Skocz do zawartości


Zdjęcie

"Czy wierzysz w UFO?" - wptv


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
21 odpowiedzi w tym temacie

#1

freaky_styley.
  • Postów: 63
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

>>KLiK<<

hymm.. głupota ludzka nie zna granic. ;)
  • 0

#2

mithrandir.

    Pan Satyros

  • Postów: 531
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Rzeczywiście lekko dziwne odpowiedzi. Moze wycieli te inteligentne i pozostawili takie kwiatki dla lepszego efektu ?
  • 0



#3

Tiamat.
  • Postów: 3048
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

No tak Baphomet, nieinteligentne wypowiedzi, bo ktos nie wierzy w Ufo. Nie obejrzalem do konca, ale facet z dzieckiem i dwie laski raczej mowily dosc madrze. Mam takie samo zdanie jak ten koles, wierze w cywilizacje pozaziemskie, ale nie w zadne szaraki itd.
  • 0

#4

Chessman.
  • Postów: 1031
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

W UFO nie można wierzyć lub nie wierzyć, to że istnieje to jest FAKT, natomiast nie wiadomo czy są to obce cywilizacje, ale tak to jest jak się zna temat tylko powierzchownie i stereotypowo właśnie. Wychodzą takie wywiady i jeszcze gorsze odpowiedzi.
  • 0

#5

Tiamat.
  • Postów: 3048
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Ale dziennikarz wyraznie zadawal pytania o UFO pod katem obcych cywilizacji, a nie zjawiska z doslownej definicji skrotu UFO, ktore nie wiadomo czym jest.
  • 0

#6

Chessman.
  • Postów: 1031
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Ja to odebrałem tak, że właśnie dziennikarz utożsamia każde UFO z obcymi cywilizacjami i to już jest błąd, a nawet jeśli pyta tylko w tym konkretnym kontekście to odpowiedzi ludzi też są głupie, bo wykluczają możliwość, że UFO to właśnie obce cywilizacje. Ot ja to tak widzę.
  • 0

#7

Ivellios.

    ÓSMY ZMYSŁ

  • Postów: 1625
  • Tematów: 401
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 109
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Te dwie pierwsze wypowiedzi faceta i tych dziewczyn no to jeszcze jeszcze, ale pozostałe wypowiedzi nadają się na żal.pl (wbrew pozorom taka strona istnieje :P )

Ja mam wrażenie, że ta reporterka z koziej papy już sobie ubzdurała jakąśtam wizję UFO i pod tym kątem zadawała te pytania.

Oj gdybym babie zrobił wykład to potrzeba by było oddzielnego programu ;p
  • 0



#8

judas666.
  • Postów: 1468
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Pytanie było proste: "Wierzysz w UFO?", czyli statki kosmitów odwiedzające naszą planetę. JA wierzę, że inne cywilizacje istnieją, ale nie wierzę, że nas odwiedzają.
  • 0

#9

Dagaz.
  • Postów: 83
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ja tez nie wierzę, że ufo to obcy, którzy nas odwiedzaja, porywają i wogóle.
  • 0

#10

piotrekpoz.
  • Postów: 48
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

UFO (ang. Unidentified Flying Object, pol. NOL – Niezidentyfikowany Obiekt Latający) — każdy obiekt latający nie dający się zidentyfikować z żadnym znanym z warunków ziemskich obiektem lub zjawiskiem atmosferycznym.
W kulturze masowej terminu UFO używa się zazwyczaj w celu opisania pojazdu należącego do hipotetycznych przedstawicieli pozaziemskiej cywilizacji. ALE znaczenie podstawowe to Niezidentyfikowany Obiekt Latający!
Także pytanie jest w stylu: "czy wierzysz w jakieś obiekty latające? " WTF?! Najczęściej tak sformułowane pytanie zadają osoby nie znające tematu o który pytają. nawet mi się nie chciało oglądać..., tak zadane pytanie mnie odrzuca, a i odpowiedzi na nie też nie mogą być zbyt mądre.
  • 0

#11

Wiśnia88.
  • Postów: 54
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Tak Piotrek poruszyłeś tu bardzo ważną kwestie. Dla wielu ludzi UFO jest brane za statki w kształcie spodka. Z siedzącymi w środku zielonymi ludzikami co jest bardzo mylne. Wynika to z niewiedzy. Jak czytam takie posty bądź słucham takich opinii że ufo to bajka to krew mnie zalewa. I powstające ankiety czy wierzysz w ufo są dla mnie śmieszne. Tworzą je ludzie nie znający się na temacie często polega to na ośmieszeniu tematu.
  • 0

#12

michalp.
  • Postów: 1792
  • Tematów: 98
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Trzy czy cztery wypowiedzi to za mało aby wnioskować co myślą ludzie.
Mając przed sobą mikrofon wnioskują - to żart.
  • 0

#13

Chessman.
  • Postów: 1031
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Na pewno nie można się opierać na informacjach z mediów i takich sond, ale w tym przypadku faktycznie odzwierciedla ona jak jest. przynajmniej tak samo jest w moim otoczeniu, w zasadzie to chyba nie znam nikogo kto by nie uważał ogólnie UFO jak żart :]
  • 0

#14

bialek.
  • Postów: 108
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Chessman - całkowita racja! Ja w śród znajomych również nie odważe się wypowiedzieć słowa UFO, ponieważ riposty w formie śmiechu czy uważanie mnie za dziwaka mnie nie interesują. Zgadzam się również z tym, że w UFO nie można wierzyć lub nie bo ich istnieje jest pewnikiem. Pozdrawiam!
  • 0

#15

Jeden_z_Wielu.
  • Postów: 169
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

UFO to nie tylko statki obcych ;p to mogą być nawet statki ziemian o których istnieniu nie mamy pojęcia ;] .... A i coć jeszcze ;> Kosmici już u nas byli ale nie wrócą, bo w nas nie wierza ;pp ;]
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych