#3

Tiamat.
  • Postów: 3048
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

trzeba zapobiec kłótnią

co trzeba zapobiec kłótnią ? za pomocą kłotni czemus zapobiec ?
  • 0

#4

Unknown.
  • Postów: 23
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

:wall: niefortunne wyrażenie :P raczej kłótni... :P :wall: :wall: zmęczony jestem, idę spać :P

Peace.
  • 0

#5

Light of Deliverance.
  • Postów: 36
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Proszę piszcie tylko, czy chcecie/ nie chcecie wziąć udział w czymś takim. Moderatorów proszę o usuwanie zbędnych postów.
  • 0

#6

5k18a.
  • Postów: 37
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Kończę aktywną działalność na forum, ponieważ dyskusje zwalają mnie z nóg, i sprawiają, że wiję się konwulsyjnie z przerażenia.



Zwykłe dyskusje dzieciaków i tyle. Na szczęście czasami trafia się ciekawy temat do przeczytania, nie mniej udział w dyskusji moim zdaniem rzadko ma jakikolwiek sens.
  • 0

#7

_Silent_.
  • Postów: 827
  • Tematów: 18
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Nie ma to jak przyjść na gotowe. Jak komuś nie pasuje poziom dyskusji, to niech się włączy i go podniesie.
  • 0

#8

Anomaly.
  • Postów: 330
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Ciekawy pomysł, ale jak będzie z realizacją? Chętnie wziąłbym w tym udział, ale musze najpierw skompletować niezbędny sprzęt.
  • 0

#9

Ciasteczkowy Potwór.
  • Postów: 25
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Drogi Panie Light of Deliverance!

Toż to świetny pomysł. Popieram inicjatywę w 100%.
Zgłaszam swą chęć pomocy w realizacji przedsięwzięcia.

Pozdrawiam Serdecznie
  • 0

#10

Light of Deliverance.
  • Postów: 36
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Boicie się otwartej dyskusji, czy nie jesteście zainteresowani taką formą rozmowy?

180 wejść, a tylko 3 chętnych...i to w dodatku sceptyków.
  • 0

#11

Berith.
  • Postów: 1115
  • Tematów: 26
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Ja taką formą rozmowy nie jestem zainteresowany z prostego względu - jestem zbyt zajęty, aby móc dyskutować w czasie rzeczywistym. Forum daje mi tą wygodę, że wracam ze szkoły i mogę przejżeć powiedzmy 5 interesujących mnie tematów. Potem sobie gdzieś idę, coś robię i znów przeglądam 5 itp.
  • 0

#12

Light of Deliverance.
  • Postów: 36
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

jestem zbyt zajęty, aby móc dyskutować w czasie rzeczywistym.



Tak, tylko, że takie dyskusje nie odbywałyby się codziennie, tylko najwyżej raz w tygodniu. Efekt, zapewniam, byłby 1000 razy lepszy, niż teraz.

wracam ze szkoły i mogę przejżeć powiedzmy 5 interesujących mnie tematów. Potem sobie gdzieś idę, coś robię i znów przeglądam 5 itp.


Można by wtedy mniej czasu poświęcać forum, a troszkę więcej prawdziwej dyskusji.
  • 0

#13

Sathik.
  • Postów: 94
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ciekawy pomysł. Chętnie wezmę udział. Szkoda tylko, że tak mało użytkowników się zadeklarowało.
  • 0

#14

Light of Deliverance.
  • Postów: 36
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wciąż czekam... to rodzaj dyskusji dla najodważniejszych, najbardziej zdecydowanych, i najpewniejszych co do słuszności swoich racji.
  • 0

#15

Amaya.
  • Postów: 20
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ostatnio uważnie czytam starsze tematy, może jeszcze nie wiem wszystkiego, ale chętnie wezmę udział w takiej debacie. Mam pewne poglądy, których będę się trzymać (naprawdę mocno :) ) Zawsze taka rozmowa odbywa się spontanicznie, można więcej powiedzieć i więcej usłyszeć. Same plusy. Jestem za.
Mam jedno ale:
Żeby tylko jedna osoba się nie wymądrzała, że ona wie wszystko, a reszta ma się zamknąć ;)
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych