Skocz do zawartości


Zdjęcie

Grupy KOKUA


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
17 odpowiedzi w tym temacie

#1

Macha.

    Ciekawski

  • Postów: 2267
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Nazywam się Munin, i jestem inicjatorem oraz nadzorcą pomysłu Grup KOKUA związanych wspólną płaszczyzną internetową - portalem Psychotronika.pl.
Idea grup KOKUA, która jest tu realizowana, pochodzi z książki "Szaman miejski" S. Kahili Kinga, i polega ona na tym, że osoby w liczbie od 3 do 7 tworzą grupy o szamańskim charakterze.
Członkowie grup rozmawiają ze sobą, pomagają sobie nawzajem wymieniając wiedzę, doświadczenie. Nawet jeżeli dopiero zaczynasz swoją przygodę z parapsychologią, to przyłącz się i spróbuj.
Korespondencja odbywa się na żywo poprzez czat GG. Kilka osób może rozmawiać w jednym oknie.

Praca Grup KOKUA polega m.in. na: uzdrawianiu, jasnowidzeniu, wspólnym medytowaniu, wymianie doświadczeń na tematy duchowego rozwoju, realizowanie zadań społecznych (np. wysyłanie światła do Głowy Państwa) itd. Jeśli chcesz rozwinąć zdolności paranormalne, to Grupa KOKUA może Ci w tym pomóc, podobnie gdy pragniesz używać swoich zdolności by wesprzeć kogoś potrzebującego pomocy.

Dzięki Grupie KOKUA uświadomisz sobie realność bioenergii, możliwości odczytywania informacji na odległość np. poprzez zdjęcie (psychometria) lub w umyśle (telepatia). To da Ci podstawy dla rozwoju psychotronicznego.
Zapoznasz się również w szamańskimi praktykami które mają na celu wywołanie drogą psychokinezy zmian w przyrodzie, społeczeństwie lub w życiu indywidualnej osoby poprzez kontakt z duchami albo sferą duchów.

Zaczerpnięte z http://psychotronika...php?p=3035#3035

_______________________________________________________

Uważam, że może być to ciekawe i warte uwagi. Sam się zapisałem i zapraszam innych :)
  • 0



#2

Charmed.
  • Postów: 71
  • Tematów: 12
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Macha muszę powiedzieć ,że to ciekawe.
Poczytam trochę więcej i się może zapiszę :D
  • 0

#3

XXXX.
  • Postów: 4
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

jedno słowo - SEKTA
  • 0

#4

Robaczek.
  • Postów: 574
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Sekta przez GG.. powodzenia.. KK wyprał Ci mózg..
  • 0

#5

mithrandir.

    Pan Satyros

  • Postów: 531
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

XXXX

To bylo odnosnie tematu czy moze forum ? Jesli nt. tematu to po czesci sie zgadzam - sekta to moze nie jest ale jakies pranie mozgu tak
  • 0



#6

Charmed.
  • Postów: 71
  • Tematów: 12
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

XXXX możesz z łaski swojej wytłumaczyć co dla Ciebie znaczy słowo sekta za Nim rzucisz komuś mięso w twarz !

Sam zapisałem się do tej grupy :P
  • 0

#7

Macha.

    Ciekawski

  • Postów: 2267
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Ja nie mogę... wy naprawdę nie wiecie jak działają sekty i na czym to polega. Jak wam powiem, że wierzę w to co jest w New Age, to też podacie że należę do sekty ?? Trochę wiedzy, zamiast puszczania słów na wiatr i to na dodatek bezsensownych.

Ja bym powiedział, że to po prostu grupa w której rozmawiamy o wspólnych zainteresowaniach. Nie mamy "mszy" tylko mamy dyskusje na wspólne tematy.
  • 0



#8

Charmed.
  • Postów: 71
  • Tematów: 12
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Macha mam nadzieję ,że nie mówisz o mnie.
Wiem co to jest sekta i nigdy nie posunąłbym się do twierdzenia ,że grupa KOKUA to sekta.
Grupę KOKUA można porównać z kółkiem zainteresowań w szkole
  • 0

#9

Oren.
  • Postów: 71
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

jedno słowo - SEKTA


W kościele katolickim też są ugrupowania podobnego typu ... tylko zamiast medytacji i szamańskich praktyk są śpiewane piosenki, modlitwy...

A przecież nie powiesz ,że kościół katolicki to sekta :sux: ...

(Oczywiście w kościele też znajdą się ludzie ,którzy chcą zarobić na wierze...)
  • 0

#10

Charmed.
  • Postów: 71
  • Tematów: 12
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie będę zważał na naszego miłego XXXX
Przejdę teraz do grupy KOKUA,
Jest ostatnie jedne miejsce w grupie 3
Oczywiście będą jeszcze inne grupy :D
  • 0

#11

Macha.

    Ciekawski

  • Postów: 2267
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Ciekaw jestem osób w grupie :) Mam nadzieję, że nauczę się dzięki temu wielu nowych rzeczy :)
  • 0



#12 Gość_Rishro

Gość_Rishro.
  • Tematów: 0

Napisano

Przesyłaliście sobie energie e-mailem? ^.-. Nie rozumie, wchodzicie na chat i przesylacie? Ech...

Istnieje temat o grupach Kokua, przenoszę.
Żbikuś

  • 0

#13

Jack Bauer.
  • Postów: 174
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Myślę dosyć poważnie o zapisaniu się do owej grupy.
Może mi to przynieść niezłe korzyści :)
  • 0

#14

ximm.
  • Postów: 26
  • Tematów: 5
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Praca Grup KOKUA polega m.in. na: uzdrawianiu, jasnowidzeniu, wspólnym medytowaniu, wymianie doświadczeń na tematy duchowego rozwoju, realizowanie zadań społecznych (np. wysyłanie światła do Głowy Państwa) itd. Jeśli chcesz rozwinąć zdolności paranormalne, to Grupa KOKUA może Ci w tym pomóc, podobnie gdy pragniesz używać swoich zdolności by wesprzeć kogoś potrzebującego pomocy.

Dzięki Grupie KOKUA uświadomisz sobie realność bioenergii, możliwości odczytywania informacji na odległość np. poprzez zdjęcie (psychometria) lub w umyśle (telepatia). To da Ci podstawy dla rozwoju psychotronicznego.
Zapoznasz się również w szamańskimi praktykami które mają na celu wywołanie drogą psychokinezy zmian w przyrodzie, społeczeństwie lub w życiu indywidualnej osoby poprzez kontakt z duchami albo sferą duchów.


Pranie mózgu to dobre określenie użyte przez kogoś w tym temacie już wcześniej. Grupka młodych osób będzie medytować, uzdrawiać etc. Tak naprawdę sami siebie okłamują bo te niby-umiejętności to zwykła iluzja i auto sugestia "Dzięki Grupie KOKUA uświadomisz sobie realność bioenergii..." tak - macie dowody ? wiecie jest nagroda - jeśli udowodnisz realność zjawiska paranormalnego dostaniesz 1 000 000 USD - skoro tak wszystko wiecie, zgłoście się, a będziecie bogaci. Dla mnie ta cała "kokua" to zwykła dziecinada - ludzie zainspirowani książkami, filmami etc robią rożne dziwne rzeczy (ot jan pająk i jego armia wyzwolenia z pod kosmicznej okupacji) nie żyjcie w świecie fantazji :) realny świat może być ciekawszy
  • 0

#15

Macha.

    Ciekawski

  • Postów: 2267
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

ximm nie chcesz się do nas przyłączyć, to po co bez sensu krytykujesz ?? To, że ty nie wierzysz i nie czujesz tego wszystkiego, to nie znaczy że inni tego nie odczuwają.

A ta nagroda 1 miliona USD to tak naprawdę jest tak, że są to akcje jakiejś firmy, które nie koniecznie mogą być warte 1 milion.
  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych