Skocz do zawartości


Zdjęcie

judas666


  • Please log in to reply
22 replies to this topic

#1

judas666.
  • Postów: 1468
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Ladies and gentleman! Welcome to the freak show!

Witam!
Mam na imię Piotrek, mam 21 lat, jestem szczupłym, chorym na ciele (czasami) i umyśle (zawsze) chłopakiem o przeciętnym wzroście (około 180cm), brązowych włosach i szarych oczach. Poszukuję dziew... wróć! Nie tu.
Ekhem... Jestem brzydki, głupi, nudny, nieciekawy, jestem zakompleksionym fetyszystą, futrzakiem i heteroseksualistą. To ważne, bo lubię się przytulać do tego stopnia, że płeć nie robi mi różnicy :3
Stwierdzono u mnie depresję. Czasami robię sobie krzywdę, ale nie zrobiłem sobie nic poważniejszego (czyt. pozostawiającego ślady) od jakiegoś czasu.
Sensem mojego życia jest poszukiwanie sensu życia i słuchanie muzyki, rocka, metalu i pochodnych. Lubię też muzykę instrumentalną. Moimi ulubionymi rodzajami filmów są komedie, fantasy, science-fiction, czasami gore (jak mam nastrój), gier natomiast - cRPG i FPS (co nie znaczy że nie oglądam i nie gram w nic innego).
Za młodu chciałem zostać strażakiem, astronautą lub muzykiem, potem programistą, testerem gier lub muzykiem. Obecnie chciałbym być martwy xP Ale z tym jeszcze zaczekam ^^
Z powyższego można wywnioskować, bardzo słusznie, iż mam o sobie wysokie mniemanie :P Zdarza mi się operować ironią i sarkazmem, lubię też wrzucać cytaty z piosenek wszędzie tam gdzie pasują przynajmniej w małej części.
Jestem agnostykiem, na forum szukam dowodów na istnienie zjawisk paranormalnych i odwiedziny odwiedziny małych, zielonych ludzików. Nie dlatego że w nie wierzę, bo nie wierzę, ale dla tego że chciałbym uwierzyć.
To by było na tyle. Jak macie jakieś pytania, mądre, głupie, dziwne, osobiste, to pytajcie, postaram się odpowiedzieć.

PS1. Powyższe jest wynikiem fazy (tzw głupawki) która nie nawiedzała mnie już od długiego czasu, a lubię ją, bo tylko z nią mogę się na prawdę cieszyć ^^ Jutro będę żałował :P

PS2 to taka konsola.

PS3 też.

PS4 wiem, że to oklepany i nieśmieszny dowcip :P I w razie jakby ktoś chciał mnie uświadomić, że nie jestem śmieszny, to się zacytuję:

Jestem brzydki, głupi, nudny, nieciekawy

Dziękuję za uwagę i podziwiam tych którzy przebrnęli przez te bzdury x3

#2

Dagaz.
  • Postów: 83
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

dopiero teraz sie witasz? xD Fajnie, że jakis jeszcze futrzak tutaj jest :3

#3

Hunter.
  • Postów: 302
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Świetne,masz gościu poczucie humoru:)

#4

KaśkaK.
  • Postów: 108
  • Tematów: 13
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

wbrew...

Jestem (...) nieciekawy

Jedno z ciekawszych przywitań na forum,a co tam...świetne :) (za wiele ich nie czytałam :P )

#5

Indigo.
  • Postów: 89
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

hm , głupawka ??? ... nie widziałeś jeszcze mnie w akcji , na szczęście kontroluję emocje bo inaczej pewnie wyleciał bym z tego forum na raz , dwa ... bum ... ehh , no więc tak to już jest z tym ... a tak wogóle to witam ^^ !

#6

Chessman.
  • Postów: 1031
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

PS1 to też konsola, witaj :)

#7

London.
  • Postów: 225
  • Tematów: 0
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam na forum.

#8

Pyziak.
  • Postów: 703
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

witaj, masz młotek?

#9

Robaczek.
  • Postów: 574
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Pozerstwo? Ludzie z depresją tak nie pisza..
W każdym razie siema ;)

#10

judas666.
  • Postów: 1468
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

dopiero teraz sie witasz?

Lepiej teraz niż na początku tylko po to żeby stwierdzić że nie chce mi się tu siedzieć i po kilku dniach się więcej nie pokazywać.

wbrew...

Jestem (...) nieciekawy

Jedno z ciekawszych przywitań na forum,a co tam...świetne :) (za wiele ich nie czytałam :P )

Dziękuję :P

hm , głupawka ??? ... nie widziałeś jeszcze mnie w akcji , na szczęście kontroluję emocje bo inaczej pewnie wyleciał bym z tego forum na raz , dwa ... bum ... ehh , no więc tak to już jest z tym ...

Kiedyś miałem ataki regularnie po 22. Niestety od dłuższego czasu nie mam.

PS1 to też konsola

Pierwszy play to PSX ^^

masz młotek?

Na szafie.

Pozerstwo? Ludzie z depresją tak nie pisza..

A ile znasz osób z depresją? ^^

Nom i witam wszystkich.

#11

cisz.

    Realizm Magiczny

  • Postów: 832
  • Tematów: 33
  • Płeć:Kobieta
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Cześć Judaszku :)
I nie chcę słyszeć o Twoim końcu! Jak będziesz miał problem wal do mnie śmiało:)



#12

Pyziak.
  • Postów: 703
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

masz młotek? to dobrze! a tapczan?!

#13

judas666.
  • Postów: 1468
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Tapczana nie mam. Mam zwykłe łóżko.

Cześć Judaszku :)
I nie chcę słyszeć o Twoim końcu! Jak będziesz miał problem wal do mnie śmiało:)

Dziękuję, to bardzo miłe z Twojej strony. Mam chodzić na terapię i tam się wyjęczę ^^

#14

Pyziak.
  • Postów: 703
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

jak nie masz tapczana, to niestety nie mogę Cię o coś poprosić. chciałem, żebyś tapczan wytrzepał młotkiem, a tak to nie przejdzie...

#15

Dita von Tees.
  • Postów: 29
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wow ;) Już Cię lubię! Strasznie fajnie sie przedstawiłeś, ja też czasami mam ataki głupoty i owcem tego są moje chore wiersze i książka... xD
P.S.
Dziękuję za komplement, a co do depresji to wiesz 'prozac' dobry na wszystko


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych