Skocz do zawartości


Zdjęcie

spelni sie czy nie ?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
18 odpowiedzi w tym temacie

#1

misiu jogi.
  • Postów: 1
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

witam i chcialbym sie z wami podzielic co ja na temat proroczych snow przezylem .Sorry za te bledy
juz wiele mialem proroczych snow, które sie spelnily,,KURSK,, wyciag kolejki, który przez samolot wojskowy zostal zerwany, mój przedostatni byl - samolot co sie rozbil na lotnisku i zapalil



Mój ostatni sen :
Stare zabytkowe i turystyczne poloz[on]e nad rzeka miasto, z waskimi uliczkami; spacerujacy turysci; czarny mur, ktory jest na dolnej czesci ciemny, czarny; nagle wieza ,konstrukcja, moze kosciol, czubek jest z metalu zawala sie na ludzi; panika; ludzie stoja kolo rzeki, czlowiek w rzece uratuje sie; rzeka sie podnosi i szybko opada ,duzo ludzi bedzie mialo szczescie .Na srodku ulicy kilku uzbrojonych w rózna bron, schowanych za barykada, zaczyna [do] stojacego na srodku SAMEGO żolnierza strzelac. Lecacy nad stara i nowa czescia miasta nagle laduje.
DO SPELNIENIA NIE POTRWA DLUGO :MISIU JOGI
PS.PRAWIE WSZYSTKIE MOJE SNY M.... z C.D.N

Edit ..... Zanim napiszesz kolejny post - skorzystaj ze słownika ortograficznego.
Jeden post o tej samej treści wystarczy.


#2

tatik.
  • Postów: 1982
  • Tematów: 291
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

witam i chcialbym sie z wami podzielic co ja na temat proroczych snow przezylem .Sorry za te bledy
juz wiele mialem proroczych snow, kture sie spelnily,,KURSK,, wyciagu kolejki ktury przez samolot wojskowy zostal zerwany muj przed ostatni byl samolot co sie rozbil na lotnisku i zapalil


No wybacz Misiu Jogi ile miałeś lat jak zatonął KURSK ? :cafe:



#3

misiu jogi.
  • Postów: 1
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No wybacz Misiu Jogi ile miałeś lat jak zatonął KURSK ? :cafe:

17.09.07
Moj nastepny sen
Nowy duzy objekt, moze hotel albo przykryte baseny ,welnes. Ludzie lekko ubrani, przestraszeni wybiegaja z pomieszczen.
Próbuja sie CHOWAC, uciekac ,grupa ludzi stojaca na holu pyta sie: gdzie TERAZ jest. Uciekaja kazdy w inna strone.
BEDZIE SIE PORUSZAL JAK DZIKIE ZWIERZE, WSZYSTKICH KTORYCH NAPOTKA BEDZIE ZA.....
Przykro mi ale to sa moje sny.

#4

Madafaka.
  • Postów: 194
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Moj nastepny sen
Nowy duzy objekt moze hotel albo przykryte baseny ,welnes.Ludzie lekko ubrani, przestraszeni wybiegaja z pomieszczen.
Prubuja sie CHOWAC, uciekac ,grupa ludzi stojaca na holu pyta sie:gdzie TERAZ jest.Uciekaja kazdy w inna strone.
BEDZIE SIE PORUSZAL JAK DZIKIE ZWIERZE,WSZYSTKICH KTORYCH NAPOTKA BEDZIE ZA.....
Przykro mi ale to sa moje sny.


Sorry, ale to pasuje do większości hoteli, do większości ewakuacji i paniki. Genialne, można przypasować do... wszystkiego. ;)

#5

misiu jogi.
  • Postów: 1
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Sorry, ale to pasuje do większości hoteli, do większości ewakuacji i paniki. Genialne, można przypasować do... wszystkiego. ;)

Dzikie zwierze =czlowiek

#6

misiu jogi.
  • Postów: 1
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

,konstrukcja, moze kosciol, czubek jest z metalu zawala sie na ludzi; panika; ludzie stoja kolo rzeki, czlowiek w rzece uratuje sie; rzeka sie podnosi .
MOST W WIETNAMIE ?


Na srodku ulicy kilku uzbrojonych w rózna bron, schowanych za barykada, zaczyna [do] stojacego na srodku SAMEGO żolnierza strzelac.
Zamieszki w Birnie?

#7

rewolucjonalista.
  • Postów: 416
  • Tematów: 28
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

mi się zdaje że na dużo się naczytałeś i naoglądałeś nie myśl o tym i myśl se o czymś innym.

#8

misiu jogi.
  • Postów: 1
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

27.09.07
Wielka fala przyjdzie od strony morza. Pomimo ze ludzie byli uprzedzeni, nie wszyscy zdazą uciec. Wielu nie bedzie wierzyc, ze fala tak daleko moze dojsc . (wielu utonie)

#9

misiu jogi.
  • Postów: 1
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

,konstrukcja, moze kosciol, czubek jest z metalu zawala sie na ludzi; panika; ludzie stoja kolo rzeki, czlowiek w rzece uratuje sie; rzeka sie podnosi .
MOST W WIETNAMIE ?


Na srodku ulicy kilku uzbrojonych w rózna bron, schowanych za barykada, zaczyna [do] stojacego na srodku SAMEGO żolnierza strzelac.
Zamieszki w Birmie

Zabicie Japonskiego reportera.

#10

misiu jogi.
  • Postów: 1
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

04.10.07
Dzisiaj powtórzyl mi sie sen z 17 wrzesnia, ale troche byl inny.
Nowe duze objekty moze hotele (miasto?) . Jest noc, ludzie spia, nagle trzesienie ziemi, wszyscy uciekaja na ulice.

#11

Oren.
  • Postów: 71
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Twoje sny są dość... "mało" rozbudowane. Przez co można porównać je do niemal wszystkiego. Podawaj jakieś cechy bardziej charakterystyczne ,wtedy łatwiej można by uwierzyć...

Offtop: Jesteś dyslektykiem? Ja też! Ale w przeciwieństwie do Ciebie używam przeglądarki Firefox :victory: . Która podkreśla wszystkie błędy ,byś mógł je poprawić! Bądź chamski i nie dawaj Modowi satysfakcji poprawienia swojego postu... możesz jeszcze używać Worda i kopiować swoje posty do tego programu ,poprawić i wysłać na forum.

Z szacunkiem dla Ciebie i Moderatorów Ravener.

#12

misiu jogi.
  • Postów: 1
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Serdecznie Was witam
Sen z 27.09.07:
Wielka fala przyjdzie od strony morza...
Uwazam, ze tu chodzi o tajfun który grasowal od paru dni w Chinach, Wietnamie,Tajlandii.
Chcialbym podsumowac moje sny.
Podsumujmy teraz te dwa sny z 08.09.07. i 27.09.07
1)Wszystkie nieszczescia zdarzyly sie w tym samym regionie kuli ziemskiej - Azji.
2)To byly najwazniejsze wiadomosci z tamtych regionów .
3)Zdarzyly sie w odstepie kilku dni.
Sen z 08.09.07.
Nie wiedzialem, ze tu chodzi o dwa wydarzenia :
1) zawalenie sie mostu w Wietnamie
2) zamieszki w Birmie. Co sie pózniej okazalo,wydarzyly sie w tym samym czasie (róznica kilkunastu godzin, ale w róznych miejscach)
Stare zabytkowe i turystyczne miasto,polozone nad rzeka -obydwa miasta leza nad rzekami i obydwa miasta sa turystyczne.
Czarny mur, który jest w dolnej czesci ciemny -tak odebralem to we snie ,stojac kilka metrów od betonowych filarów, patrzac w lewo staly tez inne filary i to stworzylo obraz muru.
Nagle wieza ,konstrukcja, moze kosciól-konstrukcja betonowa zawalila sie.
Metalowy czubek konstrukcji zwala sie na ludzi-tu chodzi o zbrojenie metalowe umieszczone w betonie .
Panika, ludzie stoja kolo rzeki -tu chodzi o robotników którzy na tej budowie pracowali.
W rzece widze postac czlowieka - nie wiem czy sie uratuje.Rzeka sie podnosi i szybko opada-tu chodzi chyba o podkreslenie, ze w miejscu tego zdarzenia bedzie plynela rzeka (chyba)
Duzo ludzi bedzie mialo szczescie-to odczucia ludzi którzy sie uratowali (tez moje podczas gdy snilem)
Druga czesc tego snu.
Na srodku ulicy kilku uzbrojonych w ro zna bron-tu chodzi o zolnierzy ktorzy stoja na srodku ulicy, sa uzbrojeni w pistolety, palki,bron ktora wystrzeliwuje gaz lzawiacy i bron maszynowa(na ostre naboje),schowanych za barykada-tu chowali sie zolnierze za tarczami i autami .
Zaczyna do stojacego na srodku samego (reportera) -tu zauwazcie( na wideo mozna dostrzec) ze on sam jeszcze zostal zeby zdjecia robic gdy inni demonstranci zaczeli uciekac.
SAMEGO zolnierza strzelac-tu chodzilo o Japonskiego reportera (korespondenta) wojennego ktory zostal zastrzelony.

Sen z 17.09.07 Sprobujcie sami sobie ten sen dopasowac do zdarzenia w ostatnich dniach..(Ostatnie zdanie).

17.09.07

Nowy duzy objekt, moze hotel albo przykryte baseny ,welnes. Ludzie lekko ubrani, przestraszeni wybiegaja z pomieszczen.

Pró buja sie CHOWAC, uciekac ,grupa ludzi stojaca na hollu pyta sie: gdzie TERAZ jest ? Uciekaja kazdy w inna strone.

------BEDZIE SIE PORUSZAL JAK DZIKIE ZWIERZE, WSZYSTKICH KTORYCH NAPOTKA BEDZIE ZABIJAL....--------

Ps. To by bylo wszystko z mojej strony , na temat snow proroczych.

Bye Bye

MISIU JOGI

#13

misiu jogi.
  • Postów: 1
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Trzy sny jednej nocy.
23-24.10.07
1-
Samolot leci bardzo nisko nad budynkami, probuje awaryjnie ladowac.
2-
Samochod ciezarowy caly w plomieniach, z niego wyskakuje palacy sie czlowiek , ludzie rzucaja koc na niego.
3-
Pomieszczenie, a w nim jak po strzelaninie, w drzwiach wybita srodkowa szyba .Ludzie ktorzy jeszcze w budynku zostali (ocaleli) ,(przezyli) szukaja amunicji.Dwoch chowa sie za otwartymi drzwiami, jeden z nich ma w lewej rece (pistolet?)

Użytkownik ..... edytował ten post 24.10.2007 - 19:05


#14

Ana Mert.
  • Postów: 2348
  • Tematów: 19
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Mój sen z dzisiejszej nocy (23-24.10) - lecę samolotem który się rozbija niedługo po starcie, chyba zahaczył o jakiś budynek. Ja przeżyłam katastrofę a wraz ze mną jeszcze kilka osób, nie wiem co się stało z resztą.

Dostrzegam podobieństwo z jednym ze snów poprzednika.



#15

misiu jogi.
  • Postów: 1
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A mi sie snilo,ze bylem uwieziony w ciemnym miejscu (piwnica ,glinianka , albo w jaskini).Wokol mnie porozrzucane jedzenie.Probowalem wydostac sie na gore,(po przeszkodach ktore byly jak bierki porozrzucane z metalu czy drewna).Bedac prawie na gorze ujrzalem swiatlo dzienne .I tak jak szybko je zobaczylem tak szybko je stracilem.




Osiem osób, w tym 10-latek z Niemiec, utopiło się w Tajlandii
2007-10-14 08:47
Co najmniej 8 osób, w tym sześciu zachodnich turystów utopiło się, gdy nagły przypływ wody spowodowany ulewnymi deszczami uwięził ich w jaskini, w parku narodowym w południowej Tajlandii - poinformowała w niedzielę miejscowa policja. Trwają poszukiwania jeszcze jednego turysty.

Potem na gorze znaleziono turystke z Angli (zywa)


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości oraz 0 użytkowników anonimowych