Skocz do zawartości


Powrót z zaświatów.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
21 odpowiedzi w tym temacie

#1 Gość_Qłak

Gość_Qłak.
  • Tematów: 0

Napisano

Caracas (reuters) - Obywatel Wenezueli, który uznany został za martwego obudził się przez rodzierający ból podczas rozpoczętego procesu autopsji.

Carlos Camejo, 33 letni mężczyzna uznany został za martwego po wypadku na autostradzie i został zabrany do kostnicy, gdzie rozpoczęto autopsję. Coś jednak było nie tak - mężczyzna zaczął krwawić. Lekarze szybko zabrali się do zszycia nacięcia na jego twarzy

Jego zrozpaczona żona wróciła do kostnicy i zobaczyła swojego męża w korytarzu - żywego.

Agencja Reutersa nie mogła od razu nawiązać kontaktu z przedstawicielami szpitala aby potwierdzić te wydarzenia. Jednak Camejo pokazał gazecie swoją bliznę na twarzy i dokument potwierdzajęcy zlecenie autopsji.


źródło: www.unexplained-mysteries.com
tłumaczenie własne.

a tu adres do artykułu ze zdjęciem:
http://abcnews.go.co...tory?id=3611647
  • 0

#2

Sangre Sani.
  • Postów: 24
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nigdy bym nie chciał czegoś takiego przeżyć. To jest jeden z moich koszmarów, obudzić się w kostnicy, bądź kilka metrów pod ziemią. Brrrr....
  • 0

#3 Gość_Qłak

Gość_Qłak.
  • Tematów: 0

Napisano

Swoją drogą musiała to być jakaś głęboka śpiączka. Ogromne zwolnienie akcji serca i prawie zanik oddechu.
Błąd lekarzy stwierdzających zgon, albo cud :)
  • 0

#4

Pyziak.
  • Postów: 703
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

w jednym odcinku CSI była taka akcja, ale nie pamiętam dokładnie co mu się stało, że myśleli że jest martwy. w każdym razie coś zatrzymało prawie kompletnie akcję serca ;) no i na stole już go zaczynają kroić a tu krew z nacięcia leci :P a że to była pierwsza sekcja nowego krajacza, to było tylko 'umm, doc we've got a problem' :D no i koleś dostał igłą taką długą prosto w serce zastrzyk (adrenaliny chyba) :P
  • 0

#5

Madafaka.
  • Postów: 194
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie tak dawno temu w jakimś kraju Ameryki Południowej miał przypadek że noworodek też "przeżył śmierć" dzięki temu że pracownik usłyszał w kostnicy płacz. Niezłą radość przeżywali rodzice którzy już mieli w głowie pogrzeb, a tutaj niespodzianka.
  • 0

#6

Cumulonimbus.
  • Postów: 240
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

jakis rusek? nie zyl rpzez 7dni~ i obudzil sie w kostnicy gdy lekarz nacinal mu klatke piersiowa, przez ten czas gdy byl martwy wedrowal po swiecie.
  • 0

#7

Chessman.
  • Postów: 1031
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

No to chyba najgorsza rzecz jaką można sobie wyobrazić, obudzić się w kostnicy, w trumnie albo podczas autopsji. Brrr...
  • 0

#8

Reko.
  • Postów: 155
  • Tematów: 20
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Budzisz sie w ciasnym ciemnym pomieszczeniu. Zastanawiasz sie gdzie ja jestem? Po chwili uświadamiasz sobie co się stało i to, że właśnie leżysz w trumnie...
0 nadzieji, czekasz w strachu na śmierć. Uduszenie.
  • 0

#9

Byrtex13.
  • Postów: 11
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mój dziadek opawaiadał mi, że takiego pana spotkała śmierć kliniczną. Pochowlai go do grobu. Gdy odkopywali ziemię spod pomnika by zrobić miejsce dla trumny jego umarłej żony okazało sie że wieko trumny jest otwarte a szkielet leży obok niej w pozycji siedzącej. Aż serce sie kraje co ten pan mógł przeżyć :(
  • 0

#10

Xellos.
  • Postów: 1090
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Budzisz sie w ciasnym ciemnym pomieszczeniu. Zastanawiasz sie gdzie ja jestem? Po chwili uświadamiasz sobie co się stało i to, że właśnie leżysz w trumnie...
0 nadzieji, czekasz w strachu na śmierć. Uduszenie.


Może by dało się oobe zrobić i ucieć zanim fizycznie ciało padnie .
  • 0

#11 Gość_Qłak

Gość_Qłak.
  • Tematów: 0

Napisano

Wątpię, żeby to było możliwe :]
  • 0

#12

Madafaka.
  • Postów: 194
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dla mnie najgorsze co by mogło być to obudzenie się nie w swoim łóżku, nie w swoim domu, nie w swojej miejscowości, nie ze swoją twarzą, nie ze swoją tożsamością... ;)
  • 0

#13

Indigo.
  • Postów: 89
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

To jest jeden z moich koszmarów, obudzić się w kostnicy, bądź kilka metrów pod ziemią. Brrrr....


tak , podzielam twoje zdanie , aż mnie nieprzyjemny skurcz w brzuchu złapał jak o tym napomknąłeś , tego właśnie boję się w śmierci , aby nie okazało się to właśnie śpiączką lub śmierć kliniczna , a tu nagle budzisz się zakopany w ziemi pod ciężką płytą i dusisz się lub widząc jak ciebie rozkrajają i czując na sobie straszliwy ból :o :omg:

a nawiązując do tematu , jest to wprost niewiarygodne ... a jednak jak widać możliwe :]
  • 0

#14

London.
  • Postów: 225
  • Tematów: 0
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Pewno też bym panikował będąc siekany na kawałki, albo budząc się kilka metrów pod ziemią, ale jak na to spojrzę z dystansu to nie widzę w tym nic przeraźliwego. Jakby ktoś mnie kroił i bym się obudził z krzykiem to by przestał. :P Obudzę się zakopany w ziemi i co? Co w tym przeraźliwego. Najlepiej chwilę pokrzyczeć, może jeszcze jest nadzieja a jak nie to iść spać i już. :P Nie takie złe jak się wydaje. :peace:
  • 0

#15

Zyzio.
  • Postów: 86
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie wiadomo jaka jest śmierć. Może to coś przyjemnego................
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych